Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tam patrzeć będziemy lepszy beka będzie jak polecimy w ciemno :evil:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dla mnie to już nie jest ciemno. Wiem wszystko...

Kontrolujta bajere...

Opublikowano

Taaaaaaa

Opublikowano

Adrian, do Twojej sztuki- http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_lampy_valeo_komplet_idealne_z_silniczkami-t81669.0.html

napisz czy jeszcze aktualne, potarguj i bierz :wink4:

Tylko do tego to chyba jeszcze przetwornice muszę dokupić bo na zdjęciach nie widzę...

Oczywiście,to sa same lampy,dokupujesz zestaw HID i montujesz. Możesz zamontowac ori przetwornice i żarniki ale to już większa kasa.

Opublikowano

Jeszcze raz mówię - kontrolujta bajerę - dostęp do tego wątku ma każdy... :tongue4:

Poza tym ja już wszystko wiem. Póki co nigdzie nie jadę, w Radomiu jest mi najlepiej... :D

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze raz mówię - kontrolujta bajerę - dostęp do tego wątku ma każdy... :tongue4:

Poza tym ja już wszystko wiem. Póki co nigdzie nie jadę. :D

bajere na kieleckich zarzucasz jak widzę :wink4:
Opublikowano

Tomaszu podziel się zdobytą wiedzą z kolegami :decayed:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 23:33_________________________________________________

Jeszcze raz mówię - kontrolujta bajerę - dostęp do tego wątku ma każdy... :tongue4:

Poza tym ja już wszystko wiem. Póki co nigdzie nie jadę. :D

bajere na kieleckich zarzucasz jak widzę :wink4:

I teraz wlasnie cały Radom leci na kieleckie :polew:

Opublikowano

bajere na kieleckich zarzucasz jak widzę :wink4:

A co to ma do tego? Hmm, coś Ci się pomyliło. Nie zrozumiałeś mnie czy jak?? :mysli: :mysli:

:decayed:

Opublikowano

k**wa, ale pacany. :D

Siedźta na d*pie. Nie warto nigdzie "wychodzić"...

Opublikowano

Jeszcze raz mówię - kontrolujta bajerę - dostęp do tego wątku ma każdy... :tongue4:

Poza tym ja już wszystko wiem. Póki co nigdzie nie jadę, w Radomiu jest mi najlepiej... :D

Ja też bym się nie wyrywał o suchym gardle, chyba że na grila...ale tylko z Tomkiem :tongue4::naughty:

Opublikowano

Kuźwa, ale po co te cytaty. Zróbta jeszcze większą popelinę... :D

Michał, wyedytuj posta! :gwizdanie:

Opublikowano

k**wa, siedzę jak na szpilkach. :D

Opublikowano

Trzeba było siedziec na du...e i sie nie wychylac :tongue4: Wiesz że u nas jest jechane z układem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to co spocik za godzinę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale mnie wkurzacie, ja to idę spać, bo rano mam 2 egzaminy.

Chciałem jechać do Kielc na grila, ale zamuliliście. :doh1:

Opublikowano
  • Autor

Ale mnie wkurzacie, ja to idę spać, bo rano mam 2 egzaminy.

Chciałem jechać do Kielc na grila, ale zamuliliście. :doh1:

nikt ci jechać nie bronił :wink4:
Opublikowano

Ale mnie wkurzacie, ja to idę spać, bo rano mam 2 egzaminy.

Chciałem jechać do Kielc na grila, ale zamuliliście. :doh1:

przeciez my tylko i wylącznie na grila, a o czym ty pomyslałeś? :cool1:

Opublikowano

przeciez my tylko i wylącznie na grila, a o czym ty pomyslałeś? :cool1:

Macie szczęście, że Ozia nie było, bo bez niego to i tak bym się nie ruszył. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.