Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ja obok komendy niezłego manewra jebnąłem a za mną jechał radiowóz i już myślałem że dostanę baty ale jechał gość po cywilnemu i odbił na komendę ufff...

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aa, zapomniałem jeszcze powiedzieć, że jak wyjechałem po tym kursie to mi ciśnienie skoczyło, bo na Warszawskiej chcieli mnie wysuszyć - jechałem 70 /h, ale sobie odpuścili, bo za mną coś wściekłego leciało. :D

mnie wczoraj przy ponad 100 koło volvo wysuszyli :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Aa, zapomniałem jeszcze powiedzieć, że jak wyjechałem po tym kursie to mi ciśnienie skoczyło, bo na Warszawskiej chcieli mnie wysuszyć - jechałem 70 /h, ale sobie odpuścili, bo za mną coś wściekłego leciało. :D

mnie wczoraj przy ponad 100 koło volvo wysuszyli :gwizdanie:

no to się wujek na kurs szykuj :wink4: :>
Opublikowano

no to się wujek na kurs szykuj :wink4: :>

ale nie zatrzymali nie wiedzieć czemu :mysli:

popatrzył tylko :decayed:

ale za to w nagrodę dziś za parkowanie dostałem :wallbash:

Opublikowano

ale za to w nagrodę dziś za parkowanie dostałem :wallbash:

Co się odwlecze to nie uciecze, czy jakuś tak. :decayed:

Opublikowano

ale za to w nagrodę dziś za parkowanie dostałem :wallbash:

Co się odwlecze to nie uciecze, czy jakuś tak. :decayed:

ale 10x mniej niz bym mial za suszenie :gwizdanie: wiec do przyjęcia :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ale za to w nagrodę dziś za parkowanie dostałem :wallbash:

Co się odwlecze to nie uciecze, czy jakuś tak. :decayed:

ale 10x mniej niz bym mial za suszenie :gwizdanie: wiec do przyjęcia :tongue4:

może za suszenie przyjdzie do domu odpowiedni kwit :naughty:
Opublikowano

ale 10x mniej niz bym mial za suszenie :gwizdanie: wiec do przyjęcia :tongue4:

Potraktuj to jako przestrogę, bo jak nie to za kilka dni znów Cię wysuszą i zapłacisz pincet. :decayed:

Opublikowano

ale 10x mniej niz bym mial za suszenie :gwizdanie: wiec do przyjęcia :tongue4:

Potraktuj to jako przestrogę, bo jak nie to za kilka dni znów Cię wysuszą i zapłacisz pincet. :decayed:

tak tato :cool1:

nie no musze wyrzeźbić jakieś środki na CB :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ale 10x mniej niz bym mial za suszenie :gwizdanie: wiec do przyjęcia :tongue4:

Potraktuj to jako przestrogę, bo jak nie to za kilka dni znów Cię wysuszą i zapłacisz pincet. :decayed:

tak tato :cool1:

nie no musze wyrzeźbić jakieś środki na CB :gwizdanie:

CB to dodatek (dobry) ale to nie wszystko, są momenty że i ono nie pomaga, trzeba ,mieć też oczy dookoła głowy :wink4:
Opublikowano

może za suszenie przyjdzie do domu odpowiedni kwit :naughty:

nie strasz :bicz3:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 21:59_________________________________________________

CB to dodatek (dobry) ale to nie wszystko, są momenty że i ono nie pomaga, trzeba ,mieć też oczy dookoła głowy :wink4:

chyba mam skoro przez 3 lata kozienice-kielce bez radia tylko raz wyłapałem 100zł za zdjęcie z przenośnego :gwizdanie:

sie kur*y za przystankiem schowały :kwasny:

Opublikowano

Jak jeździcie na Wrocław? W nocy jadę do Wałbrzycha.

Oglądam teraz mapę i zastanawiam się czy nie pojechać przez Jędrzejów, Katowice i do A4... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Radom Piotrków Wieluń Wrocław

Opublikowano

Radom Piotrków Wieluń Wrocław

Najkrótsza droga. :th:

Opublikowano
  • Autor

Radom Piotrków Wieluń Wrocław

Najkrótsza droga. :th:

i dobra, mój ojciec tamtędy lata na zgorzelec cały czas
Opublikowano

witam wszystkich , niestety tylko na chwilke,. zaraz spac i jutro do pracy, pierwszy dzien jakos zlecial :gwizdanie:

moze zna ktos dobrego magika do mojego autka najlepiej z VAGiem>>>???

oto problem:

http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_diesla/b5_akn_glosniejsza_praca_jednej_z_glowic-t83144.0.html;new#new

pozdrawiam[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 22:20_________________________________________________

Radom Piotrków Wieluń Wrocław

Najkrótsza droga. :th:

i dobra, mój ojciec tamtędy lata na zgorzelec cały czas

a moze RAdom-CZestochowa-Opole-Wrocław????

Opublikowano
  • Autor

po co koła robić :mysli:

Opublikowano

i dobra, mój ojciec tamtędy lata na zgorzelec cały czas

Zumi wyznaczyło mi trasę przez Katowice (ze Skaryszewa), ale faktycznie musiałbym nadrobić ~90 km. TIRem też jeździłem na Piotrków. :)

Opublikowano
  • Autor

TIRem też jeździłem na Piotrków. :)

TIRem jeździłeś :mysli::naughty:
Opublikowano

Radom Piotrków Wieluń Wrocław

Najkrótsza droga. :th:

i dobra, mój ojciec tamtędy lata na zgorzelec cały czas

a moze RAdom-CZestochowa-Opole-Wrocław????

tak jak mcm mowi :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.