Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mam coś dla ciebie oZiU na zlot jakbyś za bardzo szalał :wink4:

zdjcie034n.th.jpg

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi: Bryńka
Opublikowano

Bry Dzień Skarby :>

Czeeee :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs:

MCM bierz to CIe skuje i nie będziesz mi uciekał :gwizdanie:

Opublikowano

Bry Dzień Skarby :>

yo lala błyszczysz jak szmaragd :polew:

znów wstałem przed toba :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

MCM bierz to CIe skuje i nie będziesz mi uciekał :gwizdanie:

uuuupppppssssss sam bym na siebie bat ukręcił :rolleyes:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 10:23_________________________________________________

Bry Dzień Skarby :>

yo lala kiecka ci się roz.....la

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Bry Dzień Skarby :>

yo lala błyszczysz jak szmaragd :polew:

znów wstałem przed toba :tongue4:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Królowa to nie żadna lala!!!! teraz za karę płaszcz się przed nią!!

razraz :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Królowa to nie żadna lala!!!! teraz za karę płaszcz się przed nią!!

jak nie jak tak :tongue4:

lala-dziewczyna

chyba ze o czymś nie wiem :mysli:

a to 2 to zawsze :polew:

Opublikowano

spokojnie, wstałam dzisiaj o 7;45 ale doipero do firmy dotarłam :rolleyes:

dobra dobra...

spadam miłego dnia :decayed:

Opublikowano

Hej,

Mam pytanie do Koleżanek i Kolegów z Radomia. Czy ktoś z Was lub znajomych jadł pizze w tym lokalu?: http://halopizza.com.pl/menu_radom.html

Potrzebuję opinii o tej sieci pizzeri, niestety w w-wie jeszcze ich nie ma.

Opublikowano

znowu ktoś ma przyjechac Audi oglądać ;( ;( ;( ;(

Pooglądac sobie moga przyjeżdzac :decayed:

Opublikowano

znowu ktoś ma przyjechac Audi oglądać ;( ;( ;( ;(

myślałem ze juz ja zaczęłaś rozkręcać :mysli:

bo ja jutro wpadam po Q i lampy :naughty:

Opublikowano

Brynia kiedy ma przyjechać ?? to wpadniemy i nie damy mu kupić :D

Opublikowano
  • Autor

2 sprawy bo muszę sie ustawiać:

1 - pijemy jutro :?:

2 - kiedy robimy ściemę :?:

:gwizdanie:

Opublikowano

2 sprawy bo muszę sie ustawiać:

1 - pijemy jutro :?:

2 - kiedy robimy ściemę :?:

:gwizdanie:

no ściemę dla mnie najlepiej piątek wieczór albo sobotę ewentualnie wyrwę się z roboty ale oni dziennie to chyba 2 auta ogarną z tego co kojarzę[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 16:54_________________________________________________http://allegro.pl/show_item.php?item=671381615

paczta co mamy w radomiu :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Obejrzeli, powiedzieli że szafa cofnieta,cały malowany i ogólnie padaka :tongue4:

Opublikowano

Obejrzeli, powiedzieli że szafa cofnieta,cały malowany i ogólnie padaka :tongue4:

nie Kochanie, wręcz przeciwnie powiedzieli ze sten zgodny z opisem :tongue4:

Czyli się nie znali..albo nie jechali na próbę :decayed::wink4:

Opublikowano

pewnie przyjechali się przejechać ;))

Brynia zamień się ze mną na fury:P możesz mi nie dopłacać :D[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:51_________________________________________________tylko ze swojego wezmę sobie parę gratów które masz zepsute albo nie masz :D:evil:

Opublikowano
  • Autor

poza tym że szafa 200 kkm cofnięta i to że kobitka jeżdziła - to żadnych zastrzeżeń :polew:

Opublikowano

Nie to miałem na mysli,nie poznali się że ona zapitala, prawie jak seria :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie to miałem na mysli,nie poznali się że ona zapitala, prawie jak seria :decayed:

prawie robi wielką różnicę, ale zapitalać to ona tak nie zapitala :wink4::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.