Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma bardzo za co bo to padlo jest :polew: ale w ostatecznosci moze byc :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Witaj Madasku :hi:

Nie ma bardzo za co bo to padlo jest :polew: ale w ostatecznosci moze byc :naughty:

:polew: :polew: :polew: wiedziałem że kupi padło
Opublikowano

Witaj Madasku :hi:

Nie ma bardzo za co bo to padlo jest :polew: ale w ostatecznosci moze byc :naughty:

:polew: :polew: :polew: wiedziałem że kupi padło

ale trzeba będzie Bryni założyć kaganiec na 60km/h bo jeszcze gdzieś poślizgnie

Opublikowano
  • Autor

Witaj Madasku :hi:

Nie ma bardzo za co bo to padlo jest :polew: ale w ostatecznosci moze byc :naughty:

:polew: :polew: :polew: wiedziałem że kupi padło

ale trzeba będzie Bryni założyć kaganiec na 60km/h bo jeszcze gdzieś poślizgnie

pierwszy deszcz i bedzie trza szpachlować jak tą z Turka :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

moze nie bedzie tak zle bo ma kontrole trakcji :naughty:

Opublikowano
  • Autor

moze nie bedzie tak zle bo ma kontrole trakcji :naughty:

to trzeba by zepsuć guzik od wyłączania :gwizdanie:
Opublikowano
to trzeba by zepsuć guzik od wyłączania :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bry Dzień :> :> :> :> :>

budzę się rano, wchodzę do garażu, a tam BMW stoi :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

do bry :hi:

to co teraz na spocie będziesz stała z chłopakami z bijemdablju :tongue4:

Opublikowano

będę parkować pod Obi na naszego spota na pieszo przychodzić :rolleyes::tongue4::polew:

oktawka przyjedz zawsze to vag :cool1:

i co tego kompakta wychaczyłas? :mysli:

Opublikowano

Bry Dzień :> :> :> :> :>

budzę się rano, wchodzę do garażu, a tam BMW stoi :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

chłpoaki dzięki za pomoc wczoraj :notworthy: :notworthy: :notworthy:

cześć :hi:

Pokaż co przytargałaś sobie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Bry Dzień :> :> :> :> :>

budzę się rano, wchodzę do garażu, a tam BMW stoi :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

chłpoaki dzięki za pomoc wczoraj :notworthy: :notworthy: :notworthy:

cześć :hi:

Pokaż co przytargałaś sobie :naughty:

nie ma sensu, nie widziałem, ale uwierz mi :polew:
Opublikowano

Bry Dzień :> :> :> :> :>

budzę się rano, wchodzę do garażu, a tam BMW stoi :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

chłpoaki dzięki za pomoc wczoraj :notworthy: :notworthy: :notworthy:

cześć :hi:

Pokaż co przytargałaś sobie :naughty:

nie ma sensu, nie widziałem, ale uwierz mi :polew:

chcesz zeby ci sie koszmary śniły po nocach :kox:mnie juz sie śnią :polew: :polew:

Opublikowano

dawać ...lubię koszmary :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dawać ...lubię koszmary :decayed:

takiego jeszcze nie miałeś, lepiej załóż pampersa i dobrze zaciśnij żeby nie wyleciało :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Brynia upalala dziś swojego compakta pod M1 był KOX :kox: :kox: :kox: zobaczymy co jutro nasza królowa nam pokaże :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no k**wa z tym kluczem to już przegięcie, co wyście kombajn rozkręcali :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no kurfa z tym kluczem to już przegięcie, co wyście kombajn rozkręcali :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no też mi to przeszło przez myśl :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Brynia do końca sezonu na tych laczach chyba nie dociągniesz :decayed:

Opublikowano

W taki mrazie jutro wezmę aparat... Dziś siostra na wesele leciała i zapomniałem że obiecałem zrobić zdjęcia na tym weselu :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.