Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ostatnio było to samo.. :wallbash:

to jest forum a4 a nie kto lepiej 2 pojedzie,, :doh1:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to z kim wojna była ? Dopiero czytam wstecz...

Opublikowano

z odzimem przeciwnik ten sam :guma:

Opublikowano

Właśnie czytam straszniej konfliktowy gość z Eu go przywiało na pewno...

Kwa ale dymu narobiłem przez to Eu a napisałem tam tylko kilka postów... O dziwo jeszcze mnie nie zbanowali(teraz to pewnie kwestia czasu)

Przyznać sie kto we mnie zwątpił i myślał że przeniosłem sie do EU ?

Opublikowano
:OMG: Co sie wcinasz nie ciebie pytam
Opublikowano

:OMG: Co sie wcinasz nie ciebie pytam

Jakbyś umiał czytać to byś nie pytał :naughty:

Perfekcja twojej mentalności nie obliguje mnie do rozważania dalszych logicznych aspektów twojej wypowiedzi... chłopczyku :chytry:

Opublikowano

po ch.j to czytasz? :naughty:

bo nalezę do RSF a to nasz wontek :gwizdanie:

a ty po h_u_j piszesz? urósł ci chociaż z centymetr? :polew:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 18:16_________________________________________________zresztą nie zniżam sie do twojego poziomu bo mnie pokonasz doświadczeniem....

szerokości :hi:

Opublikowano

Perfekcja twojej mentalności nie obliguje mnie do rozważania dalszych logicznych aspektów twojej wypowiedzi... chłopczyku :chytry:

to wracaj tam gdzie Twoje miejsce :naughty:

po ch.j to czytasz? :naughty:

bo nalezę do RSF a to nasz wontek :gwizdanie:

sprawdzaj błędy zanim klikniesz "wyslij" :naughty::tongue4:

Tu jest moje miejsce leszczu bury

Opublikowano

i tak wiadomo o co chodzi :guma:

Opublikowano
  • Autor

siema Adrian widze że EŁU ci się znudziło :wink4:

a jonny znowu ma okres :polew:

Opublikowano

Siema MCM

Odpowiadam na twoje pytanie tutaj a nie na Eu :P Fura już śmiga ale jeszcze malowanie ją czeka i zostawiam ją chyba u Siraka

Znalazłem na necie drugi klub wiec sie zarejestrowałem żeby zobaczyć czy są jakieś spoty w Radomiu zamiast tego znalazłem Burdel między obydwoma klubami

Opublikowano
  • Autor

chipa robiłeś w vtechu :?:

coś mało wyciągnęli :mysli:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 18:44_________________________________________________chyba że na seryjnych wtryskach tyle wydało :?:

Opublikowano

Nie mam 216 już ale silnik jest świeżo po remoncie mam jeszcze przyjechać na dodatkowe strojenie

Opublikowano
  • Autor

lekko powinno wyjść 130 KM i ok 290 Nm,

a serię jaką miałeś :?:

Opublikowano

lekko powinno wyjść 130 KM i ok 290 Nm,

a serię jaką miałeś :?:

Seri nie mierzyli bo przyprowadziłem samochód w stanie "nie na chodzie" Tam zrobili remont silnika i przy okazji program... Tak jak pisałem wcześniej rozrząd przy uderzeniu przeskoczył o prawie 90 stopni no i klepnęło mi zawory na 2 garach... Jak był u mnie odzim to stawiał na nastawnik pompy wtryskowej wiec zaciągnąłem wózek do Szmita i powiedział ze jest wszystko ok...

Brynia dawaj ja sie napije ide do lodówki...

Opublikowano

Ja miałem w lodówce tylko desperadosa ale twoje zdrowie Bynia :wink4:

Opublikowano
  • Autor

sorry za OT

pije ktoś ze mną?

:drunk: :beer1: :drinks:
Opublikowano

Michała nadal brak na forum ?

Opublikowano
  • Autor

1000 walnie i się pojawi :naughty:

Opublikowano

mnie po wczorajszym piciu gardło napier.. wiec sobie dziś daruje ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.