Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czy ma ktoś rabat w firmie DOTZ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moje ulubione felgi

jeśli Ci sie nie spieszy z felgami to ja wracam z urlopu 29,06 to pogadam z kolesiem od felg

ja w zeszłym roku sie pytałem to był rabat 20%

teraz nie wiem jak to wygląda

nic nie obiecuje

będę pytał z kilku zródeł

Opublikowano
  • Autor

moje ulubione felgi

jeśli Ci sie nie spieszy z felgami to ja wracam z urlopu 29,06 to pogadam z kolesiem od felg

ja w zeszłym roku sie pytałem to był rabat 20%

teraz nie wiem jak to wygląda

jesli da sie coś podziałac to chetnie poczekam :)

Opublikowano

spoko zapytam sie i dam znać

ogólnie to rabat bedzie ale nie wiem teraz jaki bo ceny poszły w góre

Opublikowano

Podobnie do BBSów których szukam. Przy czym z trafieniem ich mam problem dlatego te DOTZy wydają się ciekawą propozycją. Cristoforo wypytaj się o rabaty bo mnie też interesuje taka felga. Tylko że w 19" i jak już to w okresie zimowym, na przyszły sezon bym kupował.

Opublikowano

sokol - nie bierz tych Mugello. Ja chciałem je zakładać do siebie do B6 i powiem szczerze, że nie wyglądają za ciekawie (chyba, że na eSie inaczej) :thumbdown:

Poza tym, jak już się uparłeś, to rozejrzyj się na allegro - był jeden gość, co je sprzedawał - nówki za 1800pln (cena chyba dotyczyła 17") 18" stały coś koło 2100pln - nówki

Opublikowano

Kamil ale o jaki rozmiar mam pytać??

Opublikowano
  • Autor

18

sokol - nie bierz tych Mugello. Ja chciałem je zakładać do siebie do B6 i powiem szczerze, że nie wyglądają za ciekawie (chyba, że na eSie inaczej) :thumbdown:

Poza tym, jak już się uparłeś, to rozejrzyj się na allegro - był jeden gość, co je sprzedawał - nówki za 1800pln (cena chyba dotyczyła 17") 18" stały coś koło 2100pln - nówki

znalazłem takie zdjecie na necie, tylko zmieniłem kolor auta:

sidecarkopia.jpg

tak sobie w sumie :)

Kamil ale o jaki rozmiar mam pytać??

8.0x18[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 17:37_________________________________________________te mi sie tez podobają :)

http://moto.allegro.pl/item663962373_felgi_18_r36_black_5x100.html

Opublikowano

Znajomy miał takie w BMW E39 tylko że 19" tam dużo lepiej wyglądały.

Opublikowano

18

sokol - nie bierz tych Mugello. Ja chciałem je zakładać do siebie do B6 i powiem szczerze, że nie wyglądają za ciekawie (chyba, że na eSie inaczej) :thumbdown:

Poza tym, jak już się uparłeś, to rozejrzyj się na allegro - był jeden gość, co je sprzedawał - nówki za 1800pln (cena chyba dotyczyła 17") 18" stały coś koło 2100pln - nówki

znalazłem takie zdjecie na necie, tylko zmieniłem kolor auta:

sidecarkopia.jpg

tak sobie w sumie :)

Kamil ale o jaki rozmiar mam pytać??

8.0x18[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 17:37_________________________________________________te mi sie tez podobają :)

http://moto.allegro.pl/item663962373_felgi_18_r36_black_5x100.html

A tak wygląda na B5:

http://www.tuning.online.pt/cartuning/audi-a4-18t.php

Na jednym ze zdjęć widać jak szeroki jest rant :evil:

Opublikowano

Na B5 wyglądają zarąbiście - czy to nie są 19'?

Na tej S3 - tak sobie.

Na własnej skórze się przekonałem (przymiarki), że na jednym samochodzie felgi wyglądają KOX, na innym już nie.

I to nawet na tym samym modelu.

Opublikowano

Na B5 wyglądają zarąbiście - czy to nie są 19'?

Na tej S3 - tak sobie.

Tak, to są 19" :wink4:

Jeszcze jakby miały 7 albo 8 ramion zamiast 10 to już byłyby całkiem :kox:

Opublikowano

Sokolnh masz czarna ese wiec moze spodobaja Ci sie moje Dotzy model Chronos,looknij sobie na moj profil w moja A4/B6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.