Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mikrowłącznik w zamkach-naprawa


jarek3251

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie otóż zabrałem się dzisiaj za naprawę mikro włączników z zamkach odpowiedzialnych za centralny zamek i oświetlenie wnętrza.i tu zostałem zaskoczony wszystko rozebrałem ładnie pięknie wylutowałem mikro włącznik i co du.a nie mogłem dostać takiego małego włącznika jego wymiary to 14mm długości 5mm szerokości i 5mm wysokości. niestety nie pokaże jego zdjęć bo go wyrzuciłem mam zdjęcia całego włącznika w którego skład wchodzą 3 małe oto zdjęcie z przodu sory za jakość ale mam słaby aparat

821ae87832f05063m.jpg a to z tyłu po wyrwaniu całego tego "kleju" w którym to było zalane można każdy oddzielnie wyłącznik wylutować i wstawić nowy hm.. tylko jaki

7c7a3b750a0d9cc1m.jpg

i tu prośba do WSZYSTKICH jesli ktoś by miał nie daleko do sklepu z elektronika to proszę niech się o to zapyta wymiary podałem wysokość nie jest szczególnie ważna aby nie ponad 7mm ja niestety do poważnego sklepu elektronicznego mam jakieś 35km wiec nie zapowiada się żebym specjalnie tam jechał.ja poradziłem sobie z tyl włącznikiem tak ze kupiłem na szrocie drugi ale ten stary na wszelki wypadek bym chciał naprawić (przyda sie) wiec jeśli ktoś może niech zobaczy czy takich wymiarów włącznik można kupić.aha to jest taki sam jak na allegro do Passata b5 tylko nie zgadzają się wymiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...