Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Mechanika Diagnostyka Wrocław


ch4zzy

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Wam ten warsztacik :) Namiary dostałem od kolegi, który też robił tam swoją A4 :) Byłem tam dwa razy; za pierwszym razem wymiana wahacza i czterech tarcz wraz z klockami, następnego dnia rozrządzik, plus jak już był rozebrany przodzik to termostat i pompa wody :)

Świetny kontakt z klientem :) Nikt tam nie cwaniakuje, chętnie pomagają, są uczciwi :) Mechanicy i szef służyli mi radą w związku z przerejestrowywaniem auta na polskie blachy; podczas wymiany hamulców mechanik znalazł nietypowy kabelek od systemu zużycia klocków (czy jak to nazwać ;P ), którego nie mógł połączyć z nowymi klockami i szybko wymyślił sposób obejścia problemu - wszystko działa prawidłowo :) a gdy Audiczka była na podnośniku i nie miałem jak dostać się na uczelnie, szef podwiózł mnie po drodze, jadąc po części :) Także panowie odwalają kawał świetnej roboty i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta..kawa też była smaczna :good:

Jedynie po wymianie rozrządu nie do końca perfekcyjnie ustawili mi kąt wtrysku, ale nie ma tu tragedii :)

W szczególności polecam mechanika Jarka :) On zajmował się moją Niunią :cool1:

Tu macie namiary:

http://www.zumi.pl/85499,VW_Serwis._Piotr_Baczewski,Wroclaw,firma.html

Komórka do szefa: 601 74 55 70. Jest an wizytówce, an zumi nie dodali :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...