Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z pęcherzami


roni.tl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy A4 !!! Proszę pomóżcie. Kupiłem 3 miesiące temu Audike B6 2001 r. I teraz kiedy po dokładnym obejrzeniu mojego autka zauważyłem w kilku miejscach niepokojące pęcherze tj. na dachu przy uszczelce, przy listwach progowych i pod listwami dolnymi na drzwiach nie wiem czy trafiłem na jakiegoś bubla czy co się dzieje??? Ma ktoś z was taki problem czy ja jestem trochę za mocno przewrażliwiony ??? Chyba pozostanie mi sprzedaż tego autka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo możliwe ze było coś naprawiane :mysli: Chociaż w tych miejscach bardzo częste sa z tym problemy,nie wiem jak w B6 ale w B5 na pewno.Więc ten przypadek mógł zostać również w nowszym modelu :wink4: Na Twoim miejscu nie sprzedawał bym auta jeśli wiesz że silnik i reszta rzeczy funkcjonuje poprawnie :good: podczas kupna nowego auta nie wykryjesz wszystkich wad,i co znowu będzie jeśli za 3 miesiące znajdziesz jakąś inną wadę tego samochodu?? Znowu będziesz chciał sprzedać autko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam autko 6 lat starsze od twojego i takich pęcherzy nie mam, więc pozostaje sądzić, że autko faktycznie miało dzwona. Nie wydaje mi się aby to była sytuacja "normalna".

Zajedź do dobrego lakiernika ten niech obejrzy autko i dopiero wtedy myśl o sprzedaży. Może okaże się, że były robione niewielkie zaprawki metodą chałupniczą i po lekkich poprawkach będziesz latał kilka lat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo audi ma kaste ocynk wiec rdza na dachu to zly objaw na dachu raczej nie powstaja odpryski :no:Chyba pozostanie Tobie malunek dachu bo po zimie moze byc wiecej pecherzy :shocked:Lepiej zrobic to teraz niz rdza ma wejsc glebiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może trafiłeś na egzemplarz z I-ego wypustu do którego się niemiaszki nie przyłożyli :mysli:, choć pierwszy raz się z czymś takim spotykam. A sprawdzałeś miernikiem grubośc powłoki liakierniczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem nigdy miernikiem grubości powłoki lakierniczej !!! a zaglądaliście pod listwy drzwiowe te ściągane na dole tam mam tego dużo blacha w tych miejscach jest utleniona i zaczątki rudego nalotu pod pęcherzem bo jednego otworzyłem aby sprawdzić co jest grane !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co teraz piszesz ze jeszcze w innych miejscach rdza Tobie wychodzi to albo ja sprzedaj jak najprędzej albo poszukaj dobrego lakiernika i siknij ja od nowa usuwając przedtem ogniska rdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo było bite i były małe naprawy bądź odparza Ci cynk blachy. Niestety, ale a Audi się to też zdarza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już to pomalowałem do razu

mi po prostu w jednym momencie odprysnął lakier na powierzchni 5cm x 1,5 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, tylko w tym jednym miejscu. Diagnoza blacharz lakiernika co robi dla ASO AUDI VW - odparza cynk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mówił, że może być coś takiego, że gdzieś tam jeszcze wyskoczy, ale raczej tylko na tym elemencie co do tej pory. Na reszcie elementów nie powinno wyskakiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...