Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Navi RNS-E - TV?


adampara

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nowy sprzęt z nav jak w temacie. Napiszcie proszę jak działa tv, czy isnieje możliwość odbioru w kraju? Dodatkowo czy napęd dvd powinien odtwarzać filmy - mój nie chce:(

pozdro, adampara

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 16-04-2007, 12:08 ]

narazie zapraszam do dzialu NEWBIE i zapoznanie sie z regulaminem

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 17-04-2007, 15:13 ]

odblokowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo czy napęd dvd powinien odtwarzać filmy - mój nie chce:(

mój też nie chce :twisted: może dlatego że napęd w navi to czyta tylko DVD z mapami i żadne inne. CD Audio owszem CD MP3 owszem ale filmy na DVD to już by za dobrze było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeżeli chcesz oglądac filmiki to będziesz zmuszony do kupna odtwarzacza DVD i dupereli (kabelków) :rolleyes: Możesz liczyc, że sredniej, sprawdzalnej klasy DVD do samochodu jest rzędu około 750 zł :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli d*pa maryna , rns-e jest calkiem bezsensu jak ktos chce zalozyc nie fabrycznie , czyli tak jak ja :P Bo Navi plus jest duzo tansze, a i tak trzeba kupic odtwarzacz DVD , ktory czyta mp3,dvd itp. :)

Pewnie pod jakimis wzgledami jest lepszy od Navi plus ale ja nie wiem jakimi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do oglądania TV to tylko na postoju. W navi masz specjalną blokadę która uniemożliwia oglądanie telewizji podczas jazdy samochodu - na zachodzie jest to po prostu zabronione!!!

Jeżeli nawet uda się tobie ją zdjąc za sprawą polskich elektroników to musisz się liczyc z tym, że odbiór sygnału w trakcie biegu jest w naszym kraju bardzo kiepski (napewno nie cyfrowy) i tylko drażni :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do oglądania TV to tylko na postoju

ja tam ogladam i podczas jazdy wystarczy tylko specjalne pudeleczko podpiac za 300zł i gra malina co do jakosci to troche niebardzo no chyba ze po wawie jezdzisz to jest ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam RNS-E w S4 buda B5 z 2000 r, mam dolozone :

- TV tuner z telegazeta koszt 1200 zl używany

- odtwarzacz DVD koszt 200 - 340 zl na pilota nowe

- kamere TV bo tuner ma dwa wejscia AV koszt 40 - 60 zl nowa

- sterownik Bluetooth do telefonu koszt 1500 zl

- TV oczywiscie odblokowane podczas jazdy koszt 0 zl, kombinacja kabelkow

- mam 4 anteny TV (zalecane) i odbior TV jest OK podczas jazdy nawet z 250 km/h :-)

- polska najnowsza mapa DVD za 250 zl udalo sie kupic :-)

- dolozone radio ktore ma mozliwosc odbioru i NADAWANIA z zakresie 0,3 - 998 MHz all mode i moca do 100 W koszt 5 tys zl

mialem dolozyc interfejsc pod pendraiwa USB ale nie uzywal bym go wiec zrezygnowalem bo w odtwarzaczu DVD za 330 zl jest takowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas

ja tam ogladam i podczas jazdy wystarczy tylko specjalne pudeleczko podpiac za 300zł

a to pudełeczko emuluje również tuner tv , czy musisz mieć to pudełeczko i tuner tv i dvd żeby oglądać dvd na ekranie navi ( bo wiadomo że na ekranach dodatkowych to chodzi nawet gdy auto w ruchu... a nie próbowałeś wcześniej adaptacji RNS-E :

-> Channel 005 (TV in motion)

0 - off

1 - up to 5 km/h

250 - unlimited (unlocked units only, otherwise value will not store)

tylko co oznacza to unlocked units only ( czy to że są podłączone do "gówienka" za 300 zł o którym Ty mówisz ?? w takim razie po co zmieniać wartość na 250 jak trzeba mieć unlocked units...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 300zl to jest gówno i tyle a navi trzeba odblokowac magicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv- podczas jazdy śmiga super.. Tak jak pisał kolega nawet z prędkościami duzo powyżej 200km/h,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ctv

a navi trzeba odblokowac magicznie :)

a czy navi jako navi po magicznym odkodowaniu chodzi czy ginie sygnał Gali i navi nie chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko dziala,trzeba odblokowac kanal! ustawic na 255 i jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy moze mnie ktos oswiecic w jaki sposob odblokowac kanal aby mozna bylo ogladac podczas jazdy ? Poza tym jak wzmocnic sygnal odbioru ? i co najwazniejsze (tego nie kumam i mam tylko jeden kanal zaprogramowany) jak dostroic kanaly tv w navi plus !?

Bede bardzo wdzieczny za wszelka pomoc :]

Sorki ze sie podpiolem pod temat ale moj wczesniejszy post poprostu zostal daleko z tylu i nikt juz tam nie zaglada ;]

pozdrawiam

thorg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...