Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

patgsm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ewentualnie mozna adapter multimedialny do nav+ i podlaczyc inny napend np. dvd z mp3... koszt zblizony do doplaty na rns-e a utrudnieniem jest jeszcze sterowanie...
  2. Nie bede orginalny ale ja wziolbym z tych e50..
  3. Zły pomysl,,, Wyciecie na wymiar to najmniejszy problem... chociaz pierwsze slysze ze jakas firma sprzedaje folie na wymiar, Nie ma co oszczedzac - poszukaj firmy ktora sie tym zajmuje,
  4. Ja tam wole jednak serie.... Tuning w stylu golfa 2, rozumiem ze moze sie podobac ale brewki to proponuje naprawde zdjac...
  5. Siemanko,, I zeby jeszcze 4 napedzane
  6. patgsm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Tylko pomysl co zrobic taki typ jak spalisz mu sprzet za kilka tysięcy,,, mi juz jeden samochod zawineli, pisanie o tym jak masz zabepieczony samochod publicznie jest bez sensu, im wiecej tym lepiej a i tak AC trzeba miec...
  7. No wlasnie na allegro widzialem gzies ostatnio przedni panel, jak znajde linka to dodam,,,
  8. Kup RNS-E, orginal i jest do tego BT
  9. No to wlasnie najgorsze, ale zawsze mozna VAG'a wozic ze soba
  10. Dzieki Angelo,,, Dobra robota ,,, zapalaja sie od razu po przekreceniu stacyjki? Czy dopiero po paru sekundach od startu? Przy xenonach to moze byc niezle obciazenie,,
  11. Niegrzeczni chlopcy ,,, Jak ktos szuka to znajdzie te mapki bez problemu, a temat niegodny (jestem za tym aby w takich sprwach tylko na PW sie kontaktowac...)
  12. Gratuluje egzemplarza, i gratki dla Rogala tez sie naleza 155 z AVB A wiecie jak inne AVB sie sprawuja? Bede musial swojego sprawdzic ...
  13. Ustawione powinny byc wedlug mnie rowno, to ze swieci wyzej i dalej prawa lampa zalatwia jej ksztalt, kiedys jak nie robili jeszcze lamp asymetrycznych i lampy byly identyczne to ustawialo sie prawa wyzej,,,,,
  14. Hmmm, juz wiem kto mi daje tak po oczach No postojowki to jakis bubel, padaja co miesiac - dwa,
  15. No wlasnie tak Ty masz, ale w tym "trybie skandynawskim" swiatla odpalaja sie razem z silnikiem (chwile po), dlatego trzeba bedzie zainwestowac i kupic wlacznik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.