-
B6-NAVI PLUS problem z plytami audio
Ewentualnie mozna adapter multimedialny do nav+ i podlaczyc inny napend np. dvd z mp3... koszt zblizony do doplaty na rns-e a utrudnieniem jest jeszcze sterowanie...
-
Ktory telefon mam wybrac ?
Nie bede orginalny ale ja wziolbym z tych e50..
-
[B6] przyciemnianie szyb
Zły pomysl,,, Wyciecie na wymiar to najmniejszy problem... chociaz pierwsze slysze ze jakas firma sprzedaje folie na wymiar, Nie ma co oszczedzac - poszukaj firmy ktora sie tym zajmuje,
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
Ja tam wole jednak serie.... Tuning w stylu golfa 2, rozumiem ze moze sie podobac ale brewki to proponuje naprawde zdjac...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko,, I zeby jeszcze 4 napedzane
-
Zabezpieczenie
Tylko pomysl co zrobic taki typ jak spalisz mu sprzet za kilka tysięcy,,, mi juz jeden samochod zawineli, pisanie o tym jak masz zabepieczony samochod publicznie jest bez sensu, im wiecej tym lepiej a i tak AC trzeba miec...
-
Potrzeba.........Audi concert II
No wlasnie na allegro widzialem gzies ostatnio przedni panel, jak znajde linka to dodam,,,
-
[B7] bluetooth + concert?
Kup RNS-E, orginal i jest do tego BT
-
[B6 AWX] Uruchomienie trybu skandynawskiego
No to wlasnie najgorsze, ale zawsze mozna VAG'a wozic ze soba
-
[B6 AWX] Uruchomienie trybu skandynawskiego
Dzieki Angelo,,, Dobra robota ,,, zapalaja sie od razu po przekreceniu stacyjki? Czy dopiero po paru sekundach od startu? Przy xenonach to moze byc niezle obciazenie,,
-
DX 2008 Polska/Czechy :)
Niegrzeczni chlopcy ,,, Jak ktos szuka to znajdzie te mapki bez problemu, a temat niegodny (jestem za tym aby w takich sprwach tylko na PW sie kontaktowac...)
-
[B6 AVB] Auto po chipie
Gratuluje egzemplarza, i gratki dla Rogala tez sie naleza 155 z AVB A wiecie jak inne AVB sie sprawuja? Bede musial swojego sprawdzic ...
-
[B6 AVF] Ustawienie swiatel
Ustawione powinny byc wedlug mnie rowno, to ze swieci wyzej i dalej prawa lampa zalatwia jej ksztalt, kiedys jak nie robili jeszcze lamp asymetrycznych i lampy byly identyczne to ustawialo sie prawa wyzej,,,,,
-
Czy są potrzebne spryskiwacze w xenonach
Hmmm, juz wiem kto mi daje tak po oczach No postojowki to jakis bubel, padaja co miesiac - dwa,
-
[B6 AWX] Uruchomienie trybu skandynawskiego
No wlasnie tak Ty masz, ale w tym "trybie skandynawskim" swiatla odpalaja sie razem z silnikiem (chwile po), dlatego trzeba bedzie zainwestowac i kupic wlacznik
patgsm
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta