Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6-NAVI PLUS problem z plytami audio


f1driver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..Mam pytanko..

1) Czy w NAVI plus z duzym wyswietlaczem da sie odtwarzac plytki audio czy potrzebna jest zmieniarka do tego i czy te oryginalne zmieniarki czytaja mp3?

2) Co ewentualnie polecacie podpiac do tej NAVI zeby czytalo wiekszosc formatow i czy jest cos do czego da sie podlaczyc pamiec na USB, zeby np mp3 czytalo?

pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navi plus nie czyta płyt audio a ori zmieniarka czyta tylko cd-audio żadnych innych co do pytania co podłączyć to sprzedaj navi plusa i kup sobie chłopie RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f1driver

na allegro widzialem uzywana RNS-E za 1500zl

ale ma "MA KILKA MALYCH RYSEK I OBTARC W GORNEJ CZESCI OBUDOWY KTORE POKAZALEM NA DOKLADNYCH ZDJECIACH" ... i jest od 1499 a nie za 1499 zł... to już lepiej tą :

http://www.allegro.pl/item244523330__audi_rns_e_2007_dvd_mapa_europy_okazja_od_s_s_.html

a Ty miałeś u siebie Audi Plusa oryginalnie czy dokłądałeś?? bo jeśli ori to zmieniarkę też powinneś mieć... to za taki ori komplet gdzieś z 1400 - 1500 zł weźmiesz czyli nie wiele dołożysz do RNS-E a to bije na łeb Twoją navi... POLECAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moja navi mialem oryginalnie, tylko sek w tym, ze zmieniarki do niej nie bylo w aucie..chyba ktos wyciagnal jak stala w komisie..:/ Na razie zamowilem sobie ten adapter aux i sprobuje na odtwarzaczu mp3, bo to najtansze rozwiazanie w moim przypadku. Zobacze jak to bedzie gralo..chociaz mam waptliwosci co do jakosci takiego zestawienia,ale zobacze juz za pare dni jak tylko mi paczki dojda:)..pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navi plus nie czyta płyt audio a ori zmieniarka czyta tylko cd-audio żadnych innych co do pytania co podłączyć to sprzedaj navi plusa i kup sobie chłopie RNS-E

Ewentualnie mozna adapter multimedialny do nav+ i podlaczyc inny napend np. dvd z mp3... koszt zblizony do doplaty na rns-e a utrudnieniem jest jeszcze sterowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja zakupiłem navi rns-d a zmieniarke mam ori i zaczyna sie mouj problem nikt nie za rozwiazania :wallbash: :wallbash: zmienairka działa ma podświetlenie wciaga i wyciaga Cd ale w navi mam komunikat"brak zmieniarki" :confused4: :confused4: i nie wiem czemu tak jest szukam kogos kto mo pomoze nie wiem co mam robic. Znacie ten problem?? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozet o tą zmieniarkę pyta już chyba w trzech tematach i z tego co sie doczytałem to pisał gdzieś że kodowanie jest poprawne. To w takim razie może zmieniarka jest walnięta.

Bozet próbowałeś podmienić inną zmieniarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowałem zmieniałem PINY jutro jade sprawdzic inna zmieniarke( ale jak podłączyłem ta pod radio chorus to zmieniarka normalnie działa) a pod navi nie. JUtro sprawdze inna jak nie bedzie działac Cd to wysyłam do tego typa spowrotem ta navi i niech oddaje kase wyjdzie wtedy ze navi ma wade ukryta.

I tak wypowiadałem sie nie tylko w tym temacie bo szukam kogos kto zna ten problem ale widze ze nie znajde nikogo i chyba bede musiał oddac mu ta navi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowałem zmieniałem PINY jutro jade sprawdzic inna zmieniarke( ale jak podłączyłem ta pod radio chorus to zmieniarka normalnie działa) a pod navi nie. JUtro sprawdze inna jak nie bedzie działac Cd to wysyłam do tego typa spowrotem ta navi i niech oddaje kase wyjdzie wtedy ze navi ma wade ukryta.

I tak wypowiadałem sie nie tylko w tym temacie bo szukam kogos kto zna ten problem ale widze ze nie znajde nikogo i chyba bede musiał oddac mu ta navi :wallbash:

Nie ma się co spinać szczerze mówiąc też mnie zaintrygował twój przypadek i z tego co doczytałem to pod navi plus nie działają nowsze zmieniarki te 1din a ty jaką masz? w którymś temacie pisałeś ale już nie pamiętam.

Na PW podeślę ci dwa linki do forum elektrody i tam właśnie jest opisany ten temat. Myślę że znajdziesz tam rozwiązanie dla swojego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) juz lece czytac linki a ja mam taka zmieniarke jak w linku ( nie mam aktualnego zdjecia) http://allegro.pl/zmieniarka-audi-mmi-a6-a8-i2063111812.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) juz lece czytac linki a ja mam taka zmieniarke jak w linku ( nie mam aktualnego zdjecia) http://allegro.pl/zmieniarka-audi-mmi-a6-a8-i2063111812.html

Na pewno nie taka bo ta jest pod MMi i działa pod światłowodem. Masz zwykłą wersje od chorusa 2 ewentualnie concerta 2. I ta zmieniarka nie będzie działać z Navi plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie mam zmieniarke od CHORUSA2, to czyli zmieniarka nie ta do navi?? czyli navi jest sprawna?? musze miec pwmosc bo juz planuje odesłac typowi navi (myslałem ze ma ukryta wade w navi) jak to zmieniarka to git znajde se jakac sprawna do navi.PROSZE POWIEDZ MI TAK KONKRETNIE ZE ONA NIE IDZIE DO NAVI TA ZMIENIARKA Z CHORUSA?

A wiesz jaka by zadziałąła pod tąnavi tu podaje nr tej navi RNS-d 8E 00 35 192 B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta co masz na 99% nie podejdzie.

A co do jak pasuje to odpowiedź jest w linkach które ci podałem. Większość Blaupunkt i Panasonic.

Myślę że to zamknie temat raz na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta co masz na 99% nie podejdzie.

A co do jak pasuje to odpowiedź jest w linkach które ci podałem. Większość Blaupunkt i Panasonic.

Myślę że to zamknie temat raz na zawsze.

Dziekuje na mega info jak juz wszytsko ogarne to chłopie wysyłam ci prowara 4paka pocztą:):) jutra jad einna podłączyc ale tera bede szukał takie jak ty mi dałes z tego linku nie mam spisu zmieniarke nie moge pobierac nie mam pozwolenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta co masz na 99% nie podejdzie.

A co do jak pasuje to odpowiedź jest w linkach które ci podałem. Większość Blaupunkt i Panasonic.

Myślę że to zamknie temat raz na zawsze.

Dziekuje na mega info jak juz wszytsko ogarne to chłopie wysyłam ci prowara 4paka pocztą:):) jutra jad einna podłączyc ale tera bede szukał takie jak ty mi dałes z tego linku nie mam spisu zmieniarke nie moge pobierac nie mam pozwolenia.

Napisałeś to po takiemu że nie wiem o co ci chodziło?

tu masz zmieniarkę:

http://allegro.pl/zmieniarka-do-vw-audi-seata-skody-pod-nawigacje-i2089197526.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informacię jak bedzie już wszytsko załatwione to stawiam ci BROWARKA wyśle ci pocztą 4paka hehehehehe bo znalazł sie ktoś co konkretnie mi powiedział co jest ze nie ta zmieniarka:)

A powiedz mi czy ta zmieniarka wejdzie do schowka?? teraz musze moja sprzedac by kupic inna:) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żeby zagadało. A na allegro można trafić zmieniarkę z konsolą do montażu we wnęce bagażnika i to jest najlepsze wyjście bo w schowku taka zmieniarkę nie upchniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żeby zagadało. A na allegro można trafić zmieniarkę z konsolą do montażu we wnęce bagażnika i to jest najlepsze wyjście bo w schowku taka zmieniarkę nie upchniesz.

W sumie masz racje by działał CD. No to teraz musz esie pozbyc tamtej zmieniarki na allegro i zakupuje panasonika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...