Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wg książki co 15000km

nie jestem mechanikiem ale dla mnie to tak jakby w środku w silniku coś się obracało szybciej niż same obroty silnika,

myślę, że mechanior bedzie potrzebny, może to jakaś pierdoła może nie, kiedyś już uszczelkę pod głowicą mi wmawiali a okazał się czujnik temperatury cieczy chłodzącej, nie zaśmiecajmy tego katowickiego spamu :naughty:

jutro zapodam wątek i się łobocy

ale mimo wszystko SoMeS dzięki za zainteresowanie :good:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 23:49_________________________________________________keżor na pasterkę nie idziesz ?

nie ma sprawy... :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

keżor na pasterkę nie idziesz ?

a po co ? :gwizdanie: ja jak już ide do kościoła to nigdy w czasie mszy :wink4:

buhahhaha Keżor, widzę że robimy tak samo :polew:

Opublikowano

keżor na pasterkę nie idziesz ?

a po co ? :gwizdanie: ja jak już ide do kościoła to nigdy w czasie mszy :wink4:

buhahhaha Keżor, widzę że robimy tak samo :polew:

Ok następnym razem napisze na ''pasterkę'' :drunk:

Opublikowano
  • Autor

keżor na pasterkę nie idziesz ?

a po co ? :gwizdanie: ja jak już ide do kościoła to nigdy w czasie mszy :wink4:

buhahhaha Keżor, widzę że robimy tak samo :polew:

Ok następnym razem napisze na ''pasterkę'' :drunk:

a taką "pasterkę" :polew: nie ide bo mieszkam na tej dzielni 2 lata i nie miałbym z kim , a na stare śmieci nie chce mi sie busem jechać :gwizdanie:
Opublikowano

keżor gdzie Ty wcześniej mieszkałeś ?

:hi: wszystkim[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 10:11_________________________________________________siemanko Diman Wesołych :hi:

Opublikowano

Hej Paowie! Jak tam kaca leczycie czy co? :mysli:

Opublikowano

Siema panowie :hi:

Kurde te święta... Nawet człowiek nie może iść porezać bo nie wypada.. :thumbdown:

Opublikowano

Siema panowie :hi:

Kurde te święta... Nawet człowiek nie może iść porezać bo nie wypada.. :thumbdown:

:hi:

też mnie to boli :gwizdanie:

Opublikowano

też mnie to boli :gwizdanie:

A w domu to mnie poskręca zaraz :wallbash:

Opublikowano

ja się muszę na spota wyrwać dziś :gwizdanie:

Opublikowano

panowie przynajmniej sobie troche dychniecie :wink4:

Opublikowano
ja się muszę na spota wyrwać dziś :gwizdanie:

Jak mnie moja puści to też podjadę

panowie przynajmniej sobie troche dychniecie :wink4:

Przecież rezanie to sama przzyjemność :decayed:

Opublikowano

panowie przynajmniej sobie troche dychniecie :wink4:

no może i tak za to potem z grubej rury przyrezam :decayed:

Opublikowano
ja się muszę na spota wyrwać dziś :gwizdanie:

Jak mnie moja puści to też podjadę

panowie przynajmniej sobie troche dychniecie :wink4:

Przecież rezanie to sama przzyjemność :decayed:

jak najbardziej przyjemnosc ale odpoczac tez trzeba

Opublikowano
jak najbardziej przyjemnosc ale odpoczac tez trzeba

Wsumie racja :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie mówię że nie :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 12:28_________________________________________________Krolu wpadniesz dzisiaj? :)

Opublikowano

nie mam opcji... moja mama robi urodziny będzie tort domowej roboty :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

podaj adres :wink4:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.