Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KEŻOR widzę że pod twoim zdjęciem dalej kreseczki rozumiem bez furacza nadal jesteś

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

;( nooo , już mam dość batali o kase ze starszym i chyba sie poddam i naprawimy to co jest i będe sie musiał kulać tym 160konnym AFNem :disgust:

:>

Opublikowano

powiedz im że jak ci nie daja na nowy silnik to wyskoczysz z balkonu :polew:

Opublikowano
:hi: witam z wieczora! Jest tu kto? :naughty:
Opublikowano
  • Autor

:hi: Akjam , jo jest

ale wertuje allegro w poszukiwaniu silnika :wallbash:

Opublikowano

właśnie wróciłem z kina.. byłem na Avatarze.. no i jeśli ktoś jest fanem gwiezdnych wojen, władców pierścieni, jurasic park i obcego to pewnie mu sie spodoba.. jednakowoż jeśli ktoś potrzebuje czegoś co da mu chwile do zastanowienia, uduchowi go w jakiś sposób i spowoduje że stanie sie lepszym człowiekiem to niech idzie na "Albina i wiewiórki 2" bo Avatarze nic dla siebie nie znajdzie :no:

a po kinie przewertowałem auto wzdłuż i wszerz i dziwnie na mnie ludzie patrzeli jak o 23 wywaliłem wszystko co było w środku na parking pod plazą. Powód? coś wali jakby kota rozerwało w środku ;(

Opublikowano
  • Autor

a leci Albin i wiewiórki :slina: ??

Kanar , wpadnij do mnie na warsztat , naprawimy :polew:

Opublikowano

chetnie do was dołączę w którym to jest dokładnie miejscu? dawno temu jak jechałem tamtedy fiacikiem to widzialem wiele audiczek kolo media marktu to tam?

Opublikowano

taaaa zrobimy wydmuszke i wspawamy klatke :naughty:

niee.. jedno niewygodne auto mi wystarczy teraz cenie se komfort :cool1:

a co do wpadania na warsztat to myśle że przy paru kwestiach Twoja pomoc będzie mi nieoceniona i niezbędna :gwizdanie:

michałkce podziemny parking pod realem każdy WTOREK o 19.00 parking zielony

Opublikowano
  • Autor

chetnie do was dołączę w którym to jest dokładnie miejscu? dawno temu jak jechałem tamtedy fiacikiem to widzialem wiele audiczek kolo media marktu to tam?

:hi: zimą spoty są na dole pod realem (dawnym geantem) parking zielony :good:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 00:32_________________________________________________

a co do wpadania na warsztat to myśle że przy paru kwestiach Twoja pomoc będzie mi nieoceniona i niezbędna :gwizdanie:

przy czym ? to przygotuje narzędzia :cool1:
Opublikowano

narazie to mi lampy leżą i sie kurzą, ale po nowym roku myśle że już poważnie sie zaczne rozglądać za resztą gratów pod maske.. bo 114KM już mi sie znudziło :wink4:

Opublikowano
  • Autor

narazie to mi lampy leżą i sie kurzą, ale po nowym roku myśle że już poważnie sie zaczne rozglądać za resztą gratów pod maske.. bo 114KM już mi sie znudziło :wink4:

no pare dni temu zmieniliśmy lampki u Kędziora , także zbieraj tajle i działamy :good:

co do mocy to jesteś ograniczony jedynie kasą :) napisz mi ile chce wydać ja Ci napisze ile koni wyjdzie :>

Opublikowano

narazie to mi lampy leżą i sie kurzą, ale po nowym roku myśle że już poważnie sie zaczne rozglądać za resztą gratów pod maske.. bo 114KM już mi sie znudziło :wink4:

no pare dni temu zmieniliśmy lampki u Kędziora , także zbieraj tajle i działamy :good:

co do mocy to jesteś ograniczony jedynie kasą :) napisz mi ile chce wydać ja Ci napisze ile koni wyjdzie :>

ja chce miec 200 co ty na to ile cza dac :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

narazie to mi lampy leżą i sie kurzą, ale po nowym roku myśle że już poważnie sie zaczne rozglądać za resztą gratów pod maske.. bo 114KM już mi sie znudziło :wink4:

no pare dni temu zmieniliśmy lampki u Kędziora , także zbieraj tajle i działamy :good:

co do mocy to jesteś ograniczony jedynie kasą :) napisz mi ile chce wydać ja Ci napisze ile koni wyjdzie :>

ja chce miec 200 co ty na to ile cza dac :gwizdanie:

http://www.dynosoft.pl/projekty/audi-a4 tu masz BLB z dynosoftu na 209 koni :hi:
Opublikowano

no marzą mi sie okolice Stanleya :decayed:

znikam spać bo jutro praca a pojutrze wypad pod samą Ukraine :gwizdanie:

3mcie sie ramy :hi:

Opublikowano

kanar :hi:

Opublikowano
  • Autor

pfu , ta A4ka to BRE nie BLB i ma turbo od BRD :wink4:

nara Kanar :hi:

Opublikowano

:hi: siema

no marzą mi sie okolice Stanleya :decayed:

znikam spać bo jutro praca a pojutrze wypad pod samą Ukraine :gwizdanie:

3mcie sie ramy :hi:

no ja mam troche hardcorowy program, ale ja jeżdzę spokojnie :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.