Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi: może jutro na spota wpadne już moim :good: szkoda tylko że AFNem :rolleyes:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

a tu dalej jedno rezanie rezanie :kox: to ja też sie pchwalę, a więc wyrezałem progi, listwy przyprogowe, wszystko ori oraz kufer(garderobę) też poddałem rezacji

oto moje mody jakich dokonałem ostatnio

w mieszkaniu :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: może jutro na spota wpadne już moim :good: szkoda tylko że AFNem :rolleyes:

poważnie :naughty:??

:hi:

Opublikowano

:hi:

siemka ziomki co tam w wielkim świecie lecicie ze stronami

jutro wpadam na spota bo juz się za niektórymi stęskniłem !!!

:tongue4::polew:

Opublikowano

:hi:

siemka ziomki co tam w wielkim świecie lecicie ze stronami

jutro wpadam na spota bo juz się za niektórymi stęskniłem !!!

:tongue4::polew:

Max ja za Tobą sie stęskniłem :>

ale nie wiem czy będę jutro na spocie czy nie pocisnę do brata do Krk przetrzeć szlaki na następnego spota wyjazdowego

My tu spamujemy ? ? ? zobacz co siedzieje na gliwickich....ładna patologia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

miszka ty sie nie wygupiaj ino dawaj na spota bo ja do was jade jutro wiec macie byc w komplecie :tongue4:

Opublikowano

:hi:

miszka

:hi:

diman nawet nie zdążyłem ci podziękować za vaga pomogło zdiagnozowało prawidłowo już wszystko powymieniane

krolu ty też się do tego przyczyniłeś a właśnie gdzie on bo co wchodzę to go nie ma [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:07_________________________________________________ :hi:

stanley twój mikołaj mnie na kolana powalił

Opublikowano
  • Autor
:bry: co tam panowie z wieczora ? jutro znowuż ełu ma spot obok nas :naughty:
Opublikowano

:bry: co tam panowie z wieczora ? jutro znowuż ełu ma spot obok nas :naughty:

no nie gadaj ostatnio byli :mysli:

na naszym spocie [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:10_________________________________________________cicho cicho bo pucek sie pokazał :tongue4::wink4:

Opublikowano
  • Autor

tylko oni są na czerwonym bo tam jest niby cieplej , to może do nich podjedziemy ?? :gwizdanie: ich jest i tak mniej , a jak nie ma murzyna to są okej :wink4:

Opublikowano

nie ma za co maxito pw z nr konta juz poszlo do ciebie :tongue4::decayed:

Opublikowano

kto jest niżej początkujący czy nowicjusz ???

:naughty:

tylko oni są na czerwonym bo tam jest niby cieplej , to może do nich podjedziemy ?? :gwizdanie: ich jest i tak mniej , a jak nie ma murzyna to są okej :wink4:

a co to za murzyn to my możemy cie wysłać do nich na przeszpiegi i możesz ich zbratać do nas

Opublikowano

tylko oni są na czerwonym bo tam jest niby cieplej , to może do nich podjedziemy ?? :gwizdanie: ich jest i tak mniej , a jak nie ma murzyna to są okej :wink4:

Ty chyba nie piszesz poważnie... :gwizdanie:

Opublikowano

nie ma za co maxito pw z nr konta juz poszlo do ciebie :tongue4::decayed:

:polew:

przelew już poszedł

:polew::wink4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:16_________________________________________________i gdzie wszyscy znowu pognali ??? :wallbash: :wallbash: :angry:

Opublikowano
  • Autor

tylko oni są na czerwonym bo tam jest niby cieplej , to może do nich podjedziemy ?? :gwizdanie: ich jest i tak mniej , a jak nie ma murzyna to są okej :wink4:

Ty chyba nie piszesz poważnie... :gwizdanie:

Pucek, prosza Cie :chytry: poznałeś ich jako przedstawiciel wrogiego klubu :gwizdanie: nie znasz ich . naprawde są spoko

i już prawie nie jeżdżą pod banderą wytarmoś mi suty.pl tylko jako audiśląsk :przebiegly:

Opublikowano

tylko oni są na czerwonym bo tam jest niby cieplej , to może do nich podjedziemy ?? :gwizdanie: ich jest i tak mniej , a jak nie ma murzyna to są okej :wink4:

Ty chyba nie piszesz poważnie... :gwizdanie:

Pucek, prosza Cie :chytry: poznałeś ich jako przedstawiciel wrogiego klubu :gwizdanie: nie znasz ich . naprawde są spoko

i już prawie nie jeżdżą pod banderą wytarmoś mi suty.pl tylko jako audiśląsk :przebiegly:

to i tak pod złą banderą jeżdżą nie da sie ich przerobić

śnieg pada :good: :gwizdanie: :tongue4: :> :> :>

Opublikowano

Keżor, jeżeli byli by tacy jak piszesz, to dawno są tu na forum :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Keżor, jeżeli byli by tacy jak piszesz, to dawno są tu na forum :gwizdanie:

to naprawde długa historia jest dlaczego nie ma ich u nas na forum ;) a powinniśmy robić tak żeby byli :> jak podjedziemy jutro w 20 aut i okażemy sie mega spoko , damy każdemy za free koszulke kubek i po smyczce to myśle że każdy potem będzie przyjeżdżać we wtorki :decayed:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:29_________________________________________________Gracjan nie szpieguj :tongue4:
Opublikowano

maxito nowicjusz jest pierwszy potem jest poczatkujacy

Opublikowano

ta i może frytki do tego :polew: :polew: :polew: :polew:

niech sie gonią u nas jest najlepiej[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:32_________________________________________________

maxito nowicjusz jest pierwszy potem jest poczatkujacy

czyli jesteśmy głeboko w d*pie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.