Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kedzior siemka :hi:

powiec no staruszku coś to na płochał,

bo na spocie już jakieś legendy o Tobie krążą ?...

witam witam, ale o co chodzi bo ja nic na ten temat niewiem :> może o kimś innym mówia

mamy na mysli twój słynny post :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kedzior siemka :hi:

powiec no staruszku coś to na płochał,

bo na spocie już jakieś legendy o Tobie krążą ?...

witam witam, ale o co chodzi bo ja nic na ten temat niewiem :> może o kimś innym mówia

dobra dobra powiedz lepiej że nie pamiętasz

i po sprawie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

dzięki za spota było nudno jak zawsze

żart :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

true :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :disgust:

Opublikowano

kedzior siemka :hi:

powiec no staruszku coś to na płochał,

bo na spocie już jakieś legendy o Tobie krążą ?...

witam witam, ale o co chodzi bo ja nic na ten temat niewiem :> może o kimś innym mówia

mamy na mysli twój słynny post :decayed:

krolu zapodaj dla przypomnienia :kox:

Opublikowano

krolu zapodaj dla przypomnienia :kox:

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

Opublikowano

stanlej co chciałeś powiedzieć :wink4:

Opublikowano

eee tam dwa zdania i już się jakieś plotki robią :tongue4: miałem wtedy wysoką gorączkę i źle się czułem i jakieś przewidzenia miałem dlatego mi się literki pomyliły hehe

Opublikowano

krolu zapodaj dla przypomnienia :kox:

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

ale jesteś :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

eee tam dwa zdania i już się jakieś plotki robią :tongue4: miałem wtedy wysoką gorączkę i źle się czułem i jakieś przewidzenia miałem dlatego mi się literki pomyliły hehe

ja wiem, choroba filipińska :kox:

Opublikowano

Krolu wyszukaj mi okazje na turbulum AWX albo jakieś większe bo mam kupca na moją :>

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:wallbash: :wallbash:

Opublikowano

eee tam dwa zdania i już się jakieś plotki robią :tongue4: miałem wtedy wysoką gorączkę i źle się czułem i jakieś przewidzenia miałem dlatego mi się literki pomyliły hehe

mi się co chwile myle i keżor mnie strofuje :wink4:

Opublikowano

krolu zapodaj dla przypomnienia :kox:

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

ale jesteś :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

chce być klubowiczem, nie mogę być miękki ani okazywać ludzkich uczuć :gwizdanie:

Opublikowano

dzięki za zlota :hi:

Opublikowano

stanlej co chciałeś powiedzieć :wink4:

już się pogubiłem co chcialem napisać, stracilem wątek :polew:

f*ck :blink:

Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :blink:

:disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano
  • Autor

jeżeli checasz to przyjedz pijemy hehehe[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:23_________________________________________________jak będą miejściał Tobym z chęcia z Wami polecial hehehe to to Wami bym skoczył :> :> :> jeśli jest możliwość

:kox:
Opublikowano

Krolu wyszukaj mi okazje na turbulum AWX albo jakieś większe bo mam kupca na moją :>

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:wallbash: :wallbash:

ralf ty widzę ostro chcesz porezać swoja fure

Opublikowano

Krolu wyszukaj mi okazje na turbulum AWX albo jakieś większe bo mam kupca na moją :>

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:wallbash: :wallbash:

lepiej poszukać pewnego niż okazji... kezor mam szerokie kontakty :gwizdanie:

Taki spam jest fajny i fajnie,że rezasz :good: :good:

Opublikowano

krolu zapodaj dla przypomnienia :kox:

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

ale jesteś :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

chce być klubowiczem, nie mogę być miękki ani okazywać ludzkich uczuć :gwizdanie:

tak krolu w życiu trza twardym być

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeżeli checasz to przyjedz pijemy hehehe[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:23_________________________________________________jak będą miejściał Tobym z chęcia z Wami polecial hehehe to to Wami bym skoczył :> :> :> jeśli jest możliwość

:kox:

:polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

jaki ja mam czas reakcji :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.