Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przymiotniki piszemy z małej...

Pie*doli mnie to :kox:

wiem, jesteś jak A.Lepper :decayed:

Nie :no: po prostu mnie na studiach nie uczyli takich pierdół :polew:

bardzo możliwe , bo to było w gimnazjum omawiane :polew: :polew:

A to nie wiem w gimnazjum nie uważałem :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to mnożyć też nie umiesz ? :gwizdanie:

Opublikowano

A to nie wiem w gimnazjum nie uważałem :kox::decayed:

widać :gwizdanie:

Opublikowano

to mnożyć też nie umiesz ? :gwizdanie:

:kox:

:polew: :polew:

A to nie wiem w gimnazjum nie uważałem :kox::decayed:

widać :gwizdanie:

Ale umiałem przynajmniej policzyć konie pod maską jak auto kupowałem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ale umiałem przynajmniej policzyć konie pod maską jak auto kupowałem :tongue4:

albo Ci w dowodzie napisali :decayed:
Opublikowano

to mnożyć też nie umiesz ? :gwizdanie:

:kox:

:polew: :polew:

A to nie wiem w gimnazjum nie uważałem :kox::decayed:

widać :gwizdanie:

Ale umiałem przynajmniej policzyć konie pod maską jak auto kupowałem :tongue4:

mój zakup wynikał z niewiedzy a nie braku umiejętności liczenia...

A ciekawe jak ty te konie policzyłeś ? ustawiłeś ja w dwu szeregu i kazałeś kolejno odliczyć ??

Opublikowano

A ciekawe jak ty te konie policzyłeś ? ustawiłeś ja w dwu szeregu i kazałeś kolejno odliczyć ??

Skąd wiedziałeś :polew:

Opublikowano
  • Autor

A ciekawe jak ty te konie policzyłeś ? ustawiłeś ja w dwu szeregu i kazałeś kolejno odliczyć ??

Skąd wiedziałeś :polew:

to jesteś gupi :decayed: mogłeś z kodu odczytać ile masz koni a nie na piechote liczyć :gwizdanie:
Opublikowano

A ciekawe jak ty te konie policzyłeś ? ustawiłeś ja w dwu szeregu i kazałeś kolejno odliczyć ??

Skąd wiedziałeś :polew:

to jesteś gupi :decayed: mogłeś z kodu odczytać ile masz koni a nie na piechote liczyć :gwizdanie:

Ja nie idę na łatwiznę :polew:

Opublikowano
  • Autor

jako że jak wiadomo że śląskie schodzi na pedalskie klimaty to żeby sie od nich odciąć wrzucam na dobrywieczór :

carblogaudi4girls.jpg :>

3467c47f0d23e039.jpg

Opublikowano
8e20b4da5cdc129c.jpg
Opublikowano
  • Autor

jak już idziemy w R8 :naughty:

HT+AUdi+Hottest+Chick.jpgAudi%20Babe_0.preview.jpg

Opublikowano

no to r8:

0e64dba188ca658e.jpg[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 01:30_________________________________________________co za tępak... ten co buta na fote wcisnął zepsuł całe zdjęcie..

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

4725_191826465653_761890653_7089656_135074_n.jpg

:banan1:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 01:38_________________________________________________3719503508_41bb2fbd3f_b.jpg

:banan1: :banan1:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 01:39_________________________________________________no to dobranoc wszystkim :hi:

Opublikowano

ale suk.i :kox:

na pierwszym zdjęciu moje wymarzone fele :decayed:

i biorę tą pierwszą z prawej :naughty:

a tak w ogóle to :hi:

Opublikowano

:hi:

dużo piszecie albo tak sie wydaje jak sie nie śledzi na bieżąca :> ja to zapodałem na dwie tury,

to już ostatnie posty tego roku :kox:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 10:28_________________________________________________maszyny 1 liga :cool1:

Opublikowano

Witam :hi:

Ładne te niunie :slina: Szkoda że na spoty nie przyjeżdżają takie ;(

Opublikowano

witam :hi:

a wy tylko fotografujecie moja r8 cały czas nic tylko pstrykacie jej fotki niemogę się uwolnić od paparazzi hehe gdzie człowiek niepojedzie to już foto foto hehehehe :polew: :polew: :polew: i przy okazji moje kochanki pozują :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

a Ty Kędzior miałeś nie siadać do kompa po pijaku :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.