Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze dzisiaj niepiłem :tongue4: hehe jeszcze... hehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja myślę, że tym razem sie upalił jakims weed'em bo dziwne wizje ma :polew: :polew:

Kędzior Audi nigdy nie sprzedało by R8-ki gorolowi :polew:

Opublikowano

ja myślę, że tym razem sie upalił jakims weed'em bo dziwne wizje ma :polew: :polew:

Kędzior Audi nigdy nie sprzedało by R8-ki gorolowi :polew:

:baseball: nom chyba będziemy musieli porozmawiać na poważnie na spocie

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przeciez miszka juz nie jezdzi na spoty od dawna sie boi :no:

Opublikowano

ja myślę, że tym razem sie upalił jakims weed'em bo dziwne wizje ma :polew: :polew:

Kędzior Audi nigdy nie sprzedało by R8-ki gorolowi :polew:

:baseball: nom chyba będziemy musieli porozmawiać na poważnie na spocie

:polew: :polew: :polew: :polew:

co ? za prawdę chcesz mnie bić :polew:

przeciez miszka juz nie jezdzi na spoty od dawna sie boi :no:

diman :bla:

Opublikowano

od czasu jak kupił "lewe" buty nie przyjeżdza hehehe :polew: :polew: :polew: chyba w nich trafić na spota niemoże hahaha :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 13:07_________________________________________________

ja myślę, że tym razem sie upalił jakims weed'em bo dziwne wizje ma :polew: :polew:

Kędzior Audi nigdy nie sprzedało by R8-ki gorolowi :polew:

:baseball: nom chyba będziemy musieli porozmawiać na poważnie na spocie

:polew: :polew: :polew: :polew:

co ? za prawdę chcesz mnie bić :polew:

czekaj czekaj niech jeszcze tylko przyjdzie Rafał hehehe to już się niewywiniesz :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

od czasu jak kupił "lewe" buty nie przyjeżdza hehehe :polew: :polew: :polew: chyba w nich trafić na spota niemoże hahaha :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 13:07_________________________________________________

ja myślę, że tym razem sie upalił jakims weed'em bo dziwne wizje ma :polew: :polew:

Kędzior Audi nigdy nie sprzedało by R8-ki gorolowi :polew:

:baseball: nom chyba będziemy musieli porozmawiać na poważnie na spocie

:polew: :polew: :polew: :polew:

co ? za prawdę chcesz mnie bić :polew:

czekaj czekaj niech jeszcze tylko przyjdzie Rafał hehehe to już się niewywiniesz :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

gazu nie mam jak wcisnąć :polew:

dwóch na jednego... no tak to tylko gorole tak robią

Opublikowano

wiem że niemiałbym z tobą szans bo zaraz byś swoją ekipę zawołał, pozatym w tych twoich butach masz kopniaki jak pudzian więc wiesz pomoc mi będzie potrzebna :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:tongue4:

kędzior co na sylwka ?

Opublikowano

a sylwek u kuzynka na chacie będzie także K.O jak nic hehe

a u ciebie jakie plany?

Opublikowano

:polew:

u mnie też będzię K.O. :kox: i to najważniejsze :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

do jakiejś knajpy idę bo znajoma tam pracuje i dała spoko cene :kox: :kox: :kox:

ale najważniejsze żeby K.O. było :good: :>

Opublikowano

Miszka hehe daj nr fona to jak będziemy mieli K.o to sobie pogadamy :polew: :polew: :polew: szkoda tylko że panienek będzie mało hehe będzie trzeba wyjśc na rynek poszukać :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Miszka hehe daj nr fona to jak będziemy mieli K.o to sobie pogadamy :polew: :polew: :polew: szkoda tylko że panienek będzie mało hehe będzie trzeba wyjśc na rynek poszukać :naughty: :naughty: :naughty:

siema Kędzior, siema Miszka :hi:

jak będziecie ze sobą gadać to nagrajcie te bebloły

chętnie poslucham przy okazji :polew:

Opublikowano

cholera to ja się będę już powoli zbierał na tego sylwka bo kuzynos dzwonił co bym mu trochę pomógł hahaha ..... także tego no hehehe :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 13:32_________________________________________________Siemka Stanley

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Krolu
Opublikowano

nie biore fona na balet, bo jak będzie K.O to mogę zgubić, juz mi sie nieraz zdażało :kwasny:

siemka Stan & King :polew:

Opublikowano

Ja pewnie też się upodlę. hehe

Przyjeżdza kumpel z pod Płocka, który namówił mnie na A4, pomagał przy zakupie i załatwił optymalizacje mojej niuni :kox:

to pewnie gadka bedzie tylko o samochodach, juz widze jak nam baby będą dogadywać :disgust:

Opublikowano

ja gubić niegubiłem ale karta przeważnie wydzwoniona była :polew: :polew: :polew: ee jeszcze czasu a czasu mam dopiero za godzine mam busa

Opublikowano

ja udeżam dziś w taki klimat Tede ft. V.E.T.O. - Drin za drinem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.