Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mocie gest jednak na gliwickich :good:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jeszcze raz dosiego roku panowie i dotrwajcie przynajmniej do 24 potem każdemu życzę K.O. :polew::decayed:

Opublikowano

nie, nie obraziłem się...

pamiętasz zasady logiki ? :decayed:

Opublikowano

nie, nie obraziłem się...

pamiętasz zasady logiki ? :decayed:

musiałbym w neci poszukać :polew:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:45_________________________________________________Rafał dosiego

Opublikowano

to się tyczy mojego 1 zdania - zgodnie z zasadami logiki ujawni Ci cała prawdę :cool1:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:47_________________________________________________dobra podpowiem ci, - i - daje + :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie, spokojnie, bo zrobicie jeszcze dzisiaj te 382 strony :polew:

Opublikowano

to się tyczy mojego 1 zdania - zgodnie z zasadami logiki ujawni Ci cała prawdę :cool1:

:oklaski:

dobra do niczego ta rozmowa nie dąży,

Krolu baw się dobrze na tej imprezie dzisiejszej :good: nowy rok niech Nam wszystkim przyniesie kuni :kox:, zmiany furki na lepszą :kox: oczywiście :audi: a z reszta jakos to będzie :polew:

Happy New Year 2009 :kox:

Opublikowano

Miszka tobie też wszystkiego dobrego w nowym roku i też jakiś koni... chociażby tych co dodaje V-power :gwizdanie:

Opublikowano
chociażby tych co dodaje V-power :gwizdanie:

Miszka Tobie nie kuni a auta podatnego na modyfikacje potrzeba :naughty:

Opublikowano

to dosiego panowie

Opublikowano

:drunk:Szczęśliwego Nowego Roku Pany :drunk:

zmian na nowsze modele i czego tylko sobie zapragniecie... :)

Opublikowano

Dosiego SoMeS :drunk:

Opublikowano

ja znów tu wróciłem w 2009 to może już ostatni raz, moja się jeszcze szykuje to chwila na span jest :>

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 18:27_________________________________________________Diman chodż tu :>

Opublikowano

jestem :decayed:

Opublikowano

jestem :decayed:

:pociesz:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 19:04_________________________________________________kurde siedzę i siedzę moja się grzebie jak mucha w smole, ja juz drina wale i czekam na K.O
Opublikowano

no to wszystkiego co tam sobie zyczycie zeby sie spelnilo w tym nowym roku i szampanskiej zabawy :drunk: :drunk:

nie przesadza bo sie na dobre zapijesz :decayed:

Opublikowano

no to wszystkiego co tam sobie zyczycie zeby sie spelnilo w tym nowym roku i szampanskiej zabawy :drunk: :drunk:

nie przesadza bo sie na dobre zapijesz :decayed:

o właśnie szampana nie kupiłem :wallbash: ale moż na imprezie będzie, a Ty Diman co na sylwka ?

domowo czy wyjsciowo ? :drunk:

Opublikowano

Cze jeszcze w starym roku... Co tam? Miszka gdzieś był jak Cię nie było? :decayed:

Opublikowano

Akjam :hi:

długa historia :polew:

ok 15 obstawiałem, że juz przyjąłeś jakieś alko, pomyliłem się ?[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 19:16_________________________________________________gratuluje klubowicza :good:

Opublikowano

Akjam :hi:

długa historia :polew:

ok 15 obstawiałem, że juz przyjąłeś jakieś alko, pomyliłem się ?[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 19:16_________________________________________________gratuluje klubowicza :good:

Dzięki, dzięki... :embarrassed::kox: :kox: Ja NA RAZIE bezalkoholowo... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.