Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedni piją mleko drudzy driny hehehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to chyba i ja sie napije :decayed:

Opublikowano

hahahaha ta 2 sety do drina i spokój hahahaha

Opublikowano

to chyba i ja sie napije :decayed:

zdrówko :kox:

Opublikowano

to chyba i ja sie napije :decayed:

mleka? hehe

Opublikowano

to chyba i ja sie napije :decayed:

mleka? hehe

no chetnie
Opublikowano

hahahaha ta 2 sety do drina i spokój hahahaha

zawsze pije 3 driny = 0.6 litra a te 150ml co zostaje to wale na exa przed snam

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:10_________________________________________________i tak pęka 0.7

Opublikowano

interesujący system Miszka hehehe

Opublikowano

hahahaha ta 2 sety do drina i spokój hahahaha

zawsze pije 3 driny = 0.6 litra a te 150ml co zostaje to wale na exa przed snam

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:10_________________________________________________i tak pęka 0.7

żul
Opublikowano

interesujący system Miszka hehehe

jak te dwa driny nie dadzą rady to ten szot na końcu na pewno :polew:

Opublikowano

interesujący system Miszka hehehe

jak te dwa driny nie dadzą rady to ten szot na końcu na pewno :polew:

i w taki oto sposób powstaje tak zwane K.O :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

k**wa a ja dalej się mecze z tym skype... tam są często spoty klubowe a nie chce ich ominąć ...

kto z was ma jeszcze skype'a?

Opublikowano

Diman coś ci klawiatura szwankuje chyba :baseball:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:16_________________________________________________

ku***a a ja dalej się mecze z tym skype... tam są często spoty klubowe a nie chce ich ominąć ...

kto z was ma jeszcze skype'a?

ja mam ale nie pamiętam loginu

Opublikowano

Diman coś ci klawiatura szwankuje chyba :baseball:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:16_________________________________________________

ku***a a ja dalej się mecze z tym skype... tam są często spoty klubowe a nie chce ich ominąć ...

kto z was ma jeszcze skype'a?

ja mam ale nie pamiętam loginu

to załóż nowe konto

Opublikowano

ku***a a ja dalej się mecze z tym skype... tam są często spoty klubowe a nie chce ich ominąć ...

kto z was ma jeszcze skype'a?

ja

czemu tak sadzisz miszka

Opublikowano

ja mam skypa a coo?

Opublikowano

Siema chłopaki. Bardzo zabawne 15 stron :wallbash: :wallbash: Kanar warto ten gwint kupić bo ma gwarancje chyba i raczej w b.dobrym stanie :good:

Opublikowano

ku***a a ja dalej się mecze z tym skype... tam są często spoty klubowe a nie chce ich ominąć ...

kto z was ma jeszcze skype'a?

ja

czemu tak sadzisz miszka

bo zamiast idol napisałes żul :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale nie masz krolu zalaczonego skypa

Opublikowano

Siema chłopaki. Bardzo zabawne 15 stron :wallbash: :wallbash: Kanar warto ten gwint kupić bo ma gwarancje chyba i raczej w b.dobrym stanie :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: siemka :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.