Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak poza tym nie mogę spamować z wami bo szukam gratów do auta :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tak poza tym nie mogę spamować z wami bo szukam gratów do auta :>

:good:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:20_________________________________________________tylko, że my już idziemy :polew: :polew:

Opublikowano

Ale ładnie polecielisćie :decayed: Oby tak dalej. To kto stawia na 400-sta??

Opublikowano

Siema chłopaki. Bardzo zabawne 15 stron :wallbash: :wallbash: Kanar warto ten gwint kupić bo ma gwarancje chyba i raczej w b.dobrym stanie :good:

Siema :hi:

wkońcu doczytałeś :> nieźle co nie Rafał tyle stron i wszystko merytoryczne :)

Opublikowano

rafal to sie do sklepu wybierz :decayed:

Opublikowano

ale nie masz krolu zalaczonego skypa

no bo mam linuxa i nie umiem go tu zainstalować :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Diman to jedziemy razem :gwizdanie:

Ja nie potrzebuje fachowca bo wiem co potrzebuje :naughty:

Opublikowano

Pitek już się dziś mi żalił, że musi pisać a nie może gadać

Opublikowano

A tak poza tym nie mogę spamować z wami bo szukam gratów do auta :>

:good:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:20_________________________________________________tylko, że my już idziemy :polew: :polew:

niepłacz jeszcze jedna strona :tongue4:

co tym razem szukasz Rafał?

Opublikowano

Turbo wtryski i fele :naughty:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:23_________________________________________________Aha no i cooler by się przydał :tongue4:

Opublikowano

masz już jakiś felunek na oku czy dopiero wybierasz ze wzorków ??

Opublikowano

Turbo wtryski i fele :naughty:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:23_________________________________________________Aha no i cooler by się przydał :tongue4:

ładnie

Ty te fele to co tydzień zmieniasz :gwizdanie:

Opublikowano

Diman to jedziemy razem :gwizdanie:

Ja nie potrzebuje fachowca bo wiem co potrzebuje :naughty:

a ja wezme miszke on mi pomoze dobrac graty :naughty:
Opublikowano

Oz Ultralegera ale koles od którego miałem brać wysłał mi dokładne fotki felg i nie są w zaciekawym stanie a woła za nie prawie 2 kloce :thumbdown:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:26_________________________________________________Miszka trzeba jakoś życie sobie umilać. Diman nie ma sprawy, to kiedy jedziemy :good:

Opublikowano

Diman to jedziemy razem :gwizdanie:

Ja nie potrzebuje fachowca bo wiem co potrzebuje :naughty:

a ja wezme miszke on mi pomoze dobrac graty :naughty:

ci mówił żebyś kupił odemnie lempy to niechcesz więc coś go słabo słuchasz :confused4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Diman to jedziemy razem :gwizdanie:

Ja nie potrzebuje fachowca bo wiem co potrzebuje :naughty:

a ja wezme miszke on mi pomoze dobrac graty :naughty:

tylko wiesz, że u mnie to najwyższa półka [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:27_________________________________________________no to 1/4 mili za nami :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oz Ultralegera ale koles od którego miałem brać wysłał mi dokładne fotki felg i nie są w zaciekawym stanie a woła za nie prawie 2 kloce :thumbdown:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:26_________________________________________________Miszka trzeba jakoś życie sobie umilać. Diman nie ma sprawy, to kiedy jedziemy :good:

jak miszka bedzie mial czas
Opublikowano

i udało się hehe noi wiadomo kto stawia haahahahhah

Opublikowano

To miszka kiedy masz czas.

Opublikowano

o rambo wlasnie rozwalil pol miasta hehhee

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.