Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: dwa dni na desce i już nie mogę sie połapać w tym spamie! :naughty::kox::naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: dwa dni na desce i już nie mogę sie połapać w tym spamie! :naughty::kox::naughty:

nie dziwię sie ja się nie mogłem połapać w trakcie pisania :naughty:

jak na desce ? ? warunki dopisały co ? :kox:

Opublikowano

:hi: dwa dni na desce i już nie mogę sie połapać w tym spamie! :naughty::kox::naughty:

nie dziwię sie ja się nie mogłem połapać w trakcie pisania :naughty:

jak na desce ? ? warunki dopisały co ? :kox:

Byliśmy w Słowacji ale rewelacji to nie było ale śniegu więcej niż u Nas. :naughty:
Opublikowano

Jesenska dolina...

Opublikowano

mowi pewnie oo desce sedesowej. po sylwestrze dwa dni na niej spedził :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Aligator w Tychach ma teraz siedzibę nie dawno były u niego 2 klubowe BLB b7 - właściciele na maksa szczęśliwi ale nie wiem ile tam kosztuje korekta - program koło 1000 zł a w compsporcie w bielsku program 1500 zł a korekty za free (podobno)

Opublikowano

:hi:

Aligator w Tychach ma teraz siedzibę nie dawno były u niego 2 klubowe BLB b7 - właściciele na maksa szczęśliwi ale nie wiem ile tam kosztuje korekta - program koło 1000 zł a w compsporcie w bielsku program 1500 zł a korekty za free (podobno)

No jak juz przyjdzie wiosna to się tam wybiorę... :evil::good:
Opublikowano

no dzwonilem do niego ale ma wyl. telefon.. Nie wiesz czy jak bede potrzebowal turbine awx to mi zalatwi ? Czy turbawki samemu trzeba sobie kolowac?

tego nie wiem ...

Opublikowano
  • Autor

:bry: . Udalo mi sie na telefonie zalogowac. To tera bedziemy non stop in tacz ;)

dawid turbo zaloza Ci w turbotec w jaworznie jakie bedziesz chcial. A potem jedz na program do compotow albo do aliego bo masz blisko i za***iście. I wpadnij wkoncu kierwa na spota :)

krolu, dostales esa? Mierzylem luke i 190cm ma takze nie ma to jak audi yeah.

Audi niestety nie jezdzi szybko:(

ono powoli lata :kox:

Opublikowano
  • Autor

kezor ale turbotec drogie jest.. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 11:00_________________________________________________na spota przyjade jak zrobie program i turbo zmienie..

to sobie sam przeloz. W warsztacie masz moj tutorial jak to zrobic.

A co do tego kiedy wpadniesz na spot to szkoda gadac. Na spoty przyjezdza sie pobyc wsrod kolegow z klubu a nie kozaczyc fura. Ja jak mialem auto w warsztacie to jezdzilem na spoty autem rodzicow, albo przyjezdzal po mnie Ksolu.

Opublikowano

kezor ale turbotec drogie jest.. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 11:00_________________________________________________na spota przyjade jak zrobie program i turbo zmienie..

to sobie sam przeloz. W warsztacie masz moj tutorial jak to zrobic.

A co do tego kiedy wpadniesz na spot to szkoda gadac. Na spoty przyjezdza sie pobyc wsrod kolegow z klubu a nie kozaczyc fura. Ja jak mialem auto w warsztacie to jezdzilem na spoty autem rodzicow, albo przyjezdzal po mnie Ksolu.

właśnie ja mam 75 koni ... na kołpakach i z wgniecionym bokiem a jestem prawie co tydzień

Opublikowano

:hi: dżentelmeni

Dawids pojawiłbyś się w końcu i zabrał ze sobą drugiego kolegę z Brzęczek.

A co do reżania auta to chyba dobry wybór pomiędzy Aligatorem a Compsportem

Na allegro też sporo różnych ogłoszeń.

Mój reżacz mieszka trochę daleko,ale mnie również banan nie znika do dnia dzisiejszego z tego co zrobił :kox:

Opublikowano

Dobry wybór robiłem tam program i jest wsio :good: Turbo poszukaj na allegro tylko najlepiej gdzieś z okolic żeby można było obejrzeć przed kupnem. Wpadaj na spota :wink4:

Opublikowano
:hi: wszystkich, pierwszy dzień w pracy po świętach masakraaaaaa
Opublikowano

:hi: wszystkich, pierwszy dzień w pracy po świętach masakraaaaaa

a tam gadasz, relax :decayed:

u mnie pół dnia komputery nie działały :decayed:

Opublikowano

hehe miały problem z nową datą ?? :polew: :polew:

Opublikowano

akjam jak będziesz odezwij się do mnie na priva mam biznes :naughty:

Opublikowano

zakaz sprzedarzy narkotykuf na forum :bicz: :bicz:

jeeebaj się :decayed:

Opublikowano

:ban::decayed: :decayed:

:drool: :lol1::travolta::seksiasty:

Opublikowano

:hi: wszystkich, pierwszy dzień w pracy po świętach masakraaaaaa

Ja też dziś pierwszy dzień po świąteczno noworocznej przeriw w pracy i nie jest źle ale dobrze też nie! :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.