Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra spiepszam spac bo jutro na rano :/

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam słaba głowę, więc nie mogę pic nic alkoholowego :decayed:

LECH FREE BEZALKOHOLOWE

podkreslilem to po prostu :mysli:

Opublikowano

To panowie po cholere taki szpas ? każdy ma w d*pie te 100-tki jednak wydaj mi sie, że jak mamy tą kolejną sete to warto to uczcić

Przywioze bronki nikt się nie chyci albo na wynos będę dawał - możemy tak zrobić tylko jaki w tym sens ?

albo jakos swietujemy abo olewamy sprawę i będziemy se gratki składać na stronce :disgust:

Opublikowano

To panowie po cholere taki szpas ? każdy ma w pupie te 100-tki jednak wydaj mi sie, że jak mamy tą kolejną sete to warto to uczcić

Przywioze bronki nikt się nie chyci albo na wynos będę dawał - możemy tak zrobić tylko jaki w tym sens ?

albo jakos swietujemy abo olewamy sprawę i będziemy se gratki składać na stronce :disgust:

moze w sobote city rock ? :naughty::kox:

Opublikowano

Nie wiem czy po jutrzejszym wypadzie będę na spocie... :disgust: w gipsi może mi się ciężko jeździć :disgust:

krolu jak Wy dojeżdzacie do Żor? Wyjeżdzacie z Katowic z keżorem i resztą pasażerów auta keżora? :naughty: Ja może też pojadę ale kombinuję jakąś zamianę w pracy. :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 22:28_________________________________________________

17tys na rękę to wiesz szału niema, musiał dostać jakąś premię :>

No bez szału, racja! Ale zawsze coś... No chyba, że dostał z 300% premiiiiii.... :kox:

Tak keżor po nas podjeżdża do domu w sumie siostra mieszka tam gdzie ja i kumpel blok obok... kombinuj kombinuj :D

Opublikowano

na waciki mu starczy

Opublikowano

To panowie po cholere taki szpas ? każdy ma w pupie te 100-tki jednak wydaj mi sie, że jak mamy tą kolejną sete to warto to uczcić

Przywioze bronki nikt się nie chyci albo na wynos będę dawał - możemy tak zrobić tylko jaki w tym sens ?

albo jakos swietujemy abo olewamy sprawę i będziemy se gratki składać na stronce :disgust:

Miszka nie stresuj się tak.. inne towarzystwo to że Gliwice świętują tak sobie 100 to fajnie my nie musimy nic na siłę... :)

Opublikowano

To panowie po cholere taki szpas ? każdy ma w pupie te 100-tki jednak wydaj mi sie, że jak mamy tą kolejną sete to warto to uczcić

Przywioze bronki nikt się nie chyci albo na wynos będę dawał - możemy tak zrobić tylko jaki w tym sens ?

albo jakos swietujemy abo olewamy sprawę i będziemy se gratki składać na stronce :disgust:

ty a jak byśmy zrobili że kto otworzy setke stawia w macku

wierz mi napewno nikt by sie tak nie krzywił!!! :) :)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 22:34_________________________________________________wolf miałeś iść spać

Opublikowano

To panowie po cholere taki szpas ? każdy ma w pupie te 100-tki jednak wydaj mi sie, że jak mamy tą kolejną sete to warto to uczcić

Przywioze bronki nikt się nie chyci albo na wynos będę dawał - możemy tak zrobić tylko jaki w tym sens ?

albo jakos swietujemy abo olewamy sprawę i będziemy se gratki składać na stronce :disgust:

Miszka nie stresuj się tak.. inne towarzystwo to że Gliwice świętują tak sobie 100 to fajnie my nie musimy nic na siłę... :)

no wlasnie o tym pisze gdybys nie zrozumiał

albo jakos swietujemy abo olewamy sprawę i będziemy se gratki składać na stronce :disgust:

i nie chodzi mi Krolu żebyśmy byli jak gliwiccy, bo nie bedziemy

Opublikowano

a co z maciem??? :mysli:

Opublikowano

a co z maciem??? :mysli:

mam to w d*pie

Opublikowano

a co z maciem??? :mysli:

mam to w pupie

ty chamie !!!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ty i tak nie pojedziesz bo na diecie jesteś :disgust:

Opublikowano

To panowie po cholere taki szpas ? każdy ma w pupie te 100-tki jednak wydaj mi sie, że jak mamy tą kolejną sete to warto to uczcić

Przywioze bronki nikt się nie chyci albo na wynos będę dawał - możemy tak zrobić tylko jaki w tym sens ?

albo jakos swietujemy abo olewamy sprawę i będziemy se gratki składać na stronce :disgust:

Miszka nie stresuj się tak.. inne towarzystwo to że Gliwice świętują tak sobie 100 to fajnie my nie musimy nic na siłę... :)

no wlasnie o tym pisze gdybys nie zrozumiał

albo jakos swietujemy abo olewamy sprawę i będziemy se gratki składać na stronce :disgust:

i nie chodzi mi Krolu żebyśmy byli jak gliwiccy, bo nie bedziemy

No to tez Ci mówię u nas ten zwyczaj się nie przyjął to trudno... u nas za to co tydzień jest mack a nie marzniemy... a gliwice się nie chcą dać przekonać i stoją na zimnie :)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 22:44_________________________________________________A max jak widzisz to z mackiem ? ktoś stawia macka innym no to chyba trochę drogo wyjdzie...

Opublikowano

No to tez Ci mówię u nas ten zwyczaj się nie przyjął to trudno... u nas za to co tydzień jest mack a nie marzniemy... a gliwice się nie chcą dać przekonać i stoją na zimnie :)

Bo my nie idziemy na łatwiznę :naughty:

Opublikowano

Nie wiem czy po jutrzejszym wypadzie będę na spocie... :disgust: w gipsi może mi się ciężko jeździć :disgust:

krolu jak Wy dojeżdzacie do Żor? Wyjeżdzacie z Katowic z keżorem i resztą pasażerów auta keżora? :naughty: Ja może też pojadę ale kombinuję jakąś zamianę w pracy. :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 22:28_________________________________________________

17tys na rękę to wiesz szału niema, musiał dostać jakąś premię :>

No bez szału, racja! Ale zawsze coś... No chyba, że dostał z 300% premiiiiii.... :kox:

Tak keżor po nas podjeżdża do domu w sumie siostra mieszka tam gdzie ja i kumpel blok obok... kombinuj kombinuj :D

O której wyjeżdzacie? :mysli: A co nikt już nie chce ruszyć tyłka gdzieś na narty, sanki itp? :kox:
Opublikowano

gdyby nie praca i nie to że miałem wolne między świętami to z chęcią bym się też wybrał ale niestety :confused4:

Opublikowano

w 1 poście na gliwickich wszystko pisze :szukaj: :szukaj: :szukaj:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 22:49_________________________________________________Jaki przykład daje klubowicz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

żartuje sobie...

o 7:30 w Żorach mamy być

Opublikowano

w 1 poście na gliwickich wszystko pisze :szukaj: :szukaj: :szukaj:

Srata tata... Nie mędrkuj mi tu! :tongue4: Ja pytam o to kiedy Wy wyjeżdzacie z Katowic czy tam Chorzowa!?
Opublikowano

o 7 spod mojej chaty :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.