Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

?

?

ledwo południe a Ty juz piszesz o fajrancie :mysli:

macie jakieś wolne miejsca ? przyjmę na początek dobrą podstawę, może byc na okres próbny bez premii :gwizdanie:

Opublikowano

?

?

ledwo południe a Ty juz piszesz o fajrancie :mysli:

macie jakieś wolne miejsca ? przyjmę na początek dobrą podstawę, może byc na okres próbny bez premii :gwizdanie:

wcześnie zacząc wcześnie skończyć choć nie zawsze się da, wiesz początek roku mało pracy zwłąszcza po świętach i nowym roku, u mnie w robocie jest tak co roku, później jak je.nie myśle tak od lutego to będzie szajba, choc patrząc na to co sie dzieje to nie koniecznie, myśle, że sytuacja się wyklaruje do miesiąca, albo w lewo albo w prawo, jak w lewo to będzie moje miejsce wolne to dam znać

jak z ta karta dzwoniła Twoja ?

Opublikowano

?

?

ledwo południe a Ty juz piszesz o fajrancie :mysli:

macie jakieś wolne miejsca ? przyjmę na początek dobrą podstawę, może byc na okres próbny bez premii :gwizdanie:

wcześnie zacząc wcześnie skończyć choć nie zawsze się da, wiesz początek roku mało pracy zwłąszcza po świętach i nowym roku, u mnie w robocie jest tak co roku, później jak je.nie myśle tak od lutego to będzie szajba, choc patrząc na to co sie dzieje to nie koniecznie, myśle, że sytuacja się wyklaruje do miesiąca, albo w lewo albo w prawo, jak w lewo to będzie moje miejsce wolne to dam znać

jak z ta karta dzwoniła Twoja ?

właśnie zadzwoniłem do mojej z pytaniem czy ona dzwoniła i usłyszałem

o kulwa, zapomniałam :polew:

Opublikowano

witam :>

a ja dziś zaspałem hehe więc wziąłem sobie wolne hahaha

Opublikowano

witam :>

a ja dziś zaspałem hehe więc wziąłem sobie wolne hahaha

:hi:

po pylaj na drugą zmianę leniu :tongue4:

Stanley :bicz3:

Opublikowano

hehe ee ja tylko na rano pracuję :tongue4: hehehe znowu spadł śnieg trzeba odśnieżyć auto :confused4: nielubię tego robić

Opublikowano

hehe ee ja tylko na rano pracuję :tongue4: hehehe znowu spadł śnieg trzeba odśnieżyć auto :confused4: nielubię tego robić

chyba u Ciebie na wiosce, w mieście nie trza odśnieżać :tongue4:

Opublikowano

hehe ee ja tylko na rano pracuję :tongue4: hehehe znowu spadł śnieg trzeba odśnieżyć auto :confused4: nielubię tego robić

chyba u Ciebie na wiosce, w mieście nie trza odśnieżać :tongue4:

baby są zawiane jak nie wiem

Opublikowano

cisne niedługo do dentysty, niedaleko Ciebie Stanley, żonka w domu ?

żartowałem :polew:

Opublikowano

cisne niedługo do dentysty, niedaleko Ciebie Stanley, żonka w domu ?

żartowałem :polew:

żonka w pracy, pracuje na reżanie mojej czarnej damy :polew:

a jakbyś chciał dentystę to mogę Ci coś usunąć :baseball:

:polew:

Opublikowano

cisne niedługo do dentysty, niedaleko Ciebie Stanley, żonka w domu ?

żartowałem :polew:

żonka w pracy, pracuje na reżanie mojej czarnej damy :polew:

lucky You

Opublikowano

cisne niedługo do dentysty, niedaleko Ciebie Stanley, żonka w domu ?

żartowałem :polew:

żonka w pracy, pracuje na reżanie mojej czarnej damy :polew:

lucky You

ona mi cały czas probuje wmówić, że w chu.j kasy idzie na samochód

a poza rzeczami które trzeba robić, czyli olej,filtry i chip, to włożyłem w to auto narazie 70 zł na ringi na zegary

Opublikowano

cisne niedługo do dentysty, niedaleko Ciebie Stanley, żonka w domu ?

żartowałem :polew:

żonka w pracy, pracuje na reżanie mojej czarnej damy :polew:

lucky You

Misza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good:

ja "parkuję" pod chmurką więc muszę odśnieżyć hehe

Opublikowano

:shocked:

Stanley troche inną plombe miałem na myśli...no napewno nie taką---> :baseball:

Opublikowano

ale Miszka zwróć uwagę o ile taniej i szybciej by cię to wyszło hehehe

Opublikowano

:shocked:

Stanley troche inną plombe miałem na myśli...no napewno nie taką---> :baseball:

takie są najtańsze :naughty:

i nigdy nie wypadają :polew:

Opublikowano

ale Miszka zwróć uwagę o ile taniej i szybciej by cię to wyszło hehehe

cena nie gra roli :tongue4:

myslę, że po takiej plombie nie tylko jednego bym miał zaplombowanego

Opublikowano

aha no tak 17tys na reke hehe ale mi się chcę spać masakra jakiś śpiący dzień dzisiaj

Opublikowano

Siema spamowicze

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.