Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor tak jak chciałeś przenoszę się na Katowice :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

ja bym gościa olał - pasjonat od siedmiu boleści :wallbash:

:good:

:tongue4:
Opublikowano

kezor kezor co z ciebie wyrosnie :gwizdanie: oddales slupek ?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 15:14_________________________________________________ktos od nas ? f36b449bbcc42bb6m.jpg

pierwsze widzę :blink:

pier....lnięcie w Miszkę było bardziej bolesne niż mysłałem :shocked:

chyba będę zgłaszał z AC

PS. Ma ktoś znajomości w PZMie ? (bo tam mam ubezpieczone auto)

Opublikowano

:hi: ja dziś ciężko pracowałem :gwizdanie:

kezor kezor co z ciebie wyrosnie :gwizdanie: oddales slupek ?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 15:14_________________________________________________ktos od nas ? f36b449bbcc42bb6m.jpg

a Ty jesteś od nas ? :polew: :polew:

Krolu dawaj namiary na tego Twojego lakiernika bo mi narazie nie chce się do Mierzącic jechać do mojego a skoro mówisz, że tani to może bym skorzystał :good:

Stanley a co się tam poducyło :gwizdanie: po tamtej stronie chyba coś od klimy idzie o ile się nie mylę

Opublikowano

:bry:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 17:13_________________________________________________Miszka co się stało z twoim wozidłem ;(

Opublikowano

:hi:Pitek

zabrałem dzieciaki na ślizganie i Stanley mi puknął lekko

Opublikowano

Ktory jezdzi ciemnym avantem poliftowym SZA na xenonach i byl wczoraj w Krakowie..? :przebiegly:

Opublikowano

Ktory jezdzi ciemnym avantem poliftowym SZA na xenonach i byl wczoraj w Krakowie..? :przebiegly:

nie przyjeżdża na spoty takowy :gwizdanie:

Opublikowano

Ktory jezdzi ciemnym avantem poliftowym SZA na xenonach i byl wczoraj w Krakowie..? :przebiegly:

jaki rok produkcji? wyposażenie? "ciemny" w nocy czy w dzień? :cool1:

:polew:

Opublikowano

Ktory jezdzi ciemnym avantem poliftowym SZA na xenonach i byl wczoraj w Krakowie..? :przebiegly:

jaki rok produkcji? wyposażenie? "ciemny" w nocy czy w dzień? :cool1:

:polew:

co za bezsens :gwizdanie:

Opublikowano

co za bezsens :gwizdanie:

jaki znów bezsens jak takich avantów po zabrzu ze 100 jeździ? :tongue4:

Opublikowano

co za bezsens :gwizdanie:

jaki znów bezsens jak takich avantów po zabrzu ze 100 jeździ? :tongue4:

SZA to nie Zabrze :polew: :polew:----------> Zawiercie

Opublikowano

a ja cały czas byłem przekonany że zabrze :polew:

z zawiercia w takim razie nikt chyba na spoty nie dojeżdża :mysli:

Opublikowano

Z ramkami.. :gwizdanie:

Jakby byl bez ramek to nawet bym nie pytal.. A po drugie stal pod moim blokiem, dlatego sie zainteresowalem.. :gwizdanie:

Opublikowano

Z ramkami.. :gwizdanie:

Jakby byl bez ramek to nawet bym nie pytal.. A po drugie stal pod moim blokiem, dlatego sie zainteresowalem.. :gwizdanie:

powiedz otwarcie że kolegów szukasz :wink4: nikt nie będzie miał Ci tego za złe :good:

Opublikowano

Z ramkami.. :gwizdanie:

Jakby byl bez ramek to nawet bym nie pytal.. A po drugie stal pod moim blokiem, dlatego sie zainteresowalem.. :gwizdanie:

ykk - kolega somes robi zbędne zamieszanie - na śląskich jest ankieta o nim możesz zagłosować :gwizdanie:

Opublikowano

Widze, ze i tak ich na slasku nie znajde.. :gwizdanie:

:rolleyes:

Opublikowano

Z ramkami.. :gwizdanie:

Jakby byl bez ramek to nawet bym nie pytal.. A po drugie stal pod moim blokiem, dlatego sie zainteresowalem.. :gwizdanie:

ykk - kolega somes robi zbędne zamieszanie - na śląskich jest ankieta o nim możesz zagłosować :gwizdanie:

niech spada na drzewo

Opublikowano

pożartować nie można :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.