Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie nie pozbywam się, zanabyłem właśnie i musiałem sam go sobie wynieść :decayed:

a kontrolka to klocki, miałem taką w polonezie :gwizdanie:

kontrolka z hamulców :good:

też miałem taką w polonezie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I do tego Keżor odpowiednie tarcze by się przydały :gwizdanie:

Opublikowano

ja kupiłem kumplowi te fele 16"

1oyuCi.jpg

ale kumpel może pójdzie w większe, to kusi mnie żeby je łyknąć :cool1:

tyskie+meczyk :beer1:

Opublikowano
  • Autor

I do tego Keżor odpowiednie tarcze by się przydały :gwizdanie:

przy tych można mieś seryjne tarcze ;) od RED w góre już wypadało by mieć ceramiczne, żeby klocki sie szybciej starły niż tarcza :gwizdanie:

1oyuCi.jpg

ale kumpel może pójdzie w większe, to kusi mnie żeby je łyknąć :cool1:

nie ori , taka podróbka eSek , jak na zime mogą być :wink4:
Opublikowano

I do tego Keżor odpowiednie tarcze by się przydały :gwizdanie:

przy tych można mieś seryjne tarcze ;) od RED w góre już wypadało by mieć ceramiczne, żeby klocki sie szybciej starły niż tarcza :gwizdanie:

1oyuCi.jpg

ale kumpel może pójdzie w większe, to kusi mnie żeby je łyknąć :cool1:

nie ori , taka podróbka eSek , jak na zime mogą być :wink4:

to sa felgi z ASO Audi Kraków

zimowa wersja dla S, RS

Opublikowano

:hi:

idę czytać

Opublikowano
  • Autor

I do tego Keżor odpowiednie tarcze by się przydały :gwizdanie:

przy tych można mieś seryjne tarcze ;) od RED w góre już wypadało by mieć ceramiczne, żeby klocki sie szybciej starły niż tarcza :gwizdanie:

1oyuCi.jpg

ale kumpel może pójdzie w większe, to kusi mnie żeby je łyknąć :cool1:

nie ori , taka podróbka eSek , jak na zime mogą być :wink4:

to sa felgi z ASO Audi Kraków

zimowa wersja dla S, RS

raz widziałem taki wzór i to na kołpakach :gwizdanie: ale jak ori to zwracam honor :hi: mnie sie nie podobają za bardzo :wink4:
Opublikowano

Na zimę dobre Stanley ale na lato lepiej kup jakieś 17-stki ori a na pewno nie pożałujesz. Ja między 17-stka a 16-stka nie odczułem żadnej różnicy :gwizdanie:

Opublikowano

Na zimę dobre Stanley ale na lato lepiej kup jakieś 17-stki ori a na pewno nie pożałujesz. Ja między 17-stka a 16-stka nie odczułem żadnej różnicy :gwizdanie:

Ty nie odczułeś, ale zawiecha na pewno.

Ja robię około 3000 miesięcznie, więc raczej pójdę w 16"

Opublikowano

Na ori zawiasie nic jej nie będzie. A ja nie robię wiele mniej :decayed:

Opublikowano

No i d*pa klocki do wymiany :decayed: Ale hamuja normalnie :gwizdanie: Zobaczymy co zaproponuje nasz kolega z forum TOM77, bo widzialem ze duzo ludzi u niego kupuje i chwala sobie :)

Opublikowano
  • Autor

No i pupa klocki do wymiany :decayed: Ale hamuja normalnie :gwizdanie: Zobaczymy co zaproponuje nasz kolega z forum TOM77, bo widzialem ze duzo ludzi u niego kupuje i chwala sobie :)

to ściągnij koło i sobie obacz klocki , może Ci czujnik ciu*a :wink4:
Opublikowano

cheers :decayed:

Opublikowano

jutro bede miał zderzak, błotnik już mam, lampy już mam zostały mi jeszcze halogeny i teraz kolejne pytanie czy instalacja pod halogeny jest może w serii czy trzeba ciągnąć nową od zera?? :chytry:

czytać co jeszcze potrzebuje?

Opublikowano
  • Autor

a masz w tych lampach halogen ? (masz przycisk do włączenia halogenów na desce? )

jak masz to masz instalacje , jak nie masz to musisz pociągnąć :tongue4:

Opublikowano

:kwasny: i teraz piosenka Elektrycznych Gitar z sountracku Killera "aaaaa miało być tak pięęęęęknie"

w zasadzie to chodziło mi o przeciwmgielne w zderzaku które właśnie mam zamiar zanabyć drogą kupna

qtwa.. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

:kwasny: i teraz piosenka Elektrycznych Gitar z sountracku Killera "aaaaa miało być tak pięęęęęknie"

w zasadzie to chodziło mi o przeciwmgielne w zderzaku które właśnie mam zamiar zanabyć drogą kupna

qtwa.. :thumbdown:

tak , ale szklanych lamp są dwa rodzaje , jedne mają halogeny , a drugie nie. jeżeli masz wersje z halogenami to masz instalacje i przedłużasz sobie na dół po dwa kabelki :gwizdanie: jak nie masz terazhalogenów to musisz sobie instalacje ciągnąć ;)
Opublikowano

że sie powtórze

QTWA :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

że sie powtórze

QTWA :thumbdown:

czyli nie masz :) spoko , poradzisz sobie :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.