Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krolu :notworthy: ale chyba poczekam z tym na ciebie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu :notworthy: ale chyba poczekam z tym na ciebie :decayed:

tylko to trzeba zrobić rano jak jest fura zimna...

Opublikowano

to chyba w ciemno kupie ten G2 :kwasny:

Krolu, moj guru, a wiesz gdzie te czujniki sie znajduja? :>

Opublikowano

to chyba w ciemno kupie ten G2 :kwasny:

Krolu, moj guru, a wiesz gdzie te czujniki sie znajduja? :>

tylko nie Guru - źle mi się kojarzy :disgust: :disgust: :decayed:

tak, wiem gdzie jest 1 z autopsji... przy króćcu... (tym co lubi pękać) poszukam w ETCE schematów (później)

Opublikowano
tylko nie Guru - źle mi się kojarzy

wybacz

:>

a w chlodnicy ktorys jest?

Opublikowano

tylko nie Guru - źle mi się kojarzy :disgust: :disgust: :decayed:

A w łeb chudzielcu chcesz :chytry:

:decayed:

Opublikowano

tylko nie Guru - źle mi się kojarzy :disgust: :disgust: :decayed:

A w łeb chudzielcu chcesz :chytry:

:decayed:

kajs tu przylazl :disgust:

Opublikowano

tylko nie Guru - źle mi się kojarzy :disgust: :disgust: :decayed:

A w łeb chudzielcu chcesz :chytry:

:decayed:

kajs tu przylazl :disgust:

Wkurzać cię :decayed:

Opublikowano

tylko nie Guru - źle mi się kojarzy :disgust: :disgust: :decayed:

A w łeb chudzielcu chcesz :chytry:

:decayed:

Jak zgłoszę to do moderatora, to ty dostaniesz to zgłoszenie ? :mysli::decayed:

Opublikowano

tylko nie Guru - źle mi się kojarzy :disgust: :disgust: :decayed:

A w łeb chudzielcu chcesz :chytry:

:decayed:

kajs tu przylazl :disgust:

Wkurzać cię :decayed:

to ci sie nie uda :tongue4:

Jak zgłoszę to do moderatora, to ty dostaniesz to zgłoszenie ?

dobre :> Krolu wyprobuj :wink4:

Opublikowano

tylko nie Guru - źle mi się kojarzy :disgust: :disgust: :decayed:

A w łeb chudzielcu chcesz :chytry:

:decayed:

Jak zgłoszę to do moderatora, to ty dostaniesz to zgłoszenie ? :mysli::decayed:

Spróbuj to zobaczysz :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 23:01_________________________________________________

tylko nie Guru - źle mi się kojarzy :disgust: :disgust: :decayed:

A w łeb chudzielcu chcesz :chytry:

:decayed:

kajs tu przylazl :disgust:

Wkurzać cię :decayed:

to ci sie nie uda :tongue4:

Taki jesteś pewien :wink4:

Opublikowano

Siemanko panowie :hi: dzis jest bezalkoholowy dzień czy co? hehe

Opublikowano

Siemanko panowie :hi: dzis jest bezalkoholowy dzień czy co? hehe

nie ja drina juz walnalem i zabieram sie za drugi :naughty:
Opublikowano

no to i ja chyba też gorszy niebędę hehe a jutro mam wolne takżee luzzzzzzz :>

Opublikowano

no to i ja chyba też gorszy niebędę hehe a jutro mam wolne takżee luzzzzzzz :>

cwaniaki :tongue4:

ja spadam w kimono, jutro znowu rano trzeba wstawać :disgust:

bawcie się dobrze :decayed:

Opublikowano

no to i ja chyba też gorszy niebędę hehe a jutro mam wolne takżee luzzzzzzz :>

no to zdrowko :>
Opublikowano

Diman, Kedzior zdrowko :>

Opublikowano

nom to chluśniem bo uśniem panowie hehehehe

Opublikowano

no to pyrsk :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.