Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolor naklejek jest jeden :) tam są przykłady jak one wyglądają na różnych kolorach aut :wink4:

także SMS i Stanley po jednej , to zostało jeszcze 8 sztuksów :decayed:

a i ten Krolu chciał jedną , ale to nie ma że przyjedziesz po samą naklejke i słuch po tobie zaginie :thumbdown: musisz sie pokazać na kilku spotach i wtedy :gwizdanie:

no fakt, teraz przeczytałem

jeszcze zaspany jestem :gwizdanie:

dobrze, ze nie napisałem " :hi: " z rana :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musisz sie pokazać na kilku spotach i wtedy :gwizdanie:

:polew::decayed:
Opublikowano

Stanley a ty niby że niepijący hehe ? a kto mnie prawie codzien do alkoholizacji namawia?

Krolu a vag'a ci zrobimy dopiero na 3 spotkaniu :polew:

Opublikowano

Stanley a ty niby że niepijący hehe ? a kto mnie prawie codzien do alkoholizacji namawia?

Krolu a vag'a ci zrobimy dopiero na 3 spotkaniu :polew:

:( :(

Opublikowano

Stanley a ty niby że niepijący hehe ? a kto mnie prawie codzien do alkoholizacji namawia?

Krolu a vag'a ci zrobimy dopiero na 3 spotkaniu :polew:

przez Akjama biegłem do żaby, ale misja zakończona pełnym sukcesem :drinks:

Kędzior, teraz jak już mam piwko możemy się zintegrować :decayed:

Opublikowano

Stanley a ty niby że niepijący hehe ? a kto mnie prawie codzien do alkoholizacji namawia?

Krolu a vag'a ci zrobimy dopiero na 3 spotkaniu :polew:

przez Akjama biegłem do żaby, ale misja zakończona pełnym sukcesem :drinks:

Kędzior, teraz jak już mam piwko możemy się zintegrować :decayed:

nie ma to jak integracja :drunk: wkońcu zaczynasz pisać jak należy ehehe[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:24_________________________________________________a wogóle wczoraj Oko pojechał na wrocław muhehehehehehehehehe chyba do tej pory do domu niedotarł bo nic nienapisał haha :polew: :polew:

Opublikowano

Stanley a ty niby że niepijący hehe ? a kto mnie prawie codzien do alkoholizacji namawia?

Krolu a vag'a ci zrobimy dopiero na 3 spotkaniu :polew:

przez Akjama biegłem do żaby, ale misja zakończona pełnym sukcesem :drinks:

Kędzior, teraz jak już mam piwko możemy się zintegrować :decayed:

nie ma to jak integracja :drunk: wkońcu zaczynasz pisać jak należy ehehe[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:24_________________________________________________a wogóle wczoraj Oko pojechał na wrocław muhehehehehehehehehe chyba do tej pory do domu niedotarł bo nic nienapisał haha :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wychodzimy z maka i gadamy że no dzisiaj na spokojnie wracamy, wyjeżdżamy a on w druga strone zapiepsza ahahaha

Opublikowano

oko1234; qwerty; i the best BROKEN CAPSLOCK :polew: :polew: :polew: :polew:

sorry oko :tongue4::decayed:

Miszka co tam ???

Martwię się o Ciebie :naughty:

Opublikowano

noooo muhehehehehe co cię skłoniło do tego niku buehehehe rozwalił mnie ten tekst dimana ahaha

i BROKEN CAPSLOCK też wymiata hahaha[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:35_________________________________________________KANAR, MISZKA SIEMA :hi: CO SŁYCHAC :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

noooo muhehehehehe co cię skłoniło do tego niku buehehehe rozwalił mnie ten tekst dimana ahaha

i BROKEN CAPSLOCK też wymiata hahaha[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:35_________________________________________________KANAR, MISZKA SIEMA :hi: CO SŁYCHAC :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior, którego drina pijesz?

trzeciego?

to chyba pijesz wersje strong dzisiaj :naughty:

Opublikowano

nom leci trzeci, jestem w połowie hehehe nom dzisiaj takie mocniejsze jakoś niechcąco mi się zrobiło :kox:

Opublikowano

:hi:

mam wolnego neta, więc długo czytam :gwizdanie:

walczę z patologią w mojej pracy ale chyba nie mam już siły na tą batalię... :wallbash:

ogólnie to deprasja gangstera :angry:

Opublikowano

nom leci trzeci, jestem w połowie hehehe nom dzisiaj takie mocniejsze jakoś niechcąco mi się zrobiło :kox:

ja ja, hehe

ja tez czasem wypijam zamiast 2 piw - 4pak

:tongue4:

Opublikowano

Misza to siadaj z nami do stołu hehehe rozkminimy ten świat hehe zdradzę ciw tajemnicy że Stanley po 4 piwie przewiduję niedaleką przyszłość :polew: :polew:

Opublikowano

ja walę drugie piwo i pierwszego drina :gwizdanie:

Opublikowano

Misza to siadaj z nami do stołu hehehe rozkminimy ten świat hehe zdradzę ciw tajemnicy że Stanley po 4 piwie przewiduję niedaleką przyszłość :polew: :polew:

f*ck, no i się wydało :gwizdanie:

tylko kto te piwo postawi :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chyba się dołączę do was tylko auto na parking odstawie :mysli:

Opublikowano
tylko kto te piwo postawi
takie rzeczy to powinieneś wiedzieć muhehehehe

no Misza wie o co kaman hehehe nietrzeba namawiać :drinks:

Opublikowano

ja nie stawiam bo zaraz będę bezrobotny :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.