Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczorajsze Vagowanie:

Wicio150:

17564,17569 na razie nic :gwizdanie: zobaczymy za tydzień, może to są stare błędy jak nie to wymiana 2 czujników...

Olafus:

01217

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4244.0.html;highlight=01217

Kolega Stanleya:

błędy potwierdzają diagnozę... sprawdź N75..

17978

17965...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :hi:

Jest gdzieś Max bo potrzebuje kredyt na felgi :polew:

Opublikowano

A-rek ja biore po jednej sztuce tego i tego, tu masz link napisz do gościa żeby ci dorzucił do koperty http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naklejki_no_fat_chicks_nisko_i_szeroko-t112021.0.html[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 23:37_________________________________________________a naklejki ma tylko białe, wiem że na allegro też są sprzedawane ale niewiem w jakiej kwocie

15 zl za naklejke :shocked: chyba go pogielo

ja wam zrobie za 10 zl :>

Opublikowano

Za 10zł też się piszę na tą naklejkę :decayed:

Opublikowano

siemasz Rafał :hi:

Opublikowano

Kędzior jak chcesz dam Ci namiary na tego mechanika co mi turbo robił

Opublikowano

jeśli uważasz że jest dobry to jak najbardziej :)[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________

http://www.allegro.pl/item887371236_naklejki_nisko_i_szeroko_no_fat_chicks_will_rub.html tu jest za 7 zł , ale trrzeba by mu podesłać sedana . no i są białe i czarne :wink4:

to co bierzemy z allegro? bo jak tak to odmówie naklejki

Opublikowano

dobry :hi:

widzę że sami swoi znowu :kox:

już lecę szykować drina :slina::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no chyba lepiej dać 7zł zamiast 14zł :wink4:

a jak weźmiemy w kilka osób to jeszcze za przesyłke będzie taniej :good:

to pisać kto chce jaką od tego kolesia z allegro :wink4:

i kto zrobi logo z sedanem :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bym zakupił jedną :wink4:

Opublikowano

dobry :hi:

widzę że sami swoi znowu :kox:

już lecę szykować drina :slina::decayed:

no to ja tez robie :decayed:

Opublikowano

no chyba lepiej dać 7zł zamiast 14zł :wink4:

a jak weźmiemy w kilka osób to jeszcze za przesyłke będzie taniej :good:

to pisać kto chce jaką od tego kolesia z allegro :wink4:

i kto zrobi logo z sedanem :gwizdanie:

witam! widzę że gadacie o naklejce, znalazłem takie coś, moze ten koleś z allegro by to zmontował

img0067tu1.jpg

Ja pisałbym się na 2 sztuki sedana :wink4:

http://img178.imageshack.us/img178/8467/img0067tu1.jpg

Opublikowano

dobry :hi:

widzę że sami swoi znowu :kox:

już lecę szykować drina :slina::decayed:

no to ja tez robie :decayed:

to i ja ide przekonaliscie mnie :tongue4:
Opublikowano

dobra czyli odmawiam naklejki od kolesia z forum,

Opublikowano

dzisiaj po polsku:

wódka z sokiem :kox:

Opublikowano

dzisiaj po polsku:

wódka z sokiem :kox:

to grubo ja mam gin z tonikiem taki babski troche ale na noc w sam raz
Opublikowano

dobry :hi:

widzę że sami swoi znowu :kox:

już lecę szykować drina :slina::decayed:

no to ja tez robie :decayed:

to i ja ide przekonaliscie mnie :tongue4:

kurde a ja mam mało coli ;/ więc raczej szału niebędzię :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.