Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: Panowie :)

SoMeS, no to Ci teraz Keżor pojechał :polew:

Wydało się :kox:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi::polew:
Opublikowano
  • Autor

kto chce zobaczyć Sedana nisko i szeroko ? bo zrobiłem :kox:

na forum nie wrzucam bo ktoś ukradnie :decayed:

Opublikowano

kto chce zobaczyć Sedana nisko i szeroko ? bo zrobiłem :kox:

na forum nie wrzucam bo ktoś ukradnie :decayed:

dajesz, żeby Ci ktoś nie ukradł to wrzuć na PW :naughty:

Opublikowano

:hi: Siemka

kto chce zobaczyć Sedana nisko i szeroko ? bo zrobiłem :kox:

na forum nie wrzucam bo ktoś ukradnie :decayed:

Ja tez chcialbym zobaczyc :gwizdanie:

:bry:

Somes Ty masz wspólne ubrania z siorką ? :polew: bo na zdjęciach ma podobne ciuchy jak Ty na spotach :tongue4:

Ostro :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: witam :decayed:

poka Keżor i przy okazji prześlij linki do siostry Somesa i Wicia na PW :polew:

Opublikowano

Somes Ty masz wspólne ubrania z siorką ? :polew: bo na zdjęciach ma podobne ciuchy jak Ty na spotach :tongue4:

przecież to nie ja w koszulce klubowej wyskakuje na imprezy :cool1::polew:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 12:43_________________________________________________ :hi:

Opublikowano
  • Autor

Somes Ty masz wspólne ubrania z siorką ? :polew: bo na zdjęciach ma podobne ciuchy jak Ty na spotach :tongue4:

przecież to nie ja w koszulce klubowej wyskakuje na imprezy :cool1::polew:

bo mnie na droższe nie stać :decayed: a takosztuje 20zł :decayed:
Opublikowano

dobra dobra :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dobra dobra :tongue4:

no i przecież nie będe całą impreze kręcił kluczykiem na palcu :polew:
Opublikowano

dobra dobra :tongue4:

no i przecież nie będe całą impreze kręcił kluczykiem na palcu :polew:

:polew:

wypadłbyś blado jak byś to musiał całą noc robić :polew:

Opublikowano

Kezor fajne wlepki mozesz dla mnie tez zrobic jedna :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kezor fajne wlepki mozesz dla mnie tez zrobic jedna :naughty:

:good: to kto chce ile ? sedanów czy avantów ? białych czy czarnych ? pisać i w przyszłym tygodniu sie zamówi :hi:
Opublikowano

nom ja tego avancika 1 sztuke wezme napewno i zastanawiam się nad tą jeszcze drugą wersją czy brać ale raczej też wezmę (chodzi mi o NO FAT CHICKS/WILL RUB)hehe :wink4:

Opublikowano

Keżor prześlij mi avanta. Jak to wygląda?

Chociaż do mojej fury "nisko i szeroko" raczej nie pasuje :polew:

bardziej: " niepozornie, ale kox z samego dołu" :polew:

ale bezsens walnąłem :OMG:

Opublikowano

Keżor prześlij mi avanta. Jak to wygląda?

Chociaż do mojej fury "nisko i szeroko" raczej nie pasuje :polew:

bardziej: " niepozornie, ale kox z samego dołu" :polew:

ale bezsens walnąłem :OMG:

siema Stanley :hi: niepierwszy i nieostatni raz tak napisałeś muehehhe :tongue4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 14:27_________________________________________________Stanley przesłałem ci fotki naklejek[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 14:28_________________________________________________Keżor ehehe a chciałem sobie dać na avatarka tą naklejkę hehe uprzedziłeś mnie hehe

Opublikowano
  • Autor

daj :P będziesz miał przecież inną :tongue4:

Opublikowano

ale motyw podobny więc trochę kicha, nom chyba żeby dać will rub ale to też podobne :confused4: będę musiał dalej kombinować co wymyślić na avka haha

Opublikowano

szybszy byłem :kox::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.