Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja pije wode ... gazowana :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

uważaj na bąbelki Krolu :decayed:

zmykam spać :hi:

Opublikowano

panowie 30 minut na balkonie aż jakiś przechodzień się napatoczy bo jakiś inteligent zamknoł drzwi od klatki i qwa mi sklep zamkneli i brwarka 0

na szczęsie teściu winko zrobił więc salute po raz pierwszy[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:12_________________________________________________

Ja pije wode ... gazowana :kox:

krolu ty zawsze byłeś inny :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:13_________________________________________________i h*j to se pospamowałe wszyscy gdzieś wypierdzielili

i jak tu gliwice dogonić :decayed:

Opublikowano

jutro muszę wczas wstać :thumbdown:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:15_________________________________________________Poza tym nie mam reedsow w domu ;(

Opublikowano

jutro muszę wczas wstać :thumbdown:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:15_________________________________________________Poza tym nie mam reedsow w domu ;(

:polew: :polew: :polew:

a tak na marginesie cos ciekawego do słuchania ci wpadło w dłonie

Opublikowano

LADY GAGA :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

z wieczora Katowice :hi::decayed:

Opublikowano
:hi: Knurów :naughty:
Opublikowano

LADY GAGA :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

to juz mi nagrałeś i fajne [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:28_________________________________________________

z wieczora Katowice :hi::decayed:

ello somes dziś ja puchara w dłoni trzymam jutro free

więc co mi szkodzi

Opublikowano

ja nie mam co się napić nawet a nie chce mi się już do sklepu dymać :tongue4:

Opublikowano

ja chciałem iśc po bronki ale jakiś ciul mi drzwi wyjściowe zamknął na klucz od zewnątrz i d*pa

ludzie to normalnie debile

somes ty mówisz że masz ustawione że co 3 sek ci sie strona odświeża zdradź no wujkowi jak sie to robi??

Opublikowano
:hi: z wieczorka
Opublikowano

w Operze masz taki bajer :wink4: teraz używam Firefoxa i sam sobie klikam :tongue4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:32_________________________________________________

:hi: z wieczorka

:hi:

Opublikowano

cicho różowi przyszli :blink:

Opublikowano

cicho różowi przyszli :blink:

Akjam to mi może :naughty:

:decayed:

Opublikowano

w Operze masz taki bajer :wink4: teraz używam Firefoxa i sam sobie klikam :tongue4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:32_________________________________________________

:hi: z wieczorka

:hi:

aleśśśśśśśśśśśśśśśś

mi pomógł tak to ja potrafie a samo sie nie może odświeżać

Opublikowano

no w operze właśnie jak sobie ustawisz to Ci się odświeża co dajmy na to 5 sekund :wink4:

Opublikowano

a kto te czerone kropki rozdaje nie różowi

a Pucek to niegrzeczny jest nawet sie menda nie przywitał żurawia zapóscił i spier...

chyba go musze kultury nauczyć [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:37_________________________________________________

no w operze właśnie jak sobie ustawisz to Ci się odświeża co dajmy na to 5 sekund :wink4:

jakiej operze chłopie poludzku do mnie mów a nie jakimiś slangami

ja nie wiem w czym to otwieram

chyba goooooooooooooogle

Opublikowano

Maxito opera to taka przeglądarka internetowa :wallbash: w jakim świecie Ty żyjesz? :decayed:

Opublikowano

siemacie katowiczanie :hi::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.