Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

muhahahaha i jak udawało się muhehehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

muhahahaha i jak udawało się muhehehe

zawsze :decayed:

wracaliśmy do domu z powrotem słuchając wol :wink4: :polew:nych piosenek

Opublikowano

najlepszy był podjazd koło cmentarza na paderewie a kato:

rozpęd od warszawskiej na maxa, hamowanie awaryjne maluchem (rzucało nas po całej drodze)

kumpel łokieć zimny, komary w zębach i pytanie:

ile bierzesz?

odp np 100zł

a kumpel: a jak się zrzucimy w czterech po 25zl to obsłużysz wszytskich?

:polew: :polew: :polew:

znasz jakieś takie fajne miejsca jeszcze? :polew:

Opublikowano

muhahahaha i jak udawało się muhehehe

zawsze :decayed:

wracaliśmy do domu z powrotem słuchając wol :wink4: :polew:nych piosenek

ciekawe miałeś przygody :>[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 00:32_________________________________________________oo prezes przyszedł :decayed: Keżor :hi:

Opublikowano

no co ty, ze mnie skromny chlopak :wink4:

Kabaret młodych panów kopciuszek

hehe

nie w łeb ty ciu... ahhahaha dobre niewidziałem tego haha

Opublikowano

no co ty, ze mnie skromny chlopak :wink4:

Kabaret młodych panów kopciuszek

hehe

nie w łeb ty ciu... ahhahaha dobre niewidziałem tego haha

hehe

zdrowie :drunk:

Opublikowano

no co ty, ze mnie skromny chlopak :wink4:

Kabaret młodych panów kopciuszek

hehe

nie w łeb ty ciu... ahhahaha dobre niewidziałem tego haha

hehe

zdrowie :drunk:

a ja dziś na samej coli jestem hehe

Opublikowano
  • Autor

siema z wieczora :hi:

Opublikowano

witojcie, co tam porabiocie? ehe

Opublikowano

no co ty, ze mnie skromny chlopak :wink4:

Kabaret młodych panów kopciuszek

hehe

nie w łeb ty ciu... ahhahaha dobre niewidziałem tego haha

hehe

zdrowie :drunk:

a ja dziś na samej coli jestem hehe

jajajaja

a ja na samym piwie :decayed:

Opublikowano

hehehe no sobie tylko popołudniu jednego drina strzeliłem i tyle póki co niemam weny heheh

Opublikowano

hehehe no sobie tylko popołudniu jednego drina strzeliłem i tyle póki co niemam weny heheh

ja ogladam od 2 godz kabarety

ja pierdziele :polew:

Opublikowano

hehehe jak znajdziesz coś nadzwyczaj dobrego to możesz wrzucić [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 01:18_________________________________________________muszę zmykać ale będę jescze później

Opublikowano

Kędzior, co żes do sąsiadki poszedł ?

Opublikowano
  • Autor

po czym poznać że sie jest uzależnionym od kompa :gwizdanie:

http://fishki.net/comment.php?id=59942

Ciekawe ilu z was by tak samo sie zachowywała przy forum :decayed:

Opublikowano

kurw* byłem się karnąć autem i nagle zaczeła pipa ostro werczeć :kwasny: zrobiła mi się dziurka, albo na łaczeniu śruby popuściły :kwasny: zawsze coś musi się wysrać ahhhh :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 03:28_________________________________________________

po czym poznać że sie jest uzależnionym od kompa :gwizdanie:

http://fishki.net/comment.php?id=59942

Ciekawe ilu z was by tak samo sie zachowywała przy forum :decayed:

nom ja bym wybrał rzeczywistość czyli kobitkii hahaha

dziękuje dobranoc hehehe

Opublikowano
  • Autor

kurw* byłem się karnąć autem i nagle zaczeła pipa ostro werczeć :kwasny: zrobiła mi się dziurka, albo na łaczeniu śruby popuściły :kwasny: zawsze coś musi się wysrać ahhhh :wallbash: :wallbash: :wallbash:

może to jakaś pierdoła :gwizdanie:nie dramatyzuj, nie miałeś d*p d*p d*p to sie ciesz :tongue4:

kurw* byłem się karnąć autem i nagle zaczeła pipa ostro werczeć :kwasny: zrobiła mi się dziurka, albo na łaczeniu śruby popuściły :kwasny: zawsze coś musi się wysrać ahhhh :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 03:28_________________________________________________

po czym poznać że sie jest uzależnionym od kompa :gwizdanie:

http://fishki.net/comment.php?id=59942

Ciekawe ilu z was by tak samo sie zachowywała przy forum :decayed:

nom ja bym wybrał rzeczywistość czyli kobitkii hahaha

pogadamy za rok jak sie wkręcisz :decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 03:39_________________________________________________ide spać i nawet mnie nie zatrzymuj :decayed:

:hi:

Opublikowano

ta a ty niby byś niewybrał kobitek? hehe[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 03:42_________________________________________________dramatyzowanie jest jak najbardziej wskazane :polew::shocked: :shocked:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.