Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja ide :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i prezes przemówił :kox: :kox: :kox:

a teraz z innej beczki kto na bukowine już wpłacił

rózowy to wiem

Czy Ty KOLEGO piszesz o mnie? :mysli:

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

bo co

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

za to stawiasz flaszke w Bukowinie :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:34_________________________________________________B

stawiam ok tylko za co

że różowym zostałeś

to nawet 2 L postawie

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

sie towarzystwo rozkręca widzę :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

ja ide :hi:

ja też...

:hi:

Opublikowano

ja ide :hi:

ja też...

:hi:

i ja :hi:

Opublikowano

ja mam tego urlopu jeszcze kilka tygodni :naughty:

to zapraszam na kawe

znaczy zrób se sam

a ja też se sam zrobie długa noc przed nami

Opublikowano
  • Autor

ja ide :hi:

ja ide :hi:

ja też...

:hi:

ja ide :hi:

ja też...

:hi:

i ja :hi:

no to sie rozkręciło towarzystwo :polew:

Opublikowano

ja mam tego urlopu jeszcze kilka tygodni :naughty:

no to pomożesz Maxowi :decayed:

A kto to czytac bedzie???

krolu

ty to zbawny jesteś

normalnie boki zrywać

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:48_________________________________________________no fakt

rozkcili się wszyscy

aż sie zatrli :cool1: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja czekam do północy i też uciekam :wink4:

Opublikowano

i co keżor sami zostaliśmy na polu bitwy

nie dadzą nam gliwic dogonić

ale powiec z czym te kanapki były

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak zażartowałem [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:54_________________________________________________

ja czekam do północy i też uciekam :wink4:

spokpo stary ja to rozumiem jakbym musiał do roboty musiał dupić dawno juz bym spał :cool1:

więc spox[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:55_________________________________________________i wszyscy znowu spierd....

ja nie wiem

co znowu sam mam spamować

jeszcze mnie zmkną \

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Max , nie pij już :decayed:

wszystkiego najlepszego Krolu :naughty: dużo :drunk: i jeszcze więcej :boobs:

Opublikowano

Max , nie pij już :decayed:

wszystkiego najlepszego Krolu :naughty: dużo :drunk: i jeszcze więcej :boobs:

a kto ci takich głupot naopowiadał że pije ja tylko do kieliszka zaglądam jak jest pusty

krolu ma urodziny

Opublikowano
  • Autor

Max , nie pij już :decayed:

wszystkiego najlepszego Krolu :naughty: dużo :drunk: i jeszcze więcej :boobs:

a kto ci takich głupot naopowiadał że pije ja tylko do kieliszka zaglądam jak jest pusty

krolu ma urodziny

to jak nie pijesz, to może sie napij :polew:

a co do Krola to tak , ma dziś 25urodziny :blink: staruch jeden :decayed:

ja spadam spać :hi:

Opublikowano

Max , nie pij już :decayed:

wszystkiego najlepszego Krolu :naughty: dużo :drunk: i jeszcze więcej :boobs:

a kto ci takich głupot naopowiadał że pije ja tylko do kieliszka zaglądam jak jest pusty

krolu ma urodziny

to jak nie pijesz, to może sie napij :polew:

a co do Krola to tak , ma dziś 25urodziny :blink: staruch jeden :decayed:

ja spadam spać :hi:

to rozumiem że krolu jakiegoś torta upiecze

i może po reddsie postawi

albo choć maca

:polew: :polew: :polew: :polew:

sto lat Krolu [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 00:19_________________________________________________STANDARD

Opublikowano

ja nie śpię obmyślam plan rezania :evil:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 01:23_________________________________________________wstawać nieroby :decayed:

:hi:

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano

:hi: z rana

:hi:
Opublikowano

:hi:

to też pomacham

Krolu - sto lat :)

żeby Ci turbina zawsze dobrze pompowała :kox:

Opublikowano

:hi:

to też pomacham

Krolu - sto lat :)

żeby Ci turbina zawsze dobrze pompowała :kox:

to ja też Ci machnę :hi:

Krolu czego sobie tylko życzysz :):boobs:

Opublikowano

a co :krol: ma geburstag ?

Opublikowano

a co :krol: ma geburstag ?

Ja :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.