Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jadę na granice... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no to masz przejebane stary

ale cóż jak mus to mus nie bedzied armowego vagoania maca i murzynki dla pucka

kedzior prysznic brałem tękniłeś rozumiem ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oczywiścię hehe brakowło mi rozmowy z tobą hehe

na spota polecam założyć z 2 pary skarpetek :polew: działają stopy tak niemarzna :good:

hehe

Opublikowano

oczywiścię hehe brakowło mi rozmowy z tobą hehe

na spota polecam założyć z 2 pary skarpetek :polew: działają stopy tak niemarzna :good:

hehe

ja zakładam skarpety z zająca

podobno tez sa dobre

Opublikowano

z zajęczych łapek? przecież ci się niezmieszczą hehe no chyba ze genetycznie mutowany był ten królik buehehehe

Opublikowano

z zajęczych łapek? przecież ci się niezmieszczą hehe no chyba ze genetycznie mutowany był ten królik buehehehe

:polew: :polew:

dobra pany lece po żonke

narta

Opublikowano

ja jeszcze założe futro z niedźwiedzia polarnego gangsta

pimp_c.jpg[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 16:42_________________________________________________Panowie obczajcię dobry bit :good:

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 16:46_________________________________________________Oko tylko dzisiaj niepomyl sobie trasy :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Krolu pojechal macka albo kfc nie ma o ciescie mozna tez zapomniec :)

Opublikowano

co za spam :disgust:

Opublikowano

taa nawet świeczek na torcie niezdmuchnie [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 17:40_________________________________________________

co za spam :disgust:

już narzekasz? jehe

Opublikowano

a bo krolu mial mi poszpaczic w aucie jedna rzecz i dac mi wina7 ! i d*pa

Opublikowano

taa nawet świeczek na torcie niezdmuchnie [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 17:40_________________________________________________

co za spam :disgust:

już narzekasz? jehe

pedał rzeczoznawca nie dzwonił do mnie

jutro dzwownie do T.U. i robie awanture ze maja ostatni dzień, bo jak nie to :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

cześć dziewczyny :decayed:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 17:44_________________________________________________Keżor co myślisz o tym co w wątku u dawidsa napisałem? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jak chcesz to wpadaj, tylko napisz kiedy i co chcesz robić :gwizdanie:

co do Krola to taka ściema bo mu zamiast tortu zakalec wyszedł :P

ja sie zbieram , bo mam jeszzze pare pierdół do załatwienia ;)

do spota panowie :hi:

Opublikowano

jak chcesz to wpadaj, tylko napisz kiedy i co chcesz robić :gwizdanie:

co do Krola to taka ściema bo mu zamiast tortu zakalec wyszedł :P

ja sie zbieram , bo mam jeszzze pare pierdół do załatwienia ;)

do spota panowie :hi:

nie no chodzi mi głównie o oklejenie tej podsufitki i słupków bo do tego dobrze by było jak by było cieplej a nie w garażu to ciachać nie grzanym przy takiej pogodzie... :cool1:

Opublikowano

no do spota ale krolu chyba jednak nie sciemnie ze nie wpadnie :)

Opublikowano

a to Krolu ma nie wpaść? :gwizdanie:

Opublikowano

no wlasnie nie ;/ mial mi zrobic inspekcje i dac vina7 ale kas musial jechac ;/

Opublikowano

no wlasnie nie ;/ mial mi zrobic inspekcje i dac vina7 ale kas musial jechac ;/

kij z tym co Ci miał zrobić urodziny miał :wink4: życzenia złożyć itd... a bez niego to jak? :tongue4:

Opublikowano

no ja wpadne tak czy siak :) ale mial nas zaprosic do kfc i zaklca dac :P[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 18:02_________________________________________________SmS a ty jak bedziesz ?

Opublikowano

może wpadnie...

ja z delegacją SG będziemy koło 7mej

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.