Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może wpadnie...

ja z delegacją SG będziemy koło 7mej

już niedługo i będziemy sobie odmrażać kończyny hehehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może wpadnie...

ja z delegacją SG będziemy koło 7mej

już niedługo i będziemy sobie odmrażać kończyny hehehe

:polew:

dobra ja spadam jeszcze coś załatwić i będziemy :wink4::hi:

Opublikowano

to my kiedy w piatek musimy zrobic delegacje do Gliwic :)

Opublikowano

trza sie ubrać ciepło i powoli zbierać :decayed:

Opublikowano
:hi: Ja za chwile bede wyjedzac :decayed: Do spota :good:
Opublikowano

Dzięki za spota! :kox: Wy dalej driftujecie, że Was nie ma? :mysli::naughty:

Opublikowano

fajnie było jak zawsze :decayed:

Opublikowano

Ja już dotarłem do domu. Oni jeszcze siedzieli w maku i czekali na Krola :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja też już wdoma :cool1:

Krolu nie dotarł jednak .

do następnego panowie :hi:

Opublikowano

pierwszy

tylko mi kom tak długo sie odpala

keżor szkoda że na gliwice nie pojechałeś mijaliśmy rs4 b5 z holandi najprawdopodobniej [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 23:34_________________________________________________gl dizki za przybycie :hi:

keżor ja chcecie to do gliwic jednym pojedziemy kto ma smaki to może pić ja mogę powozić

Opublikowano

:hi:

nie dotarłem niestety... ;( ale doceniam, że czekaliście...

byłem Niemczech po zepsutego peugota 307 sw ... padło sprzęgło... bylem holowany przez 350 km autostrada... :decayed:

AJM dał radę ... 130 km.h z 1,5 tonowym peugotem na holu :good: :good: :good: nie ma to jak samochody grupy VAG :good: :good:

Ciasto będzie za tydzień dla chętnych zapraszam :hi:

Opublikowano
  • Autor

16 21 31 37 39 42 takie były

10 20 30 36 40 48 takei k**wa miałem :wallbash:

ebany Lotek , a ja już kredyty pobrałem :polew: :polew:

Opublikowano

16 21 31 37 39 42 takie były

10 20 30 36 40 48 takei ku***a miałem :wallbash:

ebany Lotek , a ja już kredyty pobrałem :polew: :polew:

keżor biednemu zawsze wiatr w oczy

nie przejmuj sie

Opublikowano

ja też już w domuu allee to teraz werczyyyyyy hehhe

Opublikowano
  • Autor

na lince w odległości 5metrów od siebie 130kph ? bardzo odpowiedzialne :wallbash: cud że nie musieliście nagle przyhamować , albo nie napompowały Ci sie hamulce w peżo :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

nie dotarłem niestety... ;( ale doceniam, że czekaliście...

byłem Niemczech po zepsutego peugota 307 sw ... padło sprzęgło... bylem holowany przez 350 km autostrada... :decayed:

AJM dał radę ... 130 km.h z 1,5 tonowym peugotem na holu :good: :good: :good: nie ma to jak samochody grupy VAG :good: :good:

Ciasto będzie za tydzień dla chętnych zapraszam :hi:

oprucz ciasta jeszcze rachunek w Macu ci został do zapłacenia

:polew: :polew:

Opublikowano

na lince w odległości 5metrów od siebie 130kph ? bardzo odpowiedzialne :wallbash: cud że nie musieliście nagle przyhamować , albo nie napompowały Ci sie hamulce w peżo :gwizdanie:

peugot był odpalony wszystko działało :gwizdanie: poza tym passat ma hak :decayed:

Opublikowano

:hi:

nie dotarłem niestety... ;( ale doceniam, że czekaliście...

byłem Niemczech po zepsutego peugota 307 sw ... padło sprzęgło... bylem holowany przez 350 km autostrada... :decayed:

AJM dał radę ... 130 km.h z 1,5 tonowym peugotem na holu :good: :good: :good: nie ma to jak samochody grupy VAG :good: :good:

Ciasto będzie za tydzień dla chętnych zapraszam :hi:

oprucz ciasta jeszcze rachunek w Macu ci został do zapłacenia

:polew: :polew:

hehe

ja chciałem na koniec jeszcze do McDrive podjechać i wziąść coś do domu na ten wspólny rachunek :decayed:

Opublikowano

Stanley no my tak zrobiliśmy hehehe

Opublikowano

kurcze to ja już się w macu nie pokazuje :dziura:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.