Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam pół bagażnika i ciasto :kox: :kox: :kox:

teraz to mówisz? ;(

:tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam pół bagażnika i ciasto :kox: :kox: :kox:

teraz to mówisz? ;(

:tongue4:

Mieliście czekać :disgust:

Opublikowano

Ja mam pół bagażnika i ciasto :kox: :kox: :kox:

teraz to mówisz? ;(

:tongue4:

Mieliście czekać :disgust:

spot był na 19tą a nie na 24 :tongue4:

Opublikowano

Ja mam pół bagażnika i ciasto :kox: :kox: :kox:

teraz to mówisz? ;(

:tongue4:

Mieliście czekać :disgust:

spot był na 19tą a nie na 24 :tongue4:

Ale ja lubię wielkie wejście :kox:

Opublikowano

ja też już jestem, wielkie dzięki za spota, za ślizganie i za dobrą zabawę, no Ciebie królu też dziękuję że rachunek wziąłeś na siebie :good:

na pewno Was znów odwiedzę, myślę że znów za 3 tygodnie, jak mi przypadnie na rano :)

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :hi:

Opublikowano

ja też już jestem, wielkie dzięki za spota, za ślizganie i za dobrą zabawę, no Ciebie królu też dziękuję że rachunek wziąłeś na siebie :good:

na pewno Was znów odwiedzę, myślę że znów za 3 tygodnie, jak mi przypadnie na rano :)

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :hi:

Cała przyjemność po mojej stornie :hi:

Opublikowano

ja też już jestem, wielkie dzięki za spota, za ślizganie i za dobrą zabawę, no Ciebie królu też dziękuję że rachunek wziąłeś na siebie :good:

na pewno Was znów odwiedzę, myślę że znów za 3 tygodnie, jak mi przypadnie na rano :)

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :hi:

:kox::good:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:13_________________________________________________szkoda ze Miszka nie chciał się slizgac :wink4:

Opublikowano

Maxito no widziałem że jak od 120km/h z kreski pojechaliśmy to w moment Cię nie widziałem :decayed:

150+ hp jakoś będzie na chwilę obecną myślę i z 340Nm?

no ale odjechałeś mnie qwa ja musze jakiegoś chipa zapodać bo tak nie może być żeby mnie wszyscy objeżdzali

:gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:14_________________________________________________

Max - a masz do mnie po drodze ? Jak tak to sobie w piątek z 2 piwka strzele :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:07_________________________________________________

kurw* jestem tak pojedzony że masakra chyba zaraz pękne hehehehe

ja już sącze 3 tyskie, jutro wolne to trzeba korzystac z życia :decayed:

Ja mam pół bagażnika i ciasto :kox: :kox: :kox:

krolu nie ma sprawy może jeszcze z nami stanley pojedzie bo też ma wolne

Opublikowano

nooo Stanley masz wolne jutro Max też to co walimy alko do samego rana? hehehe ja już drina mam :>

Opublikowano

ja też już jestem, wielkie dzięki za spota, za ślizganie i za dobrą zabawę, no Ciebie królu też dziękuję że rachunek wziąłeś na siebie :good:

na pewno Was znów odwiedzę, myślę że znów za 3 tygodnie, jak mi przypadnie na rano :)

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :hi:

słodkich snów książe

:tongue4: :tongue4:

dzięki za odwiedziny

Opublikowano

Maxito no widziałem że jak od 120km/h z kreski pojechaliśmy to w moment Cię nie widziałem :decayed:

150+ hp jakoś będzie na chwilę obecną myślę i z 340Nm?

no ale odjechałeś mnie qwa ja musze jakiegoś chipa zapodać bo tak nie może być żeby mnie wszyscy objeżdzali

:gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:14_________________________________________________

Max - a masz do mnie po drodze ? Jak tak to sobie w piątek z 2 piwka strzele :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:07_________________________________________________

kurw* jestem tak pojedzony że masakra chyba zaraz pękne hehehehe

ja już sącze 3 tyskie, jutro wolne to trzeba korzystac z życia :decayed:

Ja mam pół bagażnika i ciasto :kox: :kox: :kox:

krolu nie ma sprawy może jeszcze z nami stanley pojedzie bo też ma wolne

hehe

moj pierwszy spot w SG i jeszcze przyjade za pasazera i nie swoim wozem :polew:

Opublikowano

nooo Stanley masz wolne jutro Max też to co walimy alko do samego rana? hehehe ja już drina mam :>

ja sie zaszyłem kędzior nie słuchasz mnie

nie pije alkoholu

alkohol jest fujjjjjjjjjjj

:polew:

Opublikowano

ja też już jestem, wielkie dzięki za spota, za ślizganie i za dobrą zabawę, no Ciebie królu też dziękuję że rachunek wziąłeś na siebie :good:

na pewno Was znów odwiedzę, myślę że znów za 3 tygodnie, jak mi przypadnie na rano :)

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :hi:

wbijaj wbijaj Pucek :> fajno żeś nas odwiedził :wink4:

PS, Stanley Diman dzieki jeszcze raz za pomoc :good:

Opublikowano

nooo Stanley masz wolne jutro Max też to co walimy alko do samego rana? hehehe ja już drina mam :>

hehe

piwka by mi brakło, choć barek pełny innych napojów wyskokowych :kox:

Opublikowano

Maxito no widziałem że jak od 120km/h z kreski pojechaliśmy to w moment Cię nie widziałem :decayed:

150+ hp jakoś będzie na chwilę obecną myślę i z 340Nm?

no ale odjechałeś mnie qwa ja musze jakiegoś chipa zapodać bo tak nie może być żeby mnie wszyscy objeżdzali

:gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:14_________________________________________________

Max - a masz do mnie po drodze ? Jak tak to sobie w piątek z 2 piwka strzele :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:07_________________________________________________

kurw* jestem tak pojedzony że masakra chyba zaraz pękne hehehehe

ja już sącze 3 tyskie, jutro wolne to trzeba korzystac z życia :decayed:

Ja mam pół bagażnika i ciasto :kox: :kox: :kox:

krolu nie ma sprawy może jeszcze z nami stanley pojedzie bo też ma wolne

hehe

moj pierwszy spot w SG i jeszcze przyjade za pasazera i nie swoim wozem :polew:

stanley a gdzie ty w katosach mieszkasz

Opublikowano

no ale odjechałeś mnie qwa ja musze jakiegoś chipa zapodać bo tak nie może być żeby mnie wszyscy objeżdzali

:gwizdanie: :gwizdanie:

a ja na korektę softu wreszcie podjechać bo już wszystkko gotowe :gwizdanie:

Opublikowano

moj pierwszy spot w SG i jeszcze przyjade za pasazera i nie swoim wozem :polew:

nie chcesz ich po prostu zawstydzić od razu :kox:

Opublikowano

ja też już jestem, wielkie dzięki za spota, za ślizganie i za dobrą zabawę, no Ciebie królu też dziękuję że rachunek wziąłeś na siebie :good:

na pewno Was znów odwiedzę, myślę że znów za 3 tygodnie, jak mi przypadnie na rano :)

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :hi:

wbijaj wbijaj Pucek :> fajno żeś nas odwiedził :wink4:

PS, Stanley Diman dzieki jeszcze raz za pomoc :good:

teraz to masz +20 do efektow dzwiekowych i + 5 mocy

cała przyjemność po naszej stronie :decayed:

Opublikowano

ja też już jestem, wielkie dzięki za spota, za ślizganie i za dobrą zabawę, no Ciebie królu też dziękuję że rachunek wziąłeś na siebie :good:

na pewno Was znów odwiedzę, myślę że znów za 3 tygodnie, jak mi przypadnie na rano :)

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :hi:

wbijaj wbijaj Pucek :> fajno żeś nas odwiedził :wink4:

PS, Stanley Diman dzieki jeszcze raz za pomoc :good:

a co ci wujek Max mówił popołudniu na parking i naprawiaj tłumik

nie posłuchałeś i co

popsuło się

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Maxito no widziałem że jak od 120km/h z kreski pojechaliśmy to w moment Cię nie widziałem :decayed:

150+ hp jakoś będzie na chwilę obecną myślę i z 340Nm?

no ale odjechałeś mnie qwa ja musze jakiegoś chipa zapodać bo tak nie może być żeby mnie wszyscy objeżdzali

:gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:14_________________________________________________

Max - a masz do mnie po drodze ? Jak tak to sobie w piątek z 2 piwka strzele :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:07_________________________________________________

kurw* jestem tak pojedzony że masakra chyba zaraz pękne hehehehe

ja już sącze 3 tyskie, jutro wolne to trzeba korzystac z życia :decayed:

Ja mam pół bagażnika i ciasto :kox: :kox: :kox:

krolu nie ma sprawy może jeszcze z nami stanley pojedzie bo też ma wolne

hehe

moj pierwszy spot w SG i jeszcze przyjade za pasazera i nie swoim wozem :polew:

stanley a gdzie ty w katosach mieszkasz

ul. Sokolska

więcej nie napiszę, bo Krolu podrzuci mój adres do Maka i będzie wszystko na mnie :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.