Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest nieuczciwe a nie...

życie :decayed: było się (nie) uczyć :tongue4:

jak bym się uczył wcześniej to bym już skończył studia i miał spokój hehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to jest nieuczciwe a nie...

życie :decayed: było się (nie) uczyć :tongue4:

jak bym się uczył wcześniej to bym już skończył studia i miał spokój hehe

dzieki Kędzior :good:

ja właśnie siedze nad swoja praca Mgr

kur.... mać rzeczoznawca do mnie nie dzwonił, chyba bede musiał z nim inaczej pogadac jak przyjedzie :baseball:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 18:27_________________________________________________wypilem kawe i czuje sie jescze gorzej :no4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 18:28_________________________________________________wlasnie wyprzedzialem w statystykach Maxa

:tongue4::decayed:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 18:29_________________________________________________do Somesa za daleko :gwizdanie: :blink:

Opublikowano

ja kawy niepijam wogóle :> kawa to zło :evil: hehe

Opublikowano

e tam

kawa jest całkiem w cycki :naughty:

Opublikowano

ja tam unikam :decayed:

wyskacza juz malo co mi zostalo :(

Opublikowano

ja tam unikam :decayed:

wyskacza juz malo co mi zostalo :(

ja mam tylko jedno piwko

ale dziś już tak długo nie siedze, plany na dziś mialem duze, a nic z tego nie wyszło :kwasny:

Opublikowano

ja tez tak dzisiaj niesiedze, trza wkoncu zasnac jak normalny czlowiek hehe

Opublikowano

ja tez tak dzisiaj niesiedze, trza wkoncu zasnac jak normalny czlowiek hehe

chyba zaraz wolnę to piwko to może mi sie poprawi to samopoczucie :decayed:

jak tam tłumik ?[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 19:14_________________________________________________Prezes, widzę Cię :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jest tu jakiś prezezes? :decayed: kaj Ty go widzisz ? :mysli:

ja właśnei ze ściany wróciłem :kox: fajny sporcik polecam :wink4:

Opublikowano

bry panownowie czemu je tak zimno na dworze ? :)

Opublikowano

jest tu jakiś prezezes? :decayed: kaj Ty go widzisz ? :mysli:

ja właśnei ze ściany wróciłem :kox: fajny sporcik polecam :wink4:

ja tam wolę coś bardziej przyziemnego :gwizdanie:

jak Ci zostały jeszcze naklejki to ja biorę jeszcze dwie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no zostało jeszcze kilka z tego co pamiętam .

bry panownowie czemu je tak zimno na dworze ? :)

-9 to nie jest dużo :decayed: w weekend ma być ponad -20 :rolleyes:
Opublikowano

jest tu jakiś prezezes? :decayed: kaj Ty go widzisz ? :mysli:

ja właśnei ze ściany wróciłem :kox: fajny sporcik polecam :wink4:

siema Prezes widzę że cię wzieło na spinaczkę :decayed:

Stanley co ty mieszkanie będziesz tymi naklejkami wyklejał hehehehe

nom dogaduję się z Didila co do wydechu i przy okazji dolotu[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 19:23_________________________________________________-20 ???? no to przecież ja zamarznę :no: :no: :no:

Opublikowano

jest tu jakiś prezezes? :decayed: kaj Ty go widzisz ? :mysli:

ja właśnei ze ściany wróciłem :kox: fajny sporcik polecam :wink4:

siema Prezes widzę że cię wzieło na spinaczkę :decayed:

Stanley co ty mieszkanie będziesz tymi naklejkami wyklejał hehehehe

nom dogaduję się z Didila co do wydechu i przy okazji dolotu[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 19:23_________________________________________________-20 ???? no to przecież ja zamarznę :no: :no: :no:

kumpel jeszcze chciał :decayed:

Opublikowano

jest tu jakiś prezezes? :decayed: kaj Ty go widzisz ? :mysli:

ja właśnei ze ściany wróciłem :kox: fajny sporcik polecam :wink4:

siema Prezes widzę że cię wzieło na spinaczkę :decayed:

Stanley co ty mieszkanie będziesz tymi naklejkami wyklejał hehehehe

nom dogaduję się z Didila co do wydechu i przy okazji dolotu[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 19:23_________________________________________________-20 ???? no to przecież ja zamarznę :no: :no: :no:

kumpel jeszcze chciał :decayed:

nieściemniaj hehehe pewnie chcesz sobie przykleić na wszystkie szyby po 2 sztuki ahhha[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 19:31_________________________________________________i Prezes już uciekł :thumbdown:

Opublikowano

coś cienko dziś ze spamem :mysli:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 19:35_________________________________________________max to się chyba utopił na tym basenie :gwizdanie:

Opublikowano

Max to raczej jeździ i szuka gdzie jest jakiś otwarty bo wszedzie przed nim zamykają gdzie go znaja muhehehe :polew: :polew: :polew:

pozatym boja sie nieutopi :polew: :polew: :polew:

jak to mówiła moja kobieta do mnie "załóz czerwony czepek i możesz śmiało robić za boje" hehehehe myślę że z Maxem jest podobnie hehehe :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

Max to raczej jeździ i szuka gdzie jest jakiś otwarty bo wszedzie przed nim zamykają gdzie go znaja muhehehe :polew: :polew: :polew:

pozatym boja sie nieutopi :polew: :polew: :polew:

jak to mówiła moja kobieta do mnie "załóz czerwony czepek i możesz śmiało robić za boje" hehehehe myślę że z Maxem jest podobnie hehehe :polew: :polew: :wink4:

hehe :polew: :polew:

Opublikowano

hehe nom chciało się mieć kaloryfer a wyszedł bojler hehehe

Opublikowano

hehe nom chciało się mieć kaloryfer a wyszedł bojler hehehe

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.