Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto może do bani ale felgi ma ładne :naughty: Zadzwonie i zapytam czy nie sprzeda osobno :gwizdanie:

wiedziałem :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nooo Stanley, na prawdę bardzo wporzo Żonkę masz :good:

Kędzior, pokaż, SoMeS przecież nie ma laski :gwizdanie: więc pokazać to Ci może ale .... :polew:

chodziło mi o ich siostry heehehe

Opublikowano

jestem prawie milionerem trafiłem 3 w lotto całe 20zł :evil:

gratulacje, jeszcze tylko trójka i będziemy kolegami :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:41_________________________________________________

nooo Stanley, na prawdę bardzo wporzo Żonkę masz :good:

Kędzior, pokaż, SoMeS przecież nie ma laski :gwizdanie: więc pokazać to Ci może ale .... :polew:

chodziło mi o ich siostry heehehe

siostry to tam wiesz :gwizdanie:

chciał byś mieć coś wspólnego z takim SoMeSem? :polew:

ja nie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pucek jak trafię 6 to mi dadzą vipa na tym forum hahahaha

Opublikowano
wiedziałem :polew:

A co może nie ładne :tongue4:

Opublikowano

może i ładne :gwizdanie:

Opublikowano

I nie sprzeda samych felg co za ciul ;(

Opublikowano

może i ładne :gwizdanie:

dokładnie, mooooooooooże i ładne :decayed:

moje zdanie znasz, ale Ty masz inne gusta :gwizdanie:

Opublikowano

jestem prawie milionerem trafiłem 3 w lotto całe 20zł :evil:

gratulacje, jeszcze tylko trójka i będziemy kolegami :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:41_________________________________________________

nooo Stanley, na prawdę bardzo wporzo Żonkę masz :good:

Kędzior, pokaż, SoMeS przecież nie ma laski :gwizdanie: więc pokazać to Ci może ale .... :polew:

chodziło mi o ich siostry heehehe

siostry to tam wiesz :gwizdanie:

chciał byś mieć coś wspólnego z takim SoMeSem? :polew:

ja nie :polew: :polew: :polew:

też niebardzo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ale obczaić ją można :naughty: hehe :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:50_________________________________________________

I nie sprzeda samych felg co za ciul ;(

nom może i to lepiej :gwizdanie: hhehehe :decayed:

Opublikowano

może i ładne :gwizdanie:

dokładnie, mooooooooooże i ładne :decayed:

Znam Pucek ale koszta niestety duże jakbym chciał Cie posłuchać :decayed:

moje zdanie znasz, ale Ty masz inne gusta :gwizdanie:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:50_________________________________________________Lepiej nie lepiej już mnie szlak trafia bo chu.. jest w tym kraju :wallbash:
Opublikowano

tyskie :decayed:

Opublikowano

tyskie :decayed:

:naughty:

a nie wyglądasz na takiego co lubi tyle piwa :polew:

Rafał, nie panikuj, znajdziesz

Opublikowano

tyskie :decayed:

:naughty:

a nie wyglądasz na takiego co lubi tyle piwa :polew:

Rafał, nie panikuj, znajdziesz

tak jak mowilem

wszystko przez żone :polew:

Opublikowano

spokojnie Rafał bierz które ci siępodobają i niepatrz na innych :good:

ja mam np las w aucie i mi się to podoba :kox: co nie Pucek prawda że las jest wporządku? :polew:

Opublikowano

tyskie :decayed:

:naughty:

a nie wyglądasz na takiego co lubi tyle piwa :polew:

Rafał, nie panikuj, znajdziesz

no nie pucek spokojny taki a tu popatrz browary wchodza jak woda :gwizdanie:

Opublikowano

spokojnie Rafał bierz które ci siępodobają i niepatrz na innych :good:

ja mam np las w aucie i mi się to podoba :kox: co nie Pucek prawda że las jest wporządku? :polew:

No tylko felgi które mi się podobają kosztują kosmiczne pieniądze :naughty: Może Max mi kredytu udzieli :decayed:

Opublikowano

tyskie :decayed:

:naughty:

a nie wyglądasz na takiego co lubi tyle piwa :polew:

Rafał, nie panikuj, znajdziesz

no nie pucek spokojny taki a tu popatrz browary wchodza jak woda :gwizdanie:

no własnie Diman, też sie dziwię :naughty:

ale Żonę ma ładną, jak się kiedyś zapije to dotrzymamy jej towarzystwa :gwizdanie:

Kędzior, las to tylko do spelenia :naughty:

Opublikowano

tyskie :decayed:

:naughty:

a nie wyglądasz na takiego co lubi tyle piwa :polew:

Rafał, nie panikuj, znajdziesz

no nie pucek spokojny taki a tu popatrz browary wchodza jak woda :gwizdanie:

no własnie Diman, też sie dziwię :naughty:

ale Żonę ma ładną, jak się kiedyś zapije to dotrzymamy jej towarzystwa :gwizdanie:

Kędzior, las to tylko do spelenia :naughty:

mysle ze bukowina bedzie odpowiednia da mu sie pare browarow wiecej i bedzie git :decayed:

Opublikowano

hehe

:polew: :polew:

ja Wam dam "towarzysze"

moja żona też pije

i to więcej ode mnie :wink4:

Opublikowano

Max ma dobry system pożyczasz od niego 1tys zł a oddajesz 800zl hehehe podobno nieźle na tym wychodzi :gwizdanie:

las jest wporzooo hehehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.