Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Max ma dobry system pożyczasz od niego 1tys zł a oddajesz 800zl hehehe podobno nieźle na tym wychodzi :gwizdanie:

las jest wporzooo hehehehe

fajny system

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe

:polew: :polew:

ja Wam dam "towarzysze"

moja żona też pije

i to więcej ode mnie :wink4:

hehe

:polew: :polew:

ja Wam dam "towarzysze"

moja żona też pije

i to więcej ode mnie :wink4:

jak więcej od Ciebie to jeszcze lepiej, będzie dobry "zawodnik" a Tobie Stanley wrzuci się coś na przeczyszczenie i problem z głowy :wink4:

Opublikowano

hehe

:polew: :polew:

ja Wam dam "towarzysze"

moja żona też pije

i to więcej ode mnie :wink4:

Czyli ma pozycje dominującą :decayed:

Opublikowano

hehe

:polew: :polew:

ja Wam dam "towarzysze"

moja żona też pije

i to więcej ode mnie :wink4:

Czyli ma pozycje dominującą :decayed:

czasami :kox:

ide brać szybki prysznic, szybki bo -> bo żona siada na chwile do kompa

nic mi tu nie bluźnić,

Opublikowano

Max ma dobry system pożyczasz od niego 1tys zł a oddajesz 800zl hehehe podobno nieźle na tym wychodzi :gwizdanie:

las jest wporzooo hehehehe

Taką pożyczkę biorę z miejsca :kox:
Opublikowano

ta wydało się Stan teraz już wiemy kto u ciebie w mieszkaniu pociąga za sznurki hehe[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 21:14_________________________________________________ok niebędziemy bluźnić z4278882X.jpg :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, przecież wczoraj widziałeś, jak prosił :polew:

od razu wiedziałem co jest grane :>[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 21:17_________________________________________________jak ta z zdjęcia zmyła by makijaż to byś się mógł wystraszyć :polew:

Opublikowano

Kędzior ile wypiłeś bo widzę że zaczynasz :decayed:

Opublikowano

Kędzior ile wypiłeś bo widzę że zaczynasz :decayed:

bardzo śmieszne... :polew: :polew: co by było ciekawiej dzisiaj jeszcze nic niepiłem hehe

nom akcja z naklejkami była ostra muhehehehe "daj mi daj bo mi wykupią" muehehehehhe :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 21:22_________________________________________________

jak ta z zdjęcia zmyła by makijaż to byś się mógł wystraszyć :polew:

niemuszę patrzeć na jej twarz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::banan1:

Opublikowano

niemuszę patrzeć na jej twarz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :banan1

Czyli jak motyw w strasznym filmie :decayed:

Opublikowano

reklamówka na łeb i za ojczyznę :polew:

Opublikowano

hehe

:polew: :polew:

ja Wam dam "towarzysze"

moja żona też pije

i to więcej ode mnie :wink4:

no to lepiej dla nas bedzie latwiejsza :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

niemuszę patrzeć na jej twarz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :banan1

Czyli jak motyw w strasznym filmie :decayed:

muhehehe nom a jak :kox: albo poprostu żeby się nieobracała hehehe

Opublikowano

muhehehe nom a jak kox albo poprostu żeby się nieobracała hehehe

To się nazywa chyba desperacja :polew: :polew:

Opublikowano

jestem świntuchy :tongue4:

Opublikowano

z taką laską to ja niewiem czy by to była desperacja hehehe

Opublikowano

z taką laską to ja niewiem czy by to była desperacja hehehe

No a jak inaczej to nazwać jeśli chcesz lasce zakładać torbę na głowę :gwizdanie:

Opublikowano

to Ty z Puckiem chciałeś hehe pozatym mowa jest o tej którą pokazałem na fotce hehehehe

Opublikowano

to Ty z Puckiem chciałeś hehe pozatym mowa jest o tej którą pokazałem na fotce hehehehe

Też nie jest jakoś zniewalająca. Wolę blondynki :naughty:

Opublikowano

to Ty z Puckiem chciałeś hehe pozatym mowa jest o tej którą pokazałem na fotce hehehehe

Też nie jest jakoś zniewalająca. Wolę blondynki :naughty:

a ja różne :polew:

musi mi wpaść w oko, żeby nie było :gwizdanie:

a i po takich którym musiał bym zakładać reklamówki na głowę to nie patrzę :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.