Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ja mam dzisiaj kolędę hehehe

:hi: Wszystkim

ta woda święcona Cie zabije :polew:

:hi:

Pucek

do Kędzior pewnie idzie cały zestęp księży :gwizdanie:

egzorcyzmy kędziory rose będą :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja mam dzisiaj kolędę hehehe

:hi: Wszystkim

ta woda święcona Cie zabije :polew:

:hi:

Pucek

do Kędzior pewnie idzie cały zestęp księży :gwizdanie:

egzorcyzmy kędziory rose będą :polew: :polew:

buheheehhe spadłem z krzesełka muhehehehe

Opublikowano

a ja mam dzisiaj kolędę hehehe

:hi: Wszystkim

ta woda święcona Cie zabije :polew:

:hi:

Pucek

do Kędzior pewnie idzie cały zestęp księży :gwizdanie:

egzorcyzmy kędziory rose będą :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a ja mam dzisiaj kolędę hehehe

Dopiero :gwizdanie:

nom niestety hehhe

a wogóle jak tam wrażenia na glebie Rafał jeździ sie tak jak oczekiwałeś czy lipa, jesteś zadowolony?

ja dziś ebłem w grude lodu podwoziem , aż mnie zabolało :confused4:

chyba podkręce go troche na zime jednak :gwizdanie:

Opublikowano

Keżor ty niebądz taki dowcipny tylko wejdz na gg i mi odpisz na wcześniejsze pytanie :wink4:

Opublikowano

chyba się zaraz gdzieś pójdę przejść czy coś hehehe nom zeszyt już gotowy elegancko przepisany i pięknie pokolorowany :polew: święconej niepiję więc mnie niezabije :tongue4::decayed:

bardziej mi chodziło o wodę z kropidła :polew:

nie musisz pić, wystarczy że Cie zmoczy :>

Opublikowano
  • Autor

Keżor ty niebądz taki dowcipny tylko wejdz na gg i mi odpisz na wcześniejsze pytanie :wink4:

a pisałeś coś ? :mysli:
Opublikowano

chyba się zaraz gdzieś pójdę przejść czy coś hehehe nom zeszyt już gotowy elegancko przepisany i pięknie pokolorowany :polew: święconej niepiję więc mnie niezabije :tongue4::decayed:

bardziej mi chodziło o wodę z kropidła :polew:

nie musisz pić, wystarczy że Cie zmoczy :>

jak na język niespadnie to niezabije chyba :mysli:

Opublikowano

jechałem dziś z Maxem i słuchaliśmy sobie płyt CD :kox:

hehe

Opublikowano

jechałem dziś z Maxem i słuchaliśmy sobie płyt CD :kox:

hehe

na basen? hehehe[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:11_________________________________________________

Keżor ty niebądz taki dowcipny tylko wejdz na gg i mi odpisz na wcześniejsze pytanie :wink4:

a pisałeś coś ? :mysli:

hehe yhy napisałem jeszcze raz :tongue4:

Opublikowano

nie hehe

mieliśmy sprawy na mieście :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:22_________________________________________________

jak tam spoty zimą jest pare osób?

można przyjechać się zapoznać? :tongue4:

jasne :decayed:

Opublikowano

jak tam spoty zimą jest pare osób?

można przyjechać się zapoznać? :tongue4:

jest więcej niż pare osób :> :wink4:

Opublikowano

o to miło to chyba się skuszę i w ten wtorek podjadę ;)

może się spóźnie ale no cóż chyba nie uciekniecie za szybko :rolleyes:

Opublikowano

ostatnio siedzieliśmy prawie do 24 :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzor, Ty jedziesz jutro do SG ?

Opublikowano

no to troche chyba przesadziliście :kox:

a ty kolego Kędzor nie mieszkasz przypadkiem w okolicach dańdówki?

Opublikowano

nie, ale często tam bywam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Stanley mam szkołe i niemoge :confused4: tak to bym pojechał :drunk:

Opublikowano

nie, ale często tam bywam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Stanley mam szkołe i niemoge :confused4: tak to bym pojechał :drunk:

napisze Ci usprawiedliwienie :decayed:

Opublikowano

Piwo odratowane :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:35_________________________________________________właśnie pije jedno :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.