Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kezor ta aukcja się jeszcze toczy a prawa allegro są bezlitosne :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i po co komu pług do odśnieżania :gwizdanie:

Opublikowano

i po co komu pług do odśnieżania :gwizdanie:

Poproszę o taki pług :naughty:

Opublikowano

nom też bym chciał[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 19:21_________________________________________________a co sądzisz o felach które pokazałem w linkach?

Opublikowano

nom też bym chciał[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 19:21_________________________________________________a co sądzisz o felach które pokazałem w linkach?

Pierwsze nie w moim typie i do tego made in chiny a drugie nawet nawet. :gwizdanie:

Opublikowano

nom też bym chciał[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 19:21_________________________________________________a co sądzisz o felach które pokazałem w linkach?

Pierwsze nie w moim typie i do tego made in chiny a drugie nawet nawet. :gwizdanie:

nom made in china ale co zrobić jak człowiek kasiory niema, lepiej na chinolach niz na kołpaku jeździć , tak mnie się wydaję hehe

Opublikowano

nom też bym chciał[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 19:21_________________________________________________a co sądzisz o felach które pokazałem w linkach?

Pierwsze nie w moim typie i do tego made in chiny a drugie nawet nawet. :gwizdanie:

nom made in china ale co zrobić jak człowiek kasiory niema, lepiej na chinolach niz na kołpaku jeździć , tak mnie się wydaję hehe

Lepiej jakieś firmowe używki kupić takie jest moje zdanie :gwizdanie:

Opublikowano

tak szybko się rozlecą ? czy chodzi o pkt respektu ? :tongue4:

Opublikowano

tak szybko się rozlecą ? czy chodzi o pkt respektu ? :tongue4:

Nie wiem jak z ich wytrzymałością bo nie testowałem ale no pewnie szybko padają.

Opublikowano

hmmm należy się nad tym zastanowić hehe

Opublikowano

ja popieram firmowe urzywki w szczególności BBSy itp.

naprawde mozna znalesc dobre z ciekawym wzorem i ganz stark

Opublikowano

nom coś się o tym pomyśli :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kezor ta aukcja się jeszcze toczy a prawa allegro są bezlitosne :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

napisałem nieaktualne , bo wszyscy zakładają seryjne zawiasy :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Witam! :hi:

Dawno mnie tu nie było, znaczy nie zaglądałem, w sumie to nie wiem czemu :mysli: Widzę, że też trochę stron przybyło :good:

Opublikowano

Witam! :hi:

Dawno mnie tu nie było, znaczy nie zaglądałem, w sumie to nie wiem czemu :mysli: Widzę, że też trochę stron przybyło :good:

siemasz Gregory,

nom idziemy jak burza :> musisz nas częściej odwiedzać :wink4:

Opublikowano

Noo muszę, kiedyś nawet na spoty wpadałem do Kato to były czasy.. . Teraz to praca.....praca i mało czasu, do tego mnie często nie ma w domu. Ale myślę, że już niedługo uda mi się wpaść :wink4:

Opublikowano

no i znowu jestem

siemasz gregory

Opublikowano

Witka wszystkim! :hi:

Opublikowano

Witka wszystkim! :hi:

:hi:

pracujesz? :gwizdanie:

Opublikowano

No znowu w pracy! :disgust: Ale później dopiero we wtorek do pracy... :kox: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.