Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No znowu w pracy! :disgust: Ale później dopiero we wtorek do pracy... :kox: :gwizdanie:

az tyle wolnego?

zastanów się zrobisz z tym wolnym czasem :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No znowu w pracy! :disgust: Ale później dopiero we wtorek do pracy... :kox: :gwizdanie:

az tyle wolnego?

zastanów się zrobisz z tym wolnym czasem :cool1:

Plany już są! Rezanie!!! :kox: :kox: :kox:

:hi:

:hi:
Opublikowano

Witam wszystkich. Wpadnę chętnie i to będzie debiut. :> Bo bedę pierwszy raz.

Opublikowano

Witam wszystkich. Wpadnę chętnie i to będzie debiut. :> Bo bedę pierwszy raz.

:hi:

zapraszamy... ja tez kiedyś byłem 1-szy raz :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:05_________________________________________________Ciekawy nick :mysli: :mysli: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Witam wszystkich. Wpadnę chętnie i to będzie debiut. :> Bo bedę pierwszy raz.

:hi:

zapraszamy... ja tez kiedyś byłem 1-szy raz :decayed: :decayed:

Święta prawda a teraz każdy z Nas kombinuje żeby być na kolejnym spocie... :cool1:
Opublikowano

Krolu, ale to chyba było jak jeszcze panował poprzedni ustrój :polew:

O której wypadałoby być jutro w SG

Moja żona do 17 pracuje :kwasny:

Opublikowano

I znowu się pojawiłem :hi: Kto ma wtyki w pogodzie :naughty:

Opublikowano

Krolu, ale to chyba było jak jeszcze panował poprzedni ustrój :polew:

O której wypadałoby być jutro w SG

Moja żona do 17 pracuje :kwasny:

Jak Ci pasuje ja się dostosuję - Ty tu rządzisz :tongue4::notworthy:

Opublikowano

Witam wszystkich. Wpadnę chętnie i to będzie debiut. :> Bo bedę pierwszy raz.

wpadaj :kox:

malwina to które twoje imie? :decayed:

Opublikowano

Krolu, ale to chyba było jak jeszcze panował poprzedni ustrój :polew:

Poza tym ja 15 stycznie 2010 roku świętowałem swój pierwszy rok na forum :decayed: więc bez przesady :>

Opublikowano

Krolu, ale to chyba było jak jeszcze panował poprzedni ustrój :polew:

O której wypadałoby być jutro w SG

Moja żona do 17 pracuje :kwasny:

Jak Ci pasuje ja się dostosuję - Ty tu rządzisz :tongue4::notworthy:

to zdzwonimy się

jeszcze musze auto pochytać, bo moje stoi w aso :naughty:

Opublikowano

Krolu, ale to chyba było jak jeszcze panował poprzedni ustrój :polew:

O której wypadałoby być jutro w SG

Moja żona do 17 pracuje :kwasny:

Jak Ci pasuje ja się dostosuję - Ty tu rządzisz :tongue4::notworthy:

to zdzwonimy się

jeszcze musze auto pochytać, bo moje stoi w aso :naughty:

No to jak nie masz auto to jedziemy moim :wink4: :wink4:

Opublikowano

Nom Gregor wbijaj wbijaj na spocisza :)

Malwina zapraszamy kiedyś musi być ten pierwszy raz :tongue4::wink4:

Stanley pijoku które obalasz?

Akjam co będziesz rezal?

Krolu wszystki już wypiłeś z tego bagażnika? :tongue4:

uff hehe

Opublikowano

No pogoda to nas jakoś docenia w tym sezonie zimowym. Ale jak naradzie chyba nie macie wiekszych problemów.

Opublikowano

Nom Gregor wbijaj wbijaj na spocisza :)

Malwina zapraszamy kiedyś musi być ten pierwszy raz :tongue4::wink4:

Stanley pijoku które obalasz?

Akjam co będziesz rezal?

Krolu wszystki już wypiłeś z tego bagażnika? :tongue4:

uff hehe

Malwina ma na imię Krzysztof :tongue4: :tongue4:

Ja nie - one czekają na WAS :cool1:

Opublikowano

O której jutro wyjeżdzacie do GlIwItz? :kox:

Opublikowano

No pogoda to nas jakoś docenia w tym sezonie zimowym. Ale jak naradzie chyba nie macie wiekszych problemów.

Nasze Audiczki palą od strzału a jak twój AJM ?? [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:12_________________________________________________

O której jutro wyjeżdzacie do GlIwItz? :kox:

Zona Stanleya pracuje do 17 :gwizdanie: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.