Treść opublikowana przez malwina115
-
[B5 AFN] Problemy z mocą
Witam. Nie wiem jaki to ma związek z problemem utraty mocy ale ja też się borykałem z tym od grudnia. Wymieniłem N-75, wężyki i nic. Dalej to samo. W końcu przyszły wielkie mrozy i do wymiany poszły wszystkie cztery świece żarowe. No i zdziwienie po około tygodniu problem utraty mocy nie występuje. Dziwne ale prawdziwe
-
Spoty Katowice i okolice
Może w końcu zawitam na spocik
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
:> Krzysiek to moje imię a Malwina to ksywka- Spoty Katowice i okolice
Zobaczycie i ocenicie to moje srebrne cacuszko. Mam parę tematów jako nowy do obgadania. Więc będzie wesoło.- Spoty Katowice i okolice
No pogoda to nas jakoś docenia w tym sezonie zimowym. Ale jak naradzie chyba nie macie wiekszych problemów.- Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich. Wpadnę chętnie i to będzie debiut. :> Bo bedę pierwszy raz.- [ALL B5] Zaparowane szyby :(
To z gwiazdką ma pomagać w chwilach gdy chcesz szybko odparować wilgoć z szyby czołowej albo lód roztopić. Taki zamiennik podgrzewanej szyby.[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 19:58_________________________________________________Ja placiłem 33 tydzień temu. :>- [B7 BRB] Temperatura silnika
U mnie było podobnie. Jak wyjmowałem zegary to sie okazało ,że wskazówka była obluzowana.Przestawiłem ja tak aby wskazywała poprawnie. Pewnie na dziurach sie obluzowała.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników marki marki Audi a w szczególności posiadaczy modelu "A4" Mam na imię Krzysiek i ciesze się że mogłem dołączyć do zacnego grona klubowiczów. *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich - Spoty Katowice i okolice