Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nie dam rady chyba jutro pojechać do gliwic bo moja pracuje do 18;30[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:13_________________________________________________

hehehe Rafał hehehehe :polew: :polew: :polew: nie mój styl :tongue4:

Mój też nie :decayed:
Opublikowano

Akjam co będziesz rezal?

Zamontowałem wczoraj moduł do obsługi kiery MF, tempomat i manetkę pod pełen FIS i qr** nie mam czym tego zwagować! Może ktoś pomoże? :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Zobaczycie i ocenicie to moje srebrne cacuszko. Mam parę tematów jako nowy do obgadania. Więc będzie wesoło.

Opublikowano

Nom Gregor wbijaj wbijaj na spocisza :)

Malwina zapraszamy kiedyś musi być ten pierwszy raz :tongue4::wink4:

Stanley pijoku które obalasz?

Akjam co będziesz rezal?

Krolu wszystki już wypiłeś z tego bagażnika? :tongue4:

uff hehe

a ty dla kogo ten wywiad przeprowadzasz ?

Opublikowano

Dziewczyny:

16967_1237172612685_1330320086_3071.jpg

JA chce taki SIATEX

Opublikowano

Malwino czy Krzysztofie hmm niewiem dokładnie jak się do ciebei zwracać? hehe ale wesoło to u nas jest zawszę, nawet momentami chyba za bardzo :naughty:

Opublikowano

Dziewczyny:

16967_1237172612685_1330320086_3071.jpg

JA chce taki SIATEX

Muszę poszukać w garażu... :mysli: :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

Zobaczycie i ocenicie to moje srebrne cacuszko. Mam parę tematów jako nowy do obgadania. Więc będzie wesoło.

ale nie będziemy Vagowac twojej bryczki, bo na pierwszym spocie zawsze wychodzi ze cos jest nie teges :gwizdanie:

to jakieś fatum :disgust:

Opublikowano

Dziewczyny:

16967_1237172612685_1330320086_3071.jpg

JA chce taki SIATEX

Dla mnie też taki zestaw :decayed:

Opublikowano

:> Krzysiek to moje imię a Malwina to ksywka

Opublikowano

Nom Gregor wbijaj wbijaj na spocisza :)

Malwina zapraszamy kiedyś musi być ten pierwszy raz :tongue4::wink4:

Stanley pijoku które obalasz?

Akjam co będziesz rezal?

Krolu wszystki już wypiłeś z tego bagażnika? :tongue4:

uff hehe

a ty dla kogo ten wywiad przeprowadzasz ?

Stanley po moim ostatnim streszczeniu napisał do mnie orłoś i zaoferował niezłą fuche w teleexpresie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:> Krzysiek to moje imię a Malwina to ksywka

ciekawe :gwizdanie:

pisz dalej :decayed::naughty:

Opublikowano

:> Krzysiek to moje imię a Malwina to ksywka

:polew: Czemu masz ksywke od imienia dziewczęcego :gwizdanie:
Opublikowano

Malwino czy Krzysztofie hmm niewiem dokładnie jak się do ciebei zwracać? hehe ale wesoło to u nas jest zawszę, nawet momentami chyba za bardzo :naughty:

Wystarczy spojrzeć na Twój AVATAR Kędzior! :wink4::tongue4:
Opublikowano

Dziewczyny:

16967_1237172612685_1330320086_3071.jpg

JA chce taki SIATEX

jak bym sobie przyczepił znaczek to prawie tak jak u mnie by było

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czy wszystkie spoty muszą mieć miejsce w tygodniu??? kurcze.... :confused4: chyba że się mylę.... a na spocie mogę kupić też naklejkę wypukła bo przelewu na te kilkanaście złotych na razie jakoś nie udało mi się zrobić, tym bardziej zza granicy :wallbash:

Opublikowano

Dziewczyny:

16967_1237172612685_1330320086_3071.jpg

JA chce taki SIATEX

jak bym sobie przyczepił znaczek to prawie tak jak u mnie by było

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

PRAWIE robi wielką różnicę :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Malwino czy Krzysztofie hmm niewiem dokładnie jak się do ciebei zwracać? hehe ale wesoło to u nas jest zawszę, nawet momentami chyba za bardzo :naughty:

Wystarczy spojrzeć na Twój AVATAR Kędzior! :wink4::tongue4:

:good: muszę sobie kupić taki fotel i będzie idento jak ja muhehehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.