Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo mi tu kozaczy że szkoda mi kasy na paliwo a sam w Gliwicach tego pyska nie pokazał :gwizdanie:

jak by mi zmiana pasowała to bym wpadł :)

ty to pucek kochany jestes :friends:

teraz Ty się zakochałeś?

pamiętaj że ja bawić się "kuleczkami" nie lubię

:polew:

spoko wiecej cie nie bede podrywal :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo mi tu kozaczy że szkoda mi kasy na paliwo a sam w Gliwicach tego pyska nie pokazał :gwizdanie:

jak by mi zmiana pasowała to bym wpadł :)

ty to pucek kochany jestes :friends:

teraz Ty się zakochałeś?

pamiętaj że ja bawić się "kuleczkami" nie lubię

:polew:

spoko wiecej cie nie bede podrywal :decayed:

po tym co powiedziałeś na spocie to teraz trochę się zastanawiam, czy dobrze zrobiłem montując Ci ten bi xenon bo mogło mnie coś niemiłego spotkać :polew:

Opublikowano

ahh i znowu po 4 trza wstawać :wallbash:

Opublikowano

bo mi tu kozaczy że szkoda mi kasy na paliwo a sam w Gliwicach tego pyska nie pokazał :gwizdanie:

jak by mi zmiana pasowała to bym wpadł :)

ty to pucek kochany jestes :friends:

teraz Ty się zakochałeś?

pamiętaj że ja bawić się "kuleczkami" nie lubię

:polew:

spoko wiecej cie nie bede podrywal :decayed:

po tym co powiedziałeś na spocie to teraz trochę się zastanawiam, czy dobrze zrobiłem montując Ci ten bi xenon bo mogło mnie coś niemiłego spotkać :polew:

spoko ja na sile nie biore wiec nic ci nie grozi :wink4:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:05_________________________________________________

ahh i znowu po 4 trza wstawać :wallbash:

to ty spadaj spac to tu jeszcze robisz potem to wypadki sa :decayed:

Opublikowano

ahh i znowu po 4 trza wstawać :wallbash:

jak byś nie był waflem w robocie to byś nie musiał tak szybko wstawać :polew:

tylko byś chodził na trzy zmiany :>

Opublikowano

hehe no to jak mnie wyganiasz no to idę spać :polew: hehehe narka :hi:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:07_________________________________________________

ahh i znowu po 4 trza wstawać :wallbash:

jak byś nie był waflem w robocie to byś nie musiał tak szybko wstawać :polew:

tylko byś chodził na trzy zmiany :>

nie jestem waflem i dlatego sobie sam wybieram na którą zmianę chodzę :wink4: a nie rzucają mnie ze zmiany na zmianę hehe :decayed::wink4:

Opublikowano

Ja w gliwicach nie byłem tylko w Knurowie. Niestety gdyby nie zmiany to pewnie bym cześciej odwiedział gliwice :gwizdanie:

to wpadaj jak masz na rano :tongue4:

ja przecież tak robię, bo też nie mam innej możliwości :)

No tylko moja mi nie pozwala :polew: :polew:

Narka Kędzior :hi:

Opublikowano

jak chodzisz na zmiany to chodzisz non stop, nocka, na drugą i na rano, potem zaś nocka i tak dalej :tongue4:

więc ja nie wiem o jakim rzucaniu na zmianach Ty mówisz... :)

Opublikowano

no prosze kedzior poszedl spac i watek umarl :(

Opublikowano

no prosze kedzior poszedl spac i watek umarl :(

Kędzior wstawaj potrzebujemy Cię :naughty: :naughty:
Opublikowano

no prosze kedzior poszedl spac i watek umarl :(

Kędzior wstawaj potrzebujemy Cię :naughty: :naughty:

zostaw go niech spi zaraz do roboty musi wstawac :naughty:

Opublikowano

no prosze kedzior poszedl spac i watek umarl :(

Kędzior wstawaj potrzebujemy Cię :naughty: :naughty:

zostaw go niech spi zaraz do roboty musi wstawac :naughty:

Nie śmieję się bo tydzień temu też wstawałem podobnie :confused4:
Opublikowano

no prosze kedzior poszedl spac i watek umarl :(

Kędzior wstawaj potrzebujemy Cię :naughty: :naughty:

kto go potrzebuje? na pewno nie ja :polew:

Opublikowano

no prosze kedzior poszedl spac i watek umarl :(

Kędzior wstawaj potrzebujemy Cię :naughty: :naughty:

kto go potrzebuje? na pewno nie ja :polew:

To jutro się chłopak zamknie w sobie :polew: :polew:
Opublikowano

no prosze kedzior poszedl spac i watek umarl :(

Kędzior wstawaj potrzebujemy Cię :naughty: :naughty:

kto go potrzebuje? na pewno nie ja :polew:

To jutro się chłopak zamknie w sobie :polew: :polew:

:polew:

teraz to już na bank nie przyjedzie do Gliwic :polew:

Opublikowano

co ty od niego chcesz przeciez to glowny spamer katowicki

Opublikowano

co ty od niego chcesz przeciez to glowny spamer katowicki

ma więcej koni od mojego APU :polew:

a na poważnie to widziałem, nawet Króla wyprzedził :>

Opublikowano

co ty od niego chcesz przeciez to glowny spamer katowicki

Przecież zna się chyba na żartach i do nie weźmie sobie tego co mówimy do serca :gwizdanie:
Opublikowano

co ty od niego chcesz przeciez to glowny spamer katowicki

Przecież zna się chyba na żartach i do nie weźmie sobie tego co mówimy do serca :gwizdanie:

no nie wiem ale wole go bronic moze mi sie da jeszcze karnac tym swoim qwatro :decayed:

Opublikowano

co ty od niego chcesz przeciez to glowny spamer katowicki

Przecież zna się chyba na żartach i do nie weźmie sobie tego co mówimy do serca :gwizdanie:

no nie wiem ale wole go bronic moze mi sie da jeszcze karnac tym swoim qwatro :decayed:

no to się wygadałeś :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.