Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry wieczór!

stanleyowa z tej strony... :naughty:

chciałam tylko nadmienić, że dziś nikt mi nie zarzuci że na alko spocie kogoś 'zagadałam na śmierć' bo to kędzior zakrzyczał wszystkich...

z przykrością musze dodać, że knajpa w której zdarzało mi sie jadać obiady, jest już spalona ... :beksa:

pozdrawiam wszystkich

PS: miszka respect za umiejętności aktorskie :polew:

Dobrej nocki! :wink4:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 00:32_________________________________________________aaaa , czemu ja?

... bo reszta poległa w walce :laghing2:

kędzior, jakbyś czegoś szukał to Twój fon jest u nas

więc jak sie wyliżesz to chyba czeka cie wypad do kato :rolleyes:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: właśnie hehe a co on u was robi? a ja go szukałem w domu chyba z 5 minut hehe o boziu masakra hehe impreza udana ma MAXA hehehehe :good: szkoda że wszystkiego niepamietgam muhehehe musimy robić cześciej takie spoty muhehehe a ta WIOLAuczennica dała mi wkońcu nr do siebie czy nie? :naughty: muhehehe
Opublikowano
:hi: Dzięki za wczoraj :decayed: Trochę nie pamiętam ale nie jest źle. Spalona to trochę kiepsko. Pójdziemy tam i naprawimy swoje błędy. Nie umię nic pisać i idę dalej spać :gwizdanie:
Opublikowano

też niepamiętam za bardzo ale wiem że było wesoło :gwizdanie: Rafał dzięki za transport :cool1: coś kojarzę że podczas powrotu też było dużo śmiechu :> zjem rosołek i idę dalej do łóżeczka :decayed:

Opublikowano

też niepamiętam za bardzo ale wiem że było wesoło :gwizdanie: Rafał dzięki za transport :cool1: coś kojarzę że podczas powrotu też było dużo śmiechu :> zjem rosołek i idę dalej do łóżeczka :decayed:

Nawet bardzo :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

siema :embarrassed:

masakra :decayed:

Opublikowano

siema :embarrassed:

masakra :decayed:

:decayed::polew:
Opublikowano

siema :embarrassed:

masakra :decayed:

:good: :good: hehehehehehehehehe :sick3:muhehehe[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 12:31_________________________________________________panowie weźcie kobiety na wtorkowy spot to nam opowiedzą co się działo muehhehe

Opublikowano

siema :embarrassed:

masakra :decayed:

:good: :good: hehehehehehehehehe :sick3: muhehehe[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 12:31_________________________________________________panowie weźcie kobiety na wtorkowy spot to nam opowiedzą co się działo muehhehe

Ja mam drugą zmianę i dotrę pewnie do maka na chwilę :gwizdanie:
Opublikowano

hehe druga zmiana mówisz hehe :polew::naughty:

Opublikowano

:hi:

szkoda, że tak wypadło i nie mogłem być ;(

Opublikowano

żałuj Krolu żałuj :naughty:

Opublikowano

:hi:

szkoda, że tak wypadło i nie mogłem być ;(

a nam mowiles co innego :decayed:

Opublikowano

żałuj Krolu żałuj :naughty:

żałuje ;( [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 12:54_________________________________________________

:hi:

szkoda, że tak wypadło i nie mogłem być ;(

a nam mowiles co innego :decayed:

:decayed: k**wa cicho :decayed: :decayed:

Opublikowano

ok nieściemniaj Krolu :gwizdanie: widziałem zdjęcia :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

ok nieściemniaj Krolu :gwizdanie: widziałem zdjęcia :gwizdanie: :polew:

no ... nudziłem się to na forum wszedłem...

Opublikowano

yhyyyyyy

Opublikowano

Krolu pamiętaj gdzie Twoje korzenie :decayed::polew:

Opublikowano

Krolu pamiętaj gdzie Twoje korzenie :decayed::polew:

gliwice i kato tego nie zmieni :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu pamiętaj gdzie Twoje korzenie :decayed::polew:

gliwice i kato tego nie zmieni :gwizdanie:

i znów się o mnie biją - jak ja za***isty muszę być :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.