Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemasz Kędzior... a jek Wy to widzicie ? lajtowo po 3 piwka(wtedy wpadnę furą :polew:) czy ostry wlew ? wódka itp ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemasz Kędzior... a jek Wy to widzicie ? lajtowo po 3 piwka(wtedy wpadnę furą :polew:) czy ostry wlew ? wódka itp ?

niewiem hehe wiesz różnie się to może potoczyć muhehehehe

Opublikowano

no ale generalnie autami nie przyjeżdżamy ? kto jesze wpada ?

Opublikowano

ja bede z Basia i Max z Kingą

pisałem do Kanara i Rafała ale narazie nie odp

Diman nie da rady, Basia napisała do Pucka :laghing2: Krolu jedzie gdzies na wioche, może Keżor wpadnie

PS. Miszka, oficjalna wersja jest taka że spotykamy sie na 3 piwka :drinks:

Opublikowano

ja i tak autobusem przyjeżdżam :> bo auta niemam :tongue4:

Opublikowano

ja bede z Basia i Max z Kingą

PS. Miszka, oficjalna wersja jest taka że spotykamy sie na 3 piwka :drinks:

na 3 piwka nie opłaca mi się z Tychów ruszać :cool1: ale jaka wódeczkie :naughty:

Opublikowano

ja bede z Basia i Max z Kingą

PS. Miszka, oficjalna wersja jest taka że spotykamy sie na 3 piwka :drinks:

na 3 piwka nie opłaca mi się z Tychów ruszać :cool1: ale jaka wódeczkie :naughty:

hehe :good: możesz liczyć na mnie hehe

Opublikowano

ja bede z Basia i Max z Kingą

PS. Miszka, oficjalna wersja jest taka że spotykamy sie na 3 piwka :drinks:

na 3 piwka nie opłaca mi się z Tychów ruszać :cool1: ale jaka wódeczkie :naughty:

mi dwa razy powtarzać nie trzeba :decayed:

Kędziorowi pewnie też nie :decayed:

Opublikowano

taa ze mną jak z dzieckiem, ja wczoraj miałem tylko wypić max2 piwa a się skończyło jak się skończyło hehe

Opublikowano

GIT to na którą się ustawiamy ?

ja sprawdzę o której mam transport

Opublikowano

GIT to na którą się ustawiamy ?

ja sprawdzę o której mam transport

ja bede w city rocku od godz 18

Opublikowano

ok ja mam 17:50 jakis pociąg z ST :kox:

Opublikowano

ja też postaram się przybyć o podobnej godzinie :>

Opublikowano

spoko a co Kędzior z furą ?

Opublikowano

mam autobus o 17.40 czyli będę tak po 18tej a w powrotną stronę ostatni autobus mam z katowic o 23[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 13:40_________________________________________________

spoko a co Kędzior z furą ?

się "reza" hehehe myślę że pod koniec przyszłego tyg będzie gotowa :)

Opublikowano

Kędzior jak możesz to skontaktuj sie jeszcze z Rafałem

pisałem do niego ale dzis nic nie odpisał

Opublikowano

Kędzior jak możesz to skontaktuj sie jeszcze z Rafałem

pisałem do niego ale dzis nic nie odpisał

zadzwonię do niego później, teraz pora obiadowa hehe

Opublikowano

ja powrotny mam 22:20 albo 0:20 :mysli: Stanley ma blisko na chate to posiedzi ze mną :decayed:

Opublikowano

ja powrotny mam 22:20 albo 0:20 :mysli: Stanley ma blisko na chate to posiedzi ze mną :decayed:

albo się wbijemy do niego na chatę hehehe

Opublikowano

ja powrotny mam 22:20 albo 0:20 :mysli: Stanley ma blisko na chate to posiedzi ze mną :decayed:

albo się wbijemy do niego na chatę hehehe

i :sexinbed::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.