Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i ja

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak ja sie ciesze

i Basia razem ze mna :naughty:

a teraz mam cos ze specjalna dedykacja dla Kędziora

KMP Kabaret Młodych Panów - Górnik Trener (Ryjek 2008)

hehe

:drunk:;)

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 00:26_________________________________________________Basia pyta się kto jutro wpadnie na piwko ??? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley ja bym chętnie wpadł ale jutro nieco inna impreza :tongue4:

Opublikowano

_________________________________________________Basia pyta się kto jutro wpadnie na piwko ??? :cool1: :gwizdanie:

;( ;( ;( :embarrassed:

Opublikowano

_________________________________________________Basia pyta się kto jutro wpadnie na piwko ??? :cool1: :gwizdanie:

;( ;( ;( :embarrassed:

joooooooooooooooo :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley ja bym chętnie wpadł ale jutro nieco inna impreza :tongue4:

luzik :)[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 00:37_________________________________________________

_________________________________________________Basia pyta się kto jutro wpadnie na piwko ??? :cool1: :gwizdanie:

;( ;( ;( :embarrassed:

a Ty kaj synek idziesz? :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 00:37_________________________________________________

_________________________________________________Basia pyta się kto jutro wpadnie na piwko ??? :cool1: :gwizdanie:

;( ;( ;( :embarrassed:

joooooooooooooooo :gwizdanie:

no to wpadaj :decayed:

Opublikowano

a Ty kaj synek idziesz? :gwizdanie:

na jakaś wioskę jadę :gwizdanie:

Opublikowano

a Ty kaj synek idziesz? :gwizdanie:

na jakaś wioskę jadę :gwizdanie:

SO ?

hehe

joke

Opublikowano

do metropolii jak już :decayed:

Opublikowano

gorzej :decayed:

Opublikowano

a ile lasek na metr kwadratowy ?

Opublikowano

a ile lasek na metr kwadratowy ?

standardowo u nas... ze 20 lachonów na metr kwadratowy :kox:

Opublikowano

a ile lasek na metr kwadratowy ?

standardowo u nas... ze 20 lachonów na metr kwadratowy :kox:

to jedziemy do Was...

a pełnoletnie?

hehe

PS. kto mi powie gdzie jest Kędzior

Opublikowano

PS. kto mi powie gdzie jest Kędzior

przecież piątek jest... zapił gdzieś pewnie :polew:

Opublikowano

PS. kto mi powie gdzie jest Kędzior

przecież piątek jest... zapił gdzieś pewnie :polew:

dobrze ze juz mrozy lzejsze

moze rehabilituje swoje plecy.....

Opublikowano

dobrze ze juz mrozy lzejsze

moze rehabilituje swoje plecy.....

hehe przestań bo tez się zacznę martwić
Opublikowano

dobrze ze juz mrozy lzejsze

moze rehabilituje swoje plecy.....

hehe przestań bo tez się zacznę martwić

somes, ja ledwo napisalem Kedziorowi PW a tu juz twoja odp :cool1:

jestes szybszy niz moje szybkie palce i moj internet hehe

Opublikowano

somes, ja ledwo napisalem Kedziorowi PW a tu juz twoja odp :cool1:

jestes szybszy niz moje szybkie palce i moj internet hehe

nie bez przyczyny mam szybkie palce :kox:

Opublikowano

ja mam za duze palce, a za male klawisze na klawiaturze :decayed:

Opublikowano

ja mam za duze palce, a za male klawisze na klawiaturze :decayed:

taaa każdy powód jest dobry :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.