Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmmmmmmm interesująca historia widzę będzie ... :polew: :polew: :polew:

pewnie bedzie kilka wersji :gwizdanie:

właśnie sie dowiedziałem ze po Miszke kobieta przyjechała, bo nie zdążył na pociąg :blink:

u to ten musial od nie wp***dol dostac :decayed:

pisał juz do mnie ze z nami nie pije hehe[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 17:20_________________________________________________

hmmmmmmm interesująca historia widzę będzie ... :polew: :polew: :polew:

pewnie bedzie kilka wersji :gwizdanie:

właśnie sie dowiedziałem ze po Miszke kobieta przyjechała, bo nie zdążył na pociąg :blink:

muhehehehe no to ładnie musiał zmarznać buheheeehe a Keżor jak wrócił? odwiózł go ktoś czy jak?

tez sie nad tym zastanawiam :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe pewnie jego kobieta to napisała a nie on :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wiem tylko ze Max z Kinga jechali z Kanarem :)

Opublikowano

hehe musicie przywieźć kobiety na wtorek to nam opowiedzą hehe

Opublikowano

hehe musicie przywieźć kobiety na wtorek to nam opowiedzą hehe

no chyba

ale nie było chopa, żeby nie miał zgonu, hehe

czyli impreza udana :decayed:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 17:37_________________________________________________Arsenal vs. MUTD 0:2 :kox:

Opublikowano

muszę sobie szybko jakąś kobitkę poszukać bo tak nic niewiem a zawsze mi moja opowiadała co wyrabiałem hehehe noi mnie trochę hamowała hehehe a teraz to samowolka hehehe :decayed:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 17:40_________________________________________________

hehe musicie przywieźć kobiety na wtorek to nam opowiedzą hehe

no chyba

ale nie było chopa, żeby nie miał zgonu, hehe

czyli impreza udana :decayed:[br]

ja niemiałem zgona :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

muszę sobie szybko jakąś kobitkę poszukać bo tak nic niewiem a zawsze mi moja opowiadała co wyrabiałem hehehe noi mnie trochę hamowała hehehe a teraz to samowolka hehehe :decayed:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 17:40_________________________________________________

hehe musicie przywieźć kobiety na wtorek to nam opowiedzą hehe

no chyba

ale nie było chopa, żeby nie miał zgonu, hehe

czyli impreza udana :decayed:[br]

ja niemiałem zgona :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

obok mnie w żabce pracuje ładna blondynka :decayed:

nawet bardzo ładna :kox:

Opublikowano

hehe ja się biorę za Wiole uczennice :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehe ja się biorę za Wiole uczennice :polew: :polew: :polew:

byle Ci to wychodziło lepiej jak wczoraj :polew:

Opublikowano

ona była chyba lesbijka dlatego potrafiła mi się oprzeć muhehehe

Opublikowano

ona była chyba lesbijka dlatego potrafiła mi się oprzeć muhehehe

hehe, moze i byla lesbijką. To ja też chcę od niej nr kom :naughty:

mówię Ci, przyjedz kiedys do mnie , to pojdziemy do zabki, nie bedzie zalowal

mozesz spytac Basi, hehe

Opublikowano

ona była chyba lesbijka dlatego potrafiła mi się oprzeć muhehehe

leze hahahahaah :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobre przemek :good::decayed:

Opublikowano

nom przyjade jutro po telefon hehehe :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 17:54_________________________________________________

ona była chyba lesbijka dlatego potrafiła mi się oprzeć muhehehe

leze hahahahaah :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobre przemek :good::decayed:

nom mówię ci Kamil strasznie oporna jakaś była :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Może dlatego, że autem nie byłeś... Jak będziesz miał nowy wydech to wyrwiesz ją bez problemu... :naughty:

Opublikowano

Może dlatego, że autem nie byłeś... Jak będziesz miał nowy wydech to wyrwiesz ją bez problemu... :naughty:

hehe mówisz że wtedy mnie zechce? warto spróbować :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 17:57_________________________________________________Stanley ty byłeś ze mną w damskiej toalecie czy ja tam sam poszedłem? :polew: :polew:

Opublikowano

Może dlatego, że autem nie byłeś... Jak będziesz miał nowy wydech to wyrwiesz ją bez problemu... :naughty:

hehe mówisz że wtedy mnie zechce? warto spróbować :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 17:57_________________________________________________Stanley ty byłeś ze mną w damskiej toalecie czy ja tam sam poszedłem? :polew: :polew:

ja byłem w damskiej toalecie?

hehe, odpowiem szczerze: nie pamietam

:polew:

Opublikowano

muhehehe ja byłem i z jakimiś laskami chwilę pogadałem a wydaję mi się że ktoś ze mną jeszcze był nom ale takich szczegółów nie pamiętam hehe

Opublikowano

muhehehe ja byłem i z jakimiś laskami chwilę pogadałem a wydaję mi się że ktoś ze mną jeszcze był nom ale takich szczegółów nie pamiętam hehe

dobre było to jak się z Basią przegadywałeś jaką flaszke masz wziasc

Basia zamówiła 0,5l, a Ty poszedles do kelnerki i przegadales jej ze ma przyniesc 0,7

no i przyniosla 0,7 :naughty:

Opublikowano

Kędzior a pamiętasz drogę powrotną bo grubo było :decayed:

Opublikowano

Kędzior a pamiętasz drogę powrotną bo grubo było :decayed:

nie pamieta :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.