Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszedłem pierwszy raz od dwoch tyg na NK i mam dwa zaproszenia do znajomych, problem w tym, że ich nie znam :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszedłem pierwszy raz od dwoch tyg na NK i mam dwa zaproszenia do znajomych, problem w tym, że ich nie znam :polew:

jak laski to je bier :polew:

Opublikowano

wszedłem pierwszy raz od dwoch tyg na NK i mam dwa zaproszenia do znajomych, problem w tym, że ich nie znam :polew:

jak laski to je bier :polew:

własnie nie laski :blink:

kurde za godz musze isc po Basie na dworzec PKP

Opublikowano

jak nie laski to po co ci muhehehe :polew:

nom to zmarzniesz trochę :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:18_________________________________________________trza się położyć :> trzymcie się panowie :hi:

Opublikowano

:hi:

widzę, że było gruboooooo :) ale nie czytałem całości

Opublikowano

grubo, to mało powiedziane :gwizdanie:

nie wiem tylko jednego, jak Keżor dotarł do domu :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:27_________________________________________________co tutaj taka cisza? :gwizdanie:

Opublikowano

grubo, to mało powiedziane :gwizdanie:

nie wiem tylko jednego, jak Keżor dotarł do domu :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:27_________________________________________________co tutaj taka cisza? :gwizdanie:

wszyscy posneli po wczorajszej imprezie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

k**wa , skasujcie te fotki :wallbash: :wallbash: to jakiś fotomontaż jest przecież :polew: :polew: ja byłem w innej bluzie :polew:

Opublikowano

ku***a , skasujcie te fotki :wallbash: :wallbash: to jakiś fotomontaż jest przecież :polew: :polew: ja byłem w innej bluzie :polew:

:polew: :polew: :polew: a mial tylko na jedno piwo isc :gwizdanie:

Opublikowano

ku***a , skasujcie te fotki :wallbash: :wallbash: to jakiś fotomontaż jest przecież :polew: :polew: ja byłem w innej bluzie :polew:

Jaki tam fotomontaż są świadkowie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ku***a , skasujcie te fotki :wallbash: :wallbash: to jakiś fotomontaż jest przecież :polew: :polew: ja byłem w innej bluzie :polew:

Jaki tam fotomontaż są świadkowie :polew: :polew: :polew:

Keżor, teraz jesteś udupiony :polew:

Opublikowano

ku***a , skasujcie te fotki :wallbash: :wallbash: to jakiś fotomontaż jest przecież :polew: :polew: ja byłem w innej bluzie :polew:

dobrze, że napisałeś że są foty :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

jakoś zasnąć niemogę :decayed: hehe nom ja mogę być świadkiem tylko mało co pamiętam :polew:

Opublikowano

szkoda, że tak wyszło- 2 ekipy pily osobno ;(

Opublikowano
  • Autor

jako prezes katowickich spotów nakazuje usunąć te fotki :wallbash:

Opublikowano

szkoda, że tak wyszło- 2 ekipy pily osobno ;(

jesteś jak Konrad Walenrod - rozdarty wewnętrznie

hehe :polew:

Opublikowano

jako prezes katowickich spotów nakazuje usunąć te fotki :wallbash:

wczoraj taki wygadany niebyłeś :polew: :polew: :polew: Keżor jak wróciłeś do domu? :mysli:

Opublikowano

szkoda, że tak wyszło- 2 ekipy pily osobno ;(

krolu nie ubolewaj tak cos sie jeszcze zorganizuje razem stanley pisal ze w marcu powtorka wiec nic straconego :wink4:

Opublikowano

Więcej osób jest za zostawieniem fotek więc zostałeś przegłosowany :naughty:

Opublikowano
  • Autor

szkoda, że tak wyszło- 2 ekipy pily osobno ;(

u nas było to od dawna planowane , że na 666strone idziemy pić , a że wolałeś spontan w knurowie :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.